Smashbox, Compact Anti-Shine

Smashbox, Compact Anti-Shine

Pojemność 7,5 ml

Najlepiej sprzedający sie produkt matujący zamknięty jest w eleganckim pudełku z lusterkiem. Matuje bez naruszania makijazu, nie zatyka porów. Zawiera olejek z drzewa herbacianego ułatwiający pokonanie wyprysków oraz witamine E, która przyspiesza odbudowę naskórka.

Cena: 120zł/ 7,5ml

Nie działa

Nie polecam. Z opisu wynika, że produkt do poprawek makijażu. Zupełnie nie spełnia swojej roli, nie zmienia nic a nic pod kątem świecenia się. Jest biały, nakładany załączoną gąbeczką widoczny (palcem jeszcze da się jakoś to rozsmarować).
Próbowałam używać jako produkt solo na dni kiedy nie nakładam makijażu, zapobiegający świeceniu się - w tej roli też się nie sprawdza. Nie wchłania się zostawia silikonową powłokę na twarzy, a człowiek i tak się błyszczy.
W tej chwili używam go jako bazy pod makijaż, i w ten sposób sprawdza się, ale nie jako pogromca błyszczenia, ale jako przedłużać trwałości.
Nie polecam, strata pieniędzy.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Beznadziejny

Kupiłam to "cudo" zachęcona opiniami koleżanek no i niestety - beznadzieja.
Nie nadaje się ani jako baza ani do poprawek w ciągu dnia. Próbowałam naprawdę wiele razy i matowić to "to" nie matowi na pewno.
Nie polecam nikomu, ani to ładne jako ozdoba w kosmetyczce ani przydatne, bo nie wiadomo czemu tak naprawdę służy....

Używam tego produktu od:przestałam używać nie kończąc opakowania
Ilość zużytych opakowań: 1/3 może

Do niczego

Mam tłustą cerę i oczekiwałam chociaż minimalnego zmatowienia. Ten produkt nie robi nic, dosłownie nic oprócz tego, że istnieje.
Jakiś koszmarny wynalazek który tylko naciąga na kasę a nie matowi i nie działa antybakteryjnie mimo, że zawiera olejek z drzewa herbacianego.
Nigdy więcej :(

Używam tego produktu od: męczę go od dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostanie

BEZNADZIEJA!!!!!!

Ja rowniez tak jak poprzedniczki oceniam kosmetyk jako BUBEL WSZECHCZASOW!!!!!
Kupilam za 120zl w sephorze, zachecona opiniami. i co? Zmarnowane pieniadze. On wgole nie matowi, malo tego, uczula, co mi sie nigdy w zyciu nie zdarzylo na zaden kosmetyk. Absolutnie ODRADZAM!!! Wydaje mi się ze w walce ze swiecąca, tłusta cera chyba nic nie pomoze, niestety. musze dac jedna gwiazdke, bo nie ma niestety nizszej oceny...

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań:

BUBEL

Zgadzam sie z poprzednią recenzją. Kosmetyk bardzo wychwalany wszędzie - ale to bubel za niebagatelną cene:
Gąbeczka niehigieniczna i niewygodna w użyciu. Nałożenie tego specyfiku bez starcia podkładu wymaga nielada wprawy
Matuje na jakieś 2 godziny - czyli dla mnie bardzo przeciętnie.
Na malutki plusik przemawia bardzo dobrze wykonane i wygodne opakowanie z lusterkiem i osobnym miejscem na gąbeczkę.

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1/2 op.

Straszny bubel

kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii na wizażu i naprawdę bardzo, bardzo żałuję. produkt jest absolutnie nie wart swojej ceny, oto powody mojej opinii:

- niehigieniczna gąbeczka, mimo ze prałam ją co 2-3 dni to i tak dostałam wysypu krostek na czole

- zostawia białe ślady, trzeba oszczędnie używać ( albo po prostu nie używać wcale bo i tak nie matuje)
- efekt zmatowionej skóry ( a przy okazji przybielonej) utrzymuje się przez godzine, i to w porywach

- przy stosowaniu pod podkład wysusza, podkład się źle rozprowadza, a makijaż jest nietrwały ( po prostu spływa)

