Lirene Dermoprogram, Beauty Care, Peeling gruboziarnisty

Lirene Dermoprogram, Beauty Care, Peeling gruboziarnisty

Masaż peelingiem oczyszcza, poprawia ukrwienie i elastyczność skóry oraz ułatwia wchłanianie substancji aktywnych kosmetyków.
Podstawa skuteczności:
- kompleks substancji złuszczających - usuwa obumarłe komórki naskórka, zapobiegając tworzeniu się zaskórników,
- masło kakaowe - zapewnia odczucie gładkiej i pełnej relaksu skóry,
- alantoina - wygładza i sprawia, że skora staje się aksamitna.

Nadaje się do każdego typu cery, w uzupełnieniu do codziennej pielęgnacji oczyszczającej twarzy.
Dwa razy w tygodniu nanieś peeling na skórę twarzy i delikatnie masuj przez ok. 2 - 3 minuty.
W efekcie skóra jest głęboko oczyszczona, aksamitna w dotyku i pełna blasku.

Średni

Zaletą tego peelingu jest kremowa konsystencja, dzieki której produkt jest nawilżający. Jeśli chodzi jednak o działanie peelingujące do do końca nie jestem zadowolona. W produkcie jest za mało substancji ścierającej.

Zapach jest dosyć przyjemny, a cena podobna do innych marek.

Bardzo fajna rzecz.

Świetnie ścierał, miał miły zapach, nie podrażniał, nie zapychał, jest delikatny, pomimoże gruboziarnisty. Szkoda, że nie znalazłam go w moim rossmanie ponownie, bo mam na niego chętkę;) Muszę jeszcze poszukać.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: jedno, i będzie więcej

wszystko ładnie pieknie, ale trzeba systematycznosci i czasu, zeby było widać rezultaty.

peeling dobrze oczyszcza i nawilża skóre. oczywiście nic po pierwszym użyciu. ale już za 2/3 razem widać różnice. skóra jest gładka i miękka.
im dłużej używasz tym lepiej. :)
mały minusik za cene. mogłby być troche tańszy.

Ilość zużytych opakowań: 6opak/75ml.

jak najbardziej warto

Chyba jedyny, jak na razie, kosmetyk tego rodzaju, któremu pozostaję wierna. Dobrze oczyszcza skórę, choć może mógłby lepiej odświeżać. Ale tego należy wymagać raczej od toników. Nieco irytuje mnie zapach - pachnie jak mleczko do demakijażu.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Solidna firma

Bardzo porządny piling. Kremowa konsystencja pozwala łatwo rozprowadzić go na twarzy (w moim przypadku uprzednio zwilżonej wodą termalną), drobiny nie trą skóry, ale ją masują, zmywanie nie przysparza problemów. Efektem jest czysta, gładka i miękka skóra - na którą nakładam następnie maseczkę (ostatnio Kleopatrę Dermaglinu - boska, ale o tym gdzie indziej), zlegam z gazetką na kanapie i rozkoszuję się myślą o trwającym procesie ładnienia;) W porównaniu z okresem przed-Lirene poprawa cery jest zauważalna.
Polecam!

lubie go

Bardzo fajny peeling o kremowej konsystencji i przyjemnym zapachu. Zawiera zarówno duże jak i małe drobinki, które ścierają martwy naskórek bardzo porządnie. Używam go naprzemiennie z peelingiem enzymatycznym. Po użyciu skóra jest gładka a pory zwężone. Muszę tu zaznaczyć, że nie mam kłopotów z cerą więc nie wiem jak się sprawdza w trudnych sytuacjach. Chętnie do niego wrócę ale lubię testować nowości więc nie wiem kiedy to nastąpi.

