Salvatore Ferragamo, Incanto Dream EDT

Salvatore Ferragamo, Incanto Dream EDT

Salvatore Ferragamo Incanto Dream jest romantyczny, delikatny, świeży.

Nuty zapachowe:
Linia głowy - ananas, czarna porzeczka, mango, jabłko
Linia serca - piwonia, frezja
Linia podstawy - sandałowe drzewo piżmo

kwiatowe, owocowe
wody toaletowe

Not a girl, not yet a woman.

Gdybym miała opisać ten zapach tylko jednym wyrazem, to zdecydowałabym się na UROCZY. Nie jest on seksowny, intrygujący czy elegancki - jest po prostu dziewczęcy. Kojarzy mi się nieodparcie z młodziutką, beztroską, uśmiechnietą dziewczyną, ubraną w jedwabną barwną sukienkę tańczącą z wiatrem, która czerpie z życia pełnymi garściami, to co najlepsze, nie zaznając przy tym jego trudów. Dla mnie osobiście jest symbolem pieknego okresu w życiu, w którym nie jest się już dziewczynką, ale do bycia 100% kobietą jeszcze ciut brakuje. Na rozbierana randkę i upojny wieczór raczej się nie nadaje, ale na wiosenno-letni romantyczny spacer są niezastapione!

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 50 ml

moze byc

bardzo podobny do sexy graffiti escady ogolnie nie jest zly ale dla mnie za malo slodki dobry od czasu do czasy natomiast trwalosc niezbyt kilka godz to gora dla milosniczek ograniczonej slodyczy:)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100ml

cudowny zapach

piękny, romantyczny i kobiecy. używam wiosną i latem - jakoś wtedy najbardziej mi pasuje. wieeeele razy zdarzyło mi się, że płeć przeciwna zachwycała się zapachem i obwąchiwała mnie :D wręcz nagminnie :D to chyba mówi samo za siebie :)
zapach trwały. polecam :) :)

Używam tego produktu od: używałam około 2 lat

DOKŁADNIE JAK MARZENIE:)

Zapach prze-pięk-ny!!! Mój KWC!
Ma w sobie niezwykła moc, kombinacja ciepła, kobiecości, swiezosci, namietnosci :) Nie ma osoby, która by nie zapytała czym tak pieknie pachnę :) Szkoda, że trudno dostępny, ale przez to nietuzinkowy :)

Używam tego produktu od: 2 lata

świeże kwiaty

Zapach dość trudno dostępny, od początku czuć w nim kwiaty, najpierw lekko kwaśne, potem słodkie. I taki już pozostaje na skórze kwiatowo słodki.
Są to perfumy, które z przyjemnością zużyję na dzień, bo na specjalne okazje mam inne flakoniki.
Trwałość zapachu nie jest imponująca na mojej skórze, po ok 4 godzinach już go nie czuję.
Buteleczka płaska, ale stabilna, z plastikowym korkiem, który mniej mi się podoba. Szkło barwione na kolor rózowy i żółty z motylkiem wygląda słodko i dziewczęco, bo te perfumy chyba takie właśnie są.

Używam tego produktu od:zaczęłam w tym tygodniu
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam 50 ml