- przy stosowaniu na makijaż owszem matowi, ale przy okazji ściera podkład

- opakowanie i lusterko są nieporęczne

- raz spróbowałam użyć na powiekę co skończyło się intensywnym pieczeniem i łzawieniem

- wydajny. ale w tej sytuacji to wada a nie zaleta:)

Stosunku jakości do ceny nawet nie chce mi się komentować:(

powiem tylko, BUBEL jakich mało, a te pozytywne opinie na jego temat na wizażu? naprawdę nie pojmuję czym sobie na nie zasłużył. Napewno nie jakością i nie cenąUżywam tego produktu od:2 miesięcy

BARDZO DOBRY DO POPRAWEK

Jest swietny, stosuje go na makijaz aby wyleminowac świecenie.Natomiast nie pasuje mi jako baza pod podkład ( -jakos nie mogę sie przekonac )poniewaz przywyczaiłam sie do bezbarwnej bazy a tak jest biała i robie zawsze na buzi jakies smugi co zupełnie mi nie pasuje.Ale kiedy potraktuje nią cały makijaz to zero swiecenia przez ładnych pare godzin (ostatnio nałozyłam go o 9tej rano i dopiero leciutki połysk zobaczyłam ok 19tej,20tej).Sliczne jest to malutkie pudeleczko z lusterkiem oraz podwójna komora- gabeczka lezy osobno i nie dotyka bazy, co jest moim zdaniem rewelacyjnym rozwiazaniem ...
Krotko mówiąc polecam ! Gdyby nie to ,ze jest kolorowa byłby KWC

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:jedno

A jednak nie

08.04.2008
Nie powiazalam go poczatkowo z pogorszeniem cery - bylam pewna ze to wina kremu. Ale niestety po smashboxie dostalam malych krostek mimo prania gabeczki.
Do tego znalazlam cos duzo lepszego nowa baza chanela. DO smashboxa juz nie wroce...

Juz najwyższy czas na ocenę tego produktu Smashboxa !! :)

Używam go od około dwóch/trzech miesięcy... przed zakupem próbowałam wiele baz - estee lauder, dwie smashboxa i inne górnopółkowce. Ale ciągłe moje oczy zerkały w stronę tego minikompaktu. Ale z wrodzonego obrzydzenia do testerów nie byłam w stanie jej wypróbować, do tego nie miała na wizażu żadnej opinii.. a ja nie lubie kupować kosmetyków w cieno - zbyt wiele razy byłam niezadowolona!
Jednak każda baza jaką dostawałam w próbeczce od Pan z sephory - albo wbrew oczekiwaniom powodowała jeszcze większe przetłuszczanie - albo przesuszanie. Jednak pewnego dnia pomysłałam że zaryzykuję. Wróciłam do domu z małym pudełeczkiem i już następnego dnia wypróbowałam to cudeńko ...
i mogę powiedzieć że to p ierwszy mój całkowicie udany zakup w ciemno!

Są dwie metody używania - albo na kremik pod podkład, albo jako poprawka w ciągu dnia na makijaż - przyznam że w tej formie nigdy go nie wykorzystałam...
Ale jako baza rano pod podkład sprawdza sie idealnie ... wystarczy jedna bibułka matująca do po prawy w ciągu dnia i makijaż trzyma sie swietnie!

Kompakt nie uczulił mnie choć mam ku temu skłonności!

Nie wysusza nawet przy codziennnym stosowaniu prawie trzy miesiace!

Świetnie współgra z różnymi kremami podkładami i pudrami!

Nie ZAPYCH !!
Jest na prawdę idealny - jestem z niego bardzo zadwolona, może go zdradze jak wyjdzie jakaś nowość - ale szczerzę wątpie żeby był od niego ktoś lepszy :)

Mimo swojej dośc wysokiej ceny (chyba płaciłam ok. 120 zł w sephorze) jest wydajny, więc mu ją wybaczam, myślę że starczy na jakieś 10 - 12 miesięcy .. dopiszę jaK się skończy.

a i jeszcze jedno ma bardzo fajne choc malutkie powiekszające lustereczko !Używam tego produktu od: 2 - 3 miesiące