Guerlain, Touche de Teint - Ultra-natural concealer

Guerlain, Touche de Teint - Ultra-natural concealer

Touche de Teint to nowy korektor Guerlain, który dyskretnie ukryje cienie pod oczami i drobne skazy cery. Lekka, jedwabista formuła ma właściwości nawiżźające i regenerujące dzięki ekstraktowi z rosa centifolia. Niewielkie, poręczne opakowanie sprawia, że korektor można nosić przy sobie. Kosmetyk dostępny jest w dwóch odcieniach - Beige Clair 10 i Beige Naturel 20.

idealny

Korektor jest świetny, idealny na każdą pogodę, nie spływa, nie roluję się, bardzo wytrzymały i dający długotrwały efekt. Perfekcyjnie rozjaśnia cienie pod oczami, daję naturalny efekt, nie widać, że ma się coś na twarzy- bez efektu maski, jakby pod magicznym dotykiem tego specyfiku cienie pod oczami znikają ;p Skóra wygląda promiennie, tam gdzie się go nałoży, bardzo dobrze zakrywa wszelkie zaczerwienienia, niedoskonałości, może źle wyglądać na przesuszonych partiach skóry. Jak dla mnie, najlepszy korektor, jaki kiedykolwiek miałam. Pomimo małej pojemności, kosmetyk starcza na długi okres czasu. Podkrada mi go moja siostra więc naprawdę jest wydajny. Potrzebna niewielka ilość kosmetyku, by zrobił swoje. Dodam, że mam mieszaną skórę i ogólnie kosmetyki, nawet te z wyższej półki, stosunkowo krótko się na niej trzymają, taka już jej natura, natomiast ten, naprawdę długo się trzyma. Kolejna sprawa, to aplikacja, kilka chwil i kosmetyk jest nałożony, idealnie się stapia.

Swietny

Ten korektor jest Świetny do ukrycia drobnych niespodzianek na twarzy i ukrycia sinców pod oczami. Odcienie idealne dla osób o jasnej cerze. Świetnie zgrywa sie z cerą i z podkładem. Bardzo trwały i sądzę ze wydajny. Wygodny aplikator. Sprawdza się w upalne dni.
Dostaje odemnie 4 gwiazdki bo używam go od niedawna.
Edutuję i dodaję gwizdke - pomimo malego opakowania starczył na pól roku
Używam tego produktu od:sierpień

godny polecenia

od niedawna jestem szczesliwa posiadaczka tego korektora, i musze przyznac ze jestem mile zaskoczona. mam bardzo jasna karnacje do ktorej trudno dobrac odpowiedni odcien. jasniejsza wersja tego korektora jest dla mnie idealna. konsystencja jest bardzo lekka i przyjemna w uzyciu, faktycznie ma sie uczucie ze oprocz maskowania korektor jeszcze pielegnuje. krycie moze nie jest spektakularne, ale przy moich drobnych niedoskonalosciach sprawdza sie swietnie. uwazam ze produtk jest wart polecenia. maly minusik to malutkie opokowanie, jest poreczne ale za ta cene mialoby sie ochote dostac nieco wiecej produktu

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trackie 1