Bell, Róż

Bell, Róż

Pojemność 3,5 ml

Lekki, nie zatykający porów róż, z zawartością naturalnych antyutleniaczy - witaminy C i E. W wyjątkowy sposób ożywia cerę i dodaje urody. Doskonale skomponowane odcienie, plastycznie zespalają się z kolorytem cery, nadają jej naturalnego i młodzieńczego wyglądu. Zastosowanie drobinek miki sprawia, że róż nakłada się łatwo, nie tworzy smug i utrzymuje się na twarzy przez cały dzień Przygotowany w 5 odcieniach.

gwiazdka za...

cenę i trwałość, bo niestety uczulil mnie i to bardzo.
Po zmyciu cera wyglądała w miejscach gdzie był róż na czerwona, chropowatą, piekła i swędziała.
Totalna masakra.
Na samą "dobitkę" schodził naskórek :/
nigdy więcej takich ekscesów sobie nie zafunduję.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: jedno muśnięcie

Przyzwoity produkt

Potrzebowałam różu na codzień, w Hebe był w promocji 5.99 więc bez głębszego zastanowienia nabyłam ten produkt.
Jest bardzo dobry, codziennie używam, spełnia swoje zadanie, dobrze się rozprowadza, długo trzyma się na twarzy, nie dzieje się z nim nic złego. Opakowanie jest trochę tandetne ( w opisie produktu jest zdjęcie starej wersji chyba), ale za taką cenę nie ma co narzekać. Jest bardzo wydajny. Może zakupię ponownie. Na 5 gwiazdek nie zasługuje, bo nie ma tu jakiegoś zachwytu, ale jeżeli szukacie czegoś taniego i spełniającego swoją funkcję to polecam! :)

więcej niż oczekiwałam

Róż jest dość trwały i wydajny, a cena bardzo niska.
Posiadam wrażliwą skórę, a nie powodował u mnie uczulenia, czy reakcji alergicznych.

Do ideału mu troszeczkę brakuje (skład, opakowanie, przedłużone działanie ewent. wodoodporność), ale to przyzwoity produkt w dobrej cenie.

jest OK

Na wstępie powiem, że nie wymagam wiele od różu. Mam ten najjaśniejszy odcień, ale jak dla mnie jest za ciemny :O Dlatego najpierw nakładam go na policzki, a wtedy używam pudru. Ale jak nałożę puder to jest ładny, naturalny odcień.

+ za trwałość i cenę ;)

Ilość zużytych opakowań: jeszcze 0

Polecam to dobry róż.
-duża dostępność
-wybór kolorów
-długo się utrzymuje
-nie kruszy się pomimo wielu upadków :D
-wydajny
-łatwo się nakłada
-tani

super

Mam go w kolorze 2. Na pierwszy rzut oka wygląda niefajnie - ciemny brudny róż, ale na policzkach jest świetny. Tworzy efekt naturalnych rumieńców. Jest matowy, a to lubię w różach, ma całkiem niezłą pigmentację, opakowanie przyjemne i wygodne - z przymocowaną nakrętką + cena i wydajność. Używam go od dłuższego czasu i tylko trochę widać dno. Na pewno do niego wrócę.

bardzo dobry

Niska cena jednak nie oznacza kiepskiej jakości!
Mam ten róż w kolorze 4.
Wcześniej używałam różu Inglota, który był bardzo mocno napigmentowany, więc zawsze musiałam uważać żeby lekko go aplikować i nie przesadzić.
Z różem Bell jest inaczej - nakładam na pędzel, ładnie się rozprowadza na buzi, dzięki minidrobinkom pozostawia satynowe wykończenie. Pozostaje długo na twarzy, na prawdę polecam!

najlepszy jaki dotąd miałam

baaardzo fajny róż
+ cena
+równo się rozprowadza
+ ładna gama kolorów
+wydajny

niestety minusem jest dostępność. pierwsze opakowanie kupiłam w Biedronce, za drugim musiałam się trochę nalatać. ogólnie polecam!:)

rewelacja

tani i dobry - tak powinno być!
koleżanka mi go poleciła, nigdy nie używałam różu, ale był tani więc kupiłam i okazał się strzałem w 10 :)
utrzymuje się na skórze i wygląda naturalnie, a w dodatku jest wydajny - mam go parę miesięcy, a jeszcze połowy nie zużyłam:)

cena równie zachęcająca jak i produkt, polecam

Dobry

Róż jest tego typu kosmetykiem, na który nie lubię się wykosztowywać i takim sposobem trafiłam na róż z Bella.

Produkt jest w prostym opakowaniu, lekkim, łatwym do schowania w kosmetycznce.Jest tani i dostępny w każdej Naturze.

Mam odcień zimny, wpadający w zimną brzoskwinkę - wszystkie odcienie tego różu są ładne i stonowane. Róż jest bardzo dobrze napigmentowany i dobrze stapia się z cerą, bardzo dobrze współpracuje z podkładami. Produkt nie uczula, ani nie podrażnia i nie wywułuje innych nieprzyjemnych niespodzianek. Dodatkowym plusem jest jego niesamowita wydajnosć.

Jeżeli jest cos, do czego się mogę przyczepić to jego trwałosć - zwykle do 3 może 4 godzin. Z racji mocnej napigmentacji różu łatwo z nim przesadziać i zrobic sobie duże różowe placki na policzkach. Ale jest to kwesta nauczenia się nakładania różu.

Tego produktu juz nie kupię, bo chciałabym wypróbować inne róże, ale polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku

Dla mnie idealny

Mam nr 3. Jak dla mnie jest super. Teraz nie moge go nigdzie dostac i wyprobwuje coraz to nowe róże ale ten najlepiej spelnil moje oczekiwania.
-latwo sie naklada
-rozprowadza sie rowno
-ma idealny kolor
-nie ma polyskujacych drobinek!! to jest dla mnie wazne bo mam cere tlusta i blyszczace policzki wygladaja nieestetycznie, a niestety wiekszosc te drobinki zawiera

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

W miarę

Mam kolor nr 3 - jest to tzw brudny róż.
Kolor dość ciemny. :-)

Plusy:
+ładne kolory
+trwały
+cena
+dostępność
+wydajny

Minusy:
-bardzo łatwo przesadzić i uzyskać efekt Matrioszki :-)