Johnson's Baby, Soothing Naturals, Kremowy płyn do mycia ciała

Johnson's Baby, Soothing Naturals, Kremowy płyn do mycia ciała

Produkty z nowej linii Johnson`s Baby Soothing Naturals zostały wzbogacone ekstraktem z liści drzewa oliwnego, czystą witaminą E oraz minerałami niezbędnymi dla prawidłowego funkcjonowania skóry. Stworzony w ten sposób kompleks (zgłoszony patent) jest skuteczniejszy niż każdy z jego składników osobno.

Kremowy Płyn do Mycia Ciała z formułą No More Tears uzupełnia utracony poziom wilgoci, pomagając ukoić suchą skórę już po pierwszym zastosowaniu.

uwielbiam

pokochalam kiedys krem z tej serii - urzekl mnie ten dosc dziwny ale przesliczny zapach. ten plyn kupilam stosunkowo niedawno ale mysle ze moge sie juz o nim co nieco wypowiedziec ;] :

+ jest lagodny dla skory (ja nieraz myje nim tez twarz) można nim również myć pędzelki
+ nawilza i pielegnuje
+ jest tani
+ ma ladne opakowanie
+ noi oczywiscie ten zapach mmmm <3

- minusow jak narazie nie zauwazylam :)

POLECAM!! :)

koocham <3

Mam suchą skórę ciała i praktycznie wszystkie zele ją wysuszają. Uzywalam przeroznych pseudo nawilżajacych zeli, mydeł, kremow do mycia i jedyny, który wydawał się w miare dobry to Biały Jeleń. A przynajmniej tak było do momentu aż użyłam Johnson\'s baby :love:. Nie ma sobie rownych!

Od pierwszego prysznica stał się moim numerem 1. Pobił Jelenia, od ktorego jest lepszy o cale niebo!

Nie wysusza skory, ma taką kremową konsystencję. Jest niesamowicie delikatny i do tego ladnie pachnie. Skóra po kapieli nie jest sciagnieta, ani wysuszona, tylko gładka i miekka. Uwielbiam to uczucie.

Poza tym nadaje sie takze do mycia pedzli. Jest dla nich niezwykle delikatny.

Po prostu uwielbiam :D.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

dla maluchów

Jeden z lepszych Johnsonss ma ogólnie bardzo dobre produkty dla dzieci.Moje zaufanie zdobły już dawno.Płyn wydajny o delikatnym składzie dodrze oczyszcza i nie podrażnia delikatnej sóry dziecka a to ważne

Używam tego produktu od:z 2 lata temu

idealny!

bardzo fajnie myje, skóra staje się miękka i aż chce się jej dotykać.
przez przypadek odkryłam że ten krem do mycia ciała bardzo dobrze sprawdza się do mycia... twarzy(!)

formuła no more tears powoduje, że oczy po myciu nie szczypią, jak to się dzieje w przypadku innych płynów tylko do twarzy.
szkoda, że tak późno odkryłam zalety tego kosmetyku!

Fajny

Produkt doskonały.
- ma przepiękny, rozpieszczający, cuudny zapach
- superdelikatny
- tani
- świetnie nawilża (balsam staje się zbędny)
- nie szczypie w oczy
- kąpiel w tym płynie to prawdziwa przyjemność
- zostawia skórę gładką, świeżą, pachnącą, dobrze &quot;nakarmioną&quot;, zrelaksowaną

Używam tego produktu od: grubo ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 3?

DOSKONAŁY !!!!!!

A więc zacznę od tego że tego płynu nie używam do ciała tylko do . . TWARZY ;d Mam wrażliwą skórę i do tego mieszaną i wypryskami ;((( Sprawdziłam już na niej wszytswki kosmetyki do mycia twarzy począwszy od Clen&amp;Clear, Clerasil , Garnier , Nivea,Ziaja , AA ( !!! ), Avene ( !!!!!! ), Clinique ( wielkie zaskoczenie ! ) i wszystkie tak bardzo wysuszały że trafiałam do dermatologa który dawał mi tłustą maść . . Ajj .. Moja ciocia powiedziała mi moją skórę trzeba przede wszystki nawilżyć i wygładzić a wypryskami zajmę się osobno . . Ale okazało się że ten płyn nie tylko nawilża skórę , i super rozświetla ale . . leczy moją skórę ! jest cudowny ! myślę by kupić sobie jeszcze kremik z tej samej serii ;)) Poleeecam !

Używam tego produktu od: tygodnia

niezbędny pod prysznicem

na początek - nie dałam maxa, bo to mój pierwszy żel bez sls, więc nie mam porównania z innymi. ale też najlepszy jakiego do tej pory używałam.

dwie największe zalety kosmetyku to z pewnością łagodność (a to dzięki braku &quot;agresywnego&quot; sls w składzie) i śliczny, delikatny zapach. stan mojej suchej i skłonnej do podrażnień skóry poprawił się o niebo. i to nawet na łydkach, które strukturą przypominały wysuszoną słońcem ziemię.

wydajność żelu jest dość przeciętna, przynajmniej w moim wypadku. jedno opakowanie starcza mi na 1-1,5 miesiąca.

cena nie jest najniższa, ale wolę wydać te parę zł więcej niż katować moją skórę wysuszającymi środkami.

ogólnie polecam Używam tego produktu od: 8 miesięcy

super

Super kosmetyk - zresztą wszystkie kosmetyki z serii Soothing Naturals są świetne.

Doskonale sie pieni, łagodny, nie uczula, nie wysusza skóry, przyjemny zapach.

Używam tego produktu od:rok

sama delikatnosc

Bardzo dobry kosmetyk - delikatny, lagodny, nie podraznia, dosc dobrze nawilza, przyjemnie pachnie. Troche slabo sie pieni i trezba uwazac, zeby nie przesadzic z iloscia, ale mi to akurat nie przeszkadza. Wazne, ze skora po prysznicu jest mieciutka.

Używam tego produktu od: 1roku
Ilość zużytych opakowań: sporo :)

bardzo dobry

Kosmetyk bardzo dobrze się pieni, ma przyjemną konsystencję ładny zapach, który utrzymuje się na skórze, pozostawiając ją gładką i miękką, jest wydajny

Używam tego produktu od:miesiąca

Przyjemny

Ma przyjemny zapach, który może się jednak znudzić, ale jest to produkt godny polecenia.

Ma kremową konstencję i całkiem dobrze się pieni. Podoba mi się również opakowanie.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Świetny

Świetny produkt.Ślicznie pachnie(z resztą jak cała seria Soothing Naturals) ma przyjemną konsystencję która ułatwa rozprowadzanie żelu,mimo że jest dość płynny wygodnie się go stosuje.Nie wysysza skóry,nie podrażnia.Nadaje się także do oczyszczania twarzy która jest potem przyjemnie gładka i nawilżona.Gorąco polecam i napewno będę do niego wracać.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trkacie 1