Viki, ProfiSilk, Hightech Biotechnology Hair Treatment (Preparat do termicznego prostowania włosów z proteinami jedwabiu)

Jest to nowy jedwabny preperat PROFISILK do prostowania włosów. Jest produktem pochodzenia naturalnego o rewelacyjnej skuteczności działania. Proteiny naturalnego jedwabiu zostały biotechnologicznie tak przygotowane, żeby znakomicie wbudować się w strukturę włosa. Przeznaczony jest do stosowania z prostownicą lub suszarką. Jedwabny pretarat nadaje się do wszystkich rodzajów włosów.

Efekty:
- bezpieczne i efektywne wygładzenie bez obciążenia włosów
- piękny połysk
- elastyczne i mocne włosy
- doskonale utrwalona fryzura

Odradzam

No i spotkała mnie kara za kupowanie kosmetyków bez wcześniejszego zaglądania na KWC.
To chyba najgorszy produkt do stylizacji włosów, jaki kiedykolwiek miałam.
Minusy:

- strasznie skleja włosy, nawet jeśli użyje się małą ilość ( próbowałam już nawet tylko 4 krople)
- włosy po prostowaniu są sztywne
- strasznie plącze włosy! można je czesać, czesać, a i tak za chwile są znowu poplątane
- mimo obietnic producenta, nie zauważyłam większego blasku
- po innych kosmetykach tego rodzaju włosy stawały się sypkie, natomiast po tym, nie zauważyłam tego efektu

Plus:
- spodobał mi się tylko zapach

Generalnie odradzam kompletnie zakup tego produktu, nawet za cenę 11 zł, w jakiej mi się udało go kupić!

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1/4 butelki

Beznadzieja!

Plusy:

niska cena

Minusy:

Włosy elektryzują się, są bardzo obciążone nawet przy zastosowaniu małej ilości preparatu .

Włosy suszyłam suszarką. Miałam wrażenie, że ten preparat powoduje, iż pod wpływem wysokiej temperatury włosy są bardziej zniszczone niż bym suszyła bez żadnego preparatu. A przecież nie zdążyłam jeszcze użyc prostownicy! Preparat powinien chronić włosy, a nie powodować, że są bardziej zniszczone.

Miałam różne preparaty, ale spośród wszystkich ten jest tym najgorszym! Nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. 1 rok

TRAGEDIA !!!

Kupiłam za namową sprzedawczyni i się zawiodłam
Minusy:
- lepiąca konsystencja, skleja ręce i włosy, efekt widać po wysuszeniu, włosy nie są miłe w dotyku
- po jej użyciu nie są odporne na wilgoć
- nie chroni włosów, końcówki i tak się niszczą i to jeszcze bardziej
- całość włosów wygląda sucho i strasznie
- pozbawiła moje włosy blasku, są strasznie matowe i wyglądają niezdrowo
- nie można powiedzieć nawet, że brzydko pachnie, poprostu śmierdzi

Plusy (a właściwie jeden):
- włosy faktycznie łatwiej się prostują, ale co z tego jak efekt i tak nie pozostaje długo.

ogólnie nie polecam, zawiodłam się na kosmetyku. niby profesjonalny, a o wiele lepsze są te ogólnie dostępne.
Podsumować go można jako jedną wielką tragedię, powinni go chyba wycofać ze sprzedaży !!

nie

Nieskuteczny. W ogóle nie chroni moich włosów przed wysoką temperaturą, na dodatek włosy przy prostowaniu strasznie się elektryzują co przyprawia mnie o dreszcze. Nie utrwala fryzury, nie chroni przed wilgocią. Jest, ale tak jakby go nie było.Używam tego produktu od:3mies.
Ilość zużytych opakowań:w tr.1

Produkt nie dla mnie.

Wybrałam ten produkt, bo chciałam uchronić swoje włosy przed wypływem prostowania, a prostuje raczej bardzo często. Po pierwszym zastosowaniu cudów się nie spodziewałam, więc używałam dalej. Włosy po preparacie miałam trochę bardziej miękkie i troszkę bardziej błyszczące,ale za to po jakiejś pół godzinie od prostowania zaczęły zbijać się z nich lekkie kluchy. Mam włosy dość suche, a obciążenie ich było widoczne, mimo iż stosowałam niewielką ilość.

nigdy więcej

Kupiłam ten produkt oczywiście dlatego,że był tańszy od innych tego rodzaju.Jednak rozczarowałam się już przy pierwszym użyciu:pachnie jak jakieś lekarstwo, włosy nie dość,że nie są takie,jak obiecuje producent-to są ZUPEŁNĄ ODWROTNOŃŚCIĄ!!!Po wysuszeniu włosy nie są absolutnie gładkie,tylko tępe, szorstkie i elektryzują się.Zrobiły się zupełnie matowe i efekt wyprostowania utrzymuje się o WIELE krócej niż jak nie użyję niczego.Juz po zwykłej odżywce włosy sa o wiele bardziej miękkie,ale po obietnicach producenta PROFISILK można by się spodziewać o wiele więcej:///
Nawet mam trudności z rozczesaniem mokrych włosów,a jak sa suche-grzebień je po prosty szarpie!

Ilość zużytych opakowań:1/2 i tak juz zostanie

Raczej nie!

Strasznie elektryzują mi sie włosy przy i po prostowaniu. Mam wrażenie, ze wcale nie chroni włosów przed wysoka temperatura i nie utrzymuje efektu prostowania na długo. Nie wzmacnia włosów jak obiecuje producent. Jeżeli chodzi o zalety to zdecydowanie bardzo wydajny. Uważam, ze zwykły-supermarketowy Hot Liss Loreal spisuje sie znacznie lepiej niz Profisilk.Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań1/2

tak tak tak !!!

Kupiłam go nie sugerujac sie recenzjami bo na razie jestem pierwsza w ocenie tego produktu..

To był naprawde strzał w 10 :-) Rewelacja!!!
Włosy mieciutkie, oddzielone pasma, lsniące..Przy prostowaniu prostownica nie elektryzuja sie..Nawet przy upale grzywka nie podwija sie, włosy sie nie puszą..Zapach sliczny, konsystencja delikatna..Bardzo wydajny wiec wart swojej ceny, przy tym pojemnosc duuuzzaaaa !

Jestem na "tak" :ehem:

Używam tego produktu od:tygodnia