Używam tego produktu od:już długo
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze opakowanie

sprawdził się :)

jako peeling działał doskonale, ale przy mojej wrażliwej twarzy jest zbyt brutalny ;P
raczej nie masowałam nim skóry, tzrymałam go chwilę po nałożeniu i mimo to, działał :)
nie kupię go więcej, bo będę szukać enzymatycznego.
Ale z czystym sumieniem polecam, skóra po nim była gładka i bez czarnych kropek na nosie ;)

Używam tego produktu od: 2 mies.

Najlepszy peeling jaki do tej pory miałam.W moim przypadku wystarczy mi odrobinka tego specyfiku,inaczej za bardzo podrażnia mi cerę.
-usuwa zaskórniki i suche skórki,
-widoczny efekt wygładzenia cery-"uspokaja" ją,
-skóra staje się delikatniejsza i odświeżona,
-ułatwia wchłanianie aktywnych kosmetyków,
-bardzo wydajny.
Stosuję go razem z maseczką intensywnie nawilżającą z tej samej firmy lecz z serii Aqua-duet mi wierny od ponad roku.

Używam tego produktu od:1rok

ulubiony

Mam ogromne pory i tłustą cerę... ale już mniej, gdyż dzięki peelingowi nie mam już takich problemów:) Wybrałam gruboziarnisty ze względu na pory.
Peeling super oczyszcza i zwęża pory.
Wygładza i pielęgnuje.
Nie podrażnił mi cery, nie wysuszył.
To na prawdę dobry produkt. Bardzo go lubię stosować, nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam do cery tłustej z porami.

Ilość zużytych opakowań: jeszcze pierwsze mam:)

Nie tego się spodziewałam

Peeling ten kupiłam, bo bardzo potrzebowałam złuszczyć przesuszoną skórę. Dlatego też zdecydowałam się na wersję gruboziarnistą, mając nadzieję, że da radę. Niestety peeling okazał się bardzo delikatny (więcej drobinek mam chyba w żelu do codziennego mycia twarzy), a co za tym, działanie jego jest ledwo zauważalne. Dobry dla bardziej wrażliwych cer, dla mnie odpada.

Używam tego produktu od: 1 mies
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Jakość nie adekwatna do ceny

Zarówno zapach jak i konsystencja tego peelingu przypominają mi tanie peelingi produkowane dla sieci hipermarketów - tyle tylko że jego opakowanie jest od nich o połowę mniejsze a cena 2 razy wyższa :/ "Grube ziarna" zwarte w nim to zwyczajne małe mikrogranulki, których na dodatek jest jak na lekarstwo.

Jedyne co do mnie przemawia na korzyść tego peelingu to efekt jaki daje na skórze tuż po aplikacji - lecz nie chodzi o efekt złuszczenia (bo takiego właściwie nie ma). Inne peelingi których używałam prawie zawsze powodowały na twarzy ściągnięcie, suchość i podrażnienie. Ten peeling jest tak bardzo delikatny że nie powoduje żadnych podrażnień nawet na mojej suchej, atopowej skórze. Po zmyciu pozostawia bardzo przyjemne uczucie oleisto-silikonowej powłoki. Niestety jest ono krótkotrwałe a efektów peelingowania (nawet po długim masażu) praktycznie nie ma :|

Podsumowując: jeśli ktoś szuka dobrego złuszczenia ten produkt nie jest dla niego.

Używam tego produktu od: tygodnia

ulubiony na wieki

Kupiony w pośpiechu i przez przypadek. Ma cudowną kremową konsystencję. Jest delikatny, na początku miałam wątpliwości, czy aby nie za delikatny, ale efekty mówią same za siebie. Pory są głęboko oczyszczone, zaskórniki znikają, cera staje się gładka, a skórki idą w zapomnienie. Jak dla mnie nie wysusza cery. Szukałam swojego ideału od bardzo dawna i wreszcie trafiłam. Szkoda, że takie małe opakowanie, ale nie narzekam na wydajność ;) Pozostanę mu wierna przez lata ;)
Wprost stworzony dla cery problematycznej i tłustej. Serdecznie polecam! Używam tego produktu od: 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: zaczęte drugie