Sephora, Blush mousse (Róż w musie)

Sephora, Blush mousse (Róż w musie)

Róż do policzków w muso-kremie ;) Dostepny w dwóch kolorach.

Cena: 19zł / 6g

Uwielbiam

Kupiłam go z nudów w wakacje. Byłam w Atenach nagle zauważyłam Sephore i po prostu musiałam coś kupić!
Róż ma naprawde ładny kolor, łatwo się rozprowadza i długo się trzyma. No i bardzo wydajny, używam go od lipca a nadal mam więcej niż połowę pudełeczka.

Lubię :)

Mam 2 warianty kolorystyczne tego różu: chłodny różowy oraz cieplejszy "beżobrąz"; częściej jednak używam rózgowego ponieważ bardziej mi pasuje.
Róże zamknięte są w prostych ale estetycznych słoiczkach, łatwo się odkręcają - opakowanie bez zarzutu.
Zawartość również :) Konsystencja różu to raczej nie jest mus, tylko krem i to taki zbity, dość twardy ale bez przesady. Nie przeszkadza to w aplikacji różu a wręcz przeciwnie, bardziej mokre i rzadkie róże zazwyczaj nabierają się na palce w zbyt dużej ilości, tu nie ma tego problemu.
Róże ładnie rozprowadzają się na skórze, stapiają z nią ale czasem lubią się troszkę zwałkować, zwłaszcza nakładane na podkład. Nie tworzą plam i nieestetycznych placków na polikach, można je łatwo rozetrzeć.
Trwałość bez zarzutu, trzymają się prawie cały dzień.
Cena mogłaby być niższa, ja je zakupiłam w promocji ale w cenie regularnej raczej nie skusiłabym się.
Nie wiem czy jeszcze kupie ten produkt ponieważ wydaje mi się, ze już nie jest dostępny w sprzedaży a poza tym róże są bardzo wydajne i od 2 lat mam ciągle te same.

Używam tego produktu od: 2 lata

Bardzo dobry, ale nietrwały

Dobry produkt, ale moglby byc jeszcze lepszy, a to dlatego, ze jest nietrwaly. Po krotkim czasie juz go nie znajduje na policzkach i nakladam ponownie, ale moze dlatego, ze aplikuje zbyt oszczednie...? Mnie wydaje sie, ze dobrze to robie...

Ogolnie jestem zadowolona:

+ jest dosc tani i bardzo wydajny, niewielka ilosc wystarczy do aplikacji
+ wystepuje w 2 kolorach - bardzo odpowiednich
+ ladne opakowanie - zakrecany szklany sloiczek
+ bardzo latwy w aplikacji - nalezy go nabierac i nakladac palcem, lekko rozcierajac na skorze; szybko i bezproblemowo uzyskuje sie sliczny, naturalny rumieniec, co daje efekt zdrowego i swiezego wygladu,

- nietrwaly, szybko znika z policzkow, ale to chyba zalezy, jak duzo sie go nalozy..., ja nie mam wielu okazji do poprawy makijazu w ciagu dnia

Używam tego produktu od: miesiąca kilka razy dziennie
Ilość zużytych opakowań: 1w trakcie, niewielkie zuzycie

Lepszy od Diora

Róż ładnie podkreśla policzki, nadaje im zdrowego wyglądu.
Posiada kolor beige- ale dla mnie to kolor raczej wpadający w brzoskwinię, posiada on delikatne srebrne drobinki( wolałabym złote), ale róz sam w sobie jest fajny, łatwiej się nakłada od Diora, bo w konsystencji przypomina piankę.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

Polubiłam ... bardzo

Od jakiegoś czasu chodziłam wokół niego - ogladałam, testowałam na ręce, na twarzy ;) W końcu sie skusiłam i z każdym dniem utwierdzam sie w przekonaniu, że dokonałam trafnego wyboru i zakupu.

Ma konsystencję muso-kremowa, bardzo przyjemną. Mam kolor Beige pudique, który nie daje ani chłodnego, ani ciepłego efektu - jest neutralny, dzieki czemu pasuje do każdego makijażu. Kolor na twarzy wyglada bardzo naturalnie - beż z odrobiną różu. Idealnie stapia sie ze skórą, nie widać lini przejścia. Jest bardzo wydajny - wystarczy niewielka ilość żeby odpowiednio podkreslic policzki/kości policzkowe. Zatykania porów ie zauważyłam.
Róż zamknięty w estetycznym słoiczku. To jeden z nielicznych kosmetyków kolorowych których bym, używała (i uzywam) codziennie.

Naprawde polecam :]

EDYCJA: niestety nie jest już moim KWC :( Na puderw kamieniu nakłada się bardzod obrze, ale na sypkim już jest gorzej. Nie mówiąc już o nakładaniu na skrobii :eek: Nie pokrywa skóry jednolicie, lecz barwi cząsteczki skrobi przez co na skórze jest mnóstwo ciemneijszych kropeczek.

Dla osób nie uzywających pudru sypkiego ani skrobii - jak najbarzdiej poelcam :ehem:

Używam tego produktu od: 2 tygodnie