Nivea, Hair Care, Lift Volume, Szampon do włosów cienkich `Zwiększona objętość`

Nivea, Hair Care, Lift Volume, Szampon do włosów cienkich `Zwiększona objętość`

Szampon Zwiększona Objętość to idealne połączenie naturalnych ekstraktów z odkryciami nowoczesnej technologii. Wzbogacony ekstraktami z jukki i delikatnej peonii unosi włosy od nasady zwiększając ich objętość na długo.
Skutecznie unosi włosy od nasady. Zapewnia włosom długotrwałą objętość nie obciążając ich. Nadaje włosom piękny połysk i puszystość.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-3 Distearate, Polyquaternium-10, Yucca Filamentosa, Paeonia Officinalis, Niacinamide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum

Cena: ok. 9zł / 250ml

istnieja lepsze...

Moje wlosy- duzo ale pojedynczy wlos jest cienki (naturalnie ciemny blond) w zwiazku z czym sa dosc- ciezkie i raczej przyklapniete.
Stad tez pomysl wyprobowania tego szamponu. Efekt: mizerne

plusy:
- ladny zapach
- dobrze sie pieni

minusy:
- na moich wlosach nie dostrzeglam chocby 1mm uniesienia i zwiekszenia objetosci
- mialam wrazenie, ze wlosy sa jakos dziwnie obciazone (pomimo dlugiego splukiwania)

Do moich wlosow sie nie nadaje...

Używam tego produktu od: kilka razy, 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1/3 duzego (400ml)

Obciąża

Bardzo przyjemnie pachnie, po myciu zapach utrzymuje się dłużej na włosach (szczególnie jak są upięte), ale niestety zauważalnie przetłuszcza czuprynę już po kilku użyciach w związku z czym więcej po niego nie sięgnę.

Nadaje się raczej do włosów lekko przesuszonych.

Używam tego produktu od: kiedyś raz

średni

Jest to pierwszy szampon z Nivei, jakiego użyłam. Używałam go bez odżywki, moje włosy jeszcze wtedy jej nie potrzebowały. Po użyciu tego szamponu może przez jakiś czas czułam subtelne uniesienie u nasady i niesamowicie ładny zapach, który nawet dość długo się utrzymywał. Kupiłam drugie opakowanie i po jakimś czasie włosy zaczęły się przetłuszczać i plątać. Średni, ale cena i wydajność oczywiście na plus, jak to w Nivei bywa.

Używam tego produktu od: chyba dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: dwa duże

nie polecam

na kupno skusiła mnie promocja 400 ml- 9 zł.
Jednak szybko pożałowałam. Włosy były w ładnym stanie przez 2-3 godzinki, świeżo pachniały a potem strasznie się przetłuściły, zrobiły się ciężkie. Plusem jest wydajność, przyjemny zapach, szampon ładnie się pieni jednak nie planuje ponownego zakupu.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Przeciętny

Bez spektakularnych efektów. Nie podrażnia, nie powoduje łupieżu, lekko unosi włosy tuż po myciu ale trwalszych efektów nie zauważyłam. Nietety. Z pewnością są lepsze szampony, ale że nie mam wymagających włosów to nie mogę bardzo na ten narzekać.

Używam tego produktu od: w zeszłym roku przez jakiś czas

tragedia

Szampon jest tragiczny!
Skusiłam się na niego, bo był po promocji akurat. No i że mam raczej cienkie włosy i chciałabym im dodać objętości to pomyślałam, że to coś dla mnie.
Niestety szmapon nie unosi włosów, ale jeszcze je obciąża. U mnie po umyciu włosy wyglądają jak tłuste. Nie czuję się komfortowo jak mam nim umyte włosy.
Szczerze odradzam zakup tego szamponu.

Używam tego produktu od: 2 mies.

oszukanstwo...

O ja naiwna dalam sie nabrac na 400ml w cenie 9zl. Szampon nie spelnia zadnej ze swoich obietnic: nie unosi i nie dodaje objetosci. Nie pomaga nawet nakrecanie i utrwalanie lakierem. Ogolnie nie jest on zly, ot zwykly sredniaczek, jakich wiele. Nie moge sie oprzec wrazeniu, ze kiedys Nivea robilo duzo lepsze szampony. Mam wlosy przetluszczajace sie i bez objetosci, wiec musze i tak myc codziennie, jednak po tym szapomnie nie zauwazylam po pierwszych uzyciach spektakularnego efektu, a zwykle tak jest gdy zmieniam szampon na nowy. Tym razem nie dosc, ze tego nie bylo, to jeszcze calkowity brak objetosci. Za to paskudne oszustwo odejmuje gwiazdke. Inne wlasciwosci w miare ok: dosc dobrze sie pieni, nie podraznia, nie powoduje lupiezu. Ale spodziewalam sie czegos wiecej.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

... iii;/

Mam bardzo ładne, gęste włosy, ale... bardzo szybko się przetłuszczają, przez co przez 95% dnia są przyklejone do głowy. Zakupiłam sobie ten twór. Cóż... Pięknie się pieni, super pachnie, włosy ładnie odbijają się od głowy, ale następnego dnia rano, gdy chcę zmyć to paskudztwo z włosów - NIE DA SIĘ! Jakby się przyssało. Przez jakiś czas myłam włoski szamponem z pokrzywą i doszłam już do etapu, że mogłam myć moje włosy NAWET co 3 dni i właśnie wtedy to paskudztwo trafiło do mojej łazienki. Po umyciu włosy są super, ale rano są (w sumie były. Pożegnałam to coś raz na zawsze) można z nich zbierać tłuszcz, silikon i co tam jeszcze jest litrami. Nie nadaje się do włosów tłustych. Normalne też chyba byłyby paskudne po następnym dniu. Jak da mnie, na coś takiego mogą sobie pozwolić tylko osoby z mega przesuszonymi włosami.
Używam tego produktu od:2 tygodnie (tylko zajęło mi zużycie tego)
Ilość zużytych opakowań:1 i ani 1 więcej!

wielka pomyłka!

Totalna tragedia jak dla mnie...
Mam gęste i długie włosy dlatego chciałam, żeby się nieco uniosły, bo wtedy wyglądają naprawdę imponująco.
Ten szampon daje jeden niezawodny efekt - maksymalnie splątane włosy! Nigdy nie miałam takiego problemu z rozczesaniem włosów po umyciu i to już po zastosowaniu odżywki.
Jedyny plus, że miło się pieni, ale jest niewydajny...

Używam tego produktu od:2 tyg

Są lepsze

Wygodne opakowanie, dziwny zapach, kremowa konsystencja. Dobrze się pieni, dobrze myje.
Jednak nie daje jakiegoś super efektu. Szkoda.
Są lepsze.
Do tłustych wlosów raczej nie.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nieciekawy

Używałam go regularnie jakiś czas temu, dopóki nie przyszła refleksja, że w gruncie rzeczy wcale mi nie pasuje :) Dobrze się pieni, oczyszcza i odświeża u mnie na całkiem długo. Pachnie szamponem. Poza tym nie robi absolutnie nic ciekawego, może poza plątaniem włosów.

Używam tego produktu od: kiedyś przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

sama nie wiem:/

Plusy:
+ ładnie pachnie
+ fajnie się pieni
+ jest wydajny
+ przystępna cena
+ z dostępnością nie ma problemów
Minusy:
- obciąża włosy - nie tak bardzo bardzo, ale jednak...:/ włosy umyte wieczorem wyglądają ładnie tylko przez 24h jak dla mnie to za krótko

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego