Sephora, Pędzel do różu z naturalnego włosia nr 4

Sephora, Pędzel do różu z naturalnego włosia nr 4

Miękki pędzel do różu, owalnie wyprofilowany, wykonany w 50% z naturalnego włosia końskiego, a w 50% z koziego.

wspaniały!!

świetny pędzel, dobrze nakłada się nim róż oraz modeluje buzię. piorę go raz w tygodniu a w między czasie używam sprayu do dezynfekcji pędzli z sephory i jak dotąd nie zgubił ani jednego włoska.. jest milutki w dotyku, w żadnym wypadku nie drapie i nie podrażnia nawet bardzo delikatnej skóry :) z całego serduszka polecam :)

Świetna jakość

Mam ten pędzel dobrych kilka lat a nadal wygląda jak nowy,włosie jest mięciutkie i zachowało oryginalny kształt.Doskonale znosi mycie i inne zabiegi pielęgnacyjne.Do jakości tego pędzla absolutnie nie można się przyczepić.Nie jest to jednak mój KWC w kategorii pędzli do różu-takowego jeszcze nie znalazłam.Kształt nie odpowiada i w pełni,bywa że powstają punktowe placki,które ciężko później "wyblendować" :).Dziewczynom,które taki kształt pędzla lubią bardzo polecam bo jakość rewelacyjna,ale ja szuka dalej.

Używam tego produktu od:kilku lat

Kupiłam ten pędzel w Sephorze za 42 zł.Używam go od 3 miesięcy, jest bardzo delikatny, świetnie rozprowadza róż, polecam początkującym z różem :).
Jedyna wada to to, że gubi czasem woski, 1-2 szt podczas malowania zostają na policzkach. Gdyby nie ta wada byłby to idał, dlatego odejmuję gwiazdkę., jednak da się to przeżyć.
Na razie nie planuję zakupu, starczy na pewno na długo, ale następnym razem raczej poszukam coś innego, może Everyday Minerals bo ta marka jest doskonała-bez zarzutu, mam pędzel tej firmy.

Ilość zużytych opakowań:

Po prostu dobry

Dobra dlugosc raczki, nabiera odpowiednia ilosc produktu na pedzel, cena stosunkowo niska, wlosy nie wypadaja. Co mnie martwi w tym produkcie? Gdy go kupilam byl niesamowcie miekki, jednak z czasem uzywania jest bardziej szorstki, czasem drapie buzie. Po kazdym myciu (co 2 dni) jest znow mieciutki, by nastepnego dnia byc znowu szorstkim.. Kupie ponownie za jakis czas, sprawdzic jak to jest z tym pedzlem.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: jeden

Nakładanie różu to przyjemność

Rewelacyjny, miękki, bardzo trwały. Piorę go dwa razy na tydzień i nie zgubił ani jednego włosa. Wygląda wciąż jak w dniu zakupu. Nakładałam nim również awaryjnie podkład mineralny (zamiast kabuki, który był w praniu) i w tym celu również sprawdza się doskonale. Można rozcierać, modelować, warstwować do woli.
Na pewno kupię następny ale z tego co widzę nieprędko, jest niezniszczalny!

Używam tego produktu od: 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 wciąż w użyciu

Jak dotąd niezniszczalny

Zaprzyjazniłam sie z nim, bo nauczyl mnie uzywania różu. Miekki, delikatny i jak do tej pory niezniszczalny pomimo wielokrotnego mycia. Trudno mi ocenić czy są lepsze, wiec maksymalna ocene pozostawiam na przyszłość.

Używam tego produktu od:3lat

przyjaciel

Zaznaczyłam,iż kupię ponownie-mam jednak nadzieję,że nie będę musiałą,gdyż zaprzyjażniłam się z tym pędzelkiem.
Tworzymy zgrany duet i jesteśmy w stanie wyczarować różności.
Nawet gorszej jakości róże poddają się jego urokowi.
Nie zamieniłabym go na innego.
POLECAM

super

Pędzel wspaniały pod każdym względem.Precyzyjnie można przy jego pomocy nanieść róż na policzki,świetnie też sprawdza się przy modelowaniu twarzy za pomocą różnej "maści" pudrów brązujących.

Używam tego produktu od:roku

Pedzel jest bardzo dobry. Jest na dość dlugiej raczce i fajnie naklada sie nim róż lub puder brazujacy na policzki. Jest fajny wyprofilowany no i nie jest za duzy. Myje sie go dobrze,schnie szybciutko. Polecam.

bardzo dobry

Bardzo dobry pedzel, idealnie rozprowadza roz i puder brazujacy, dajac naturalny efekt. Wloski przyjemnie miekkie, zupelnie inne wrazenia podczas uzywania niz z pedzlami ze sztucznego wlosia. nie wiem czy kupie ponownie bo ten jest baaardzo trwaly :)

Ciut za miekki

Pędzel sam w sobie jest swietnej jakosci, wlos z niego nie wychodzi, wart swojej ceny, przyjemny w dotyku, mieciutki. Nie za duzy, nie za maly, rozmiar i grubosc perfekt, jak dla mnie. Jednak nie spisal sie w 100% przy nakladaniu mojego ulubionego, bardzo twardego rozu Bourjois, gdyz wlosie jest za miekkie, tylko slizga sie po kosmetyku, nie nabierajac nawet minimalnej ilosci. Trzeba przy tym troche pokombinowac, najpierw delikatnie rozkruszyc roz, co nie zawsze wychodzi bez naruszenia calosci, potem nalezy uwazac, aby nie przesadzic z iloscia, na szczescie roz latwo strzepnac z pedzla, co niewatpliwie jest jego zaleta. Nastepnie podczas nakladania na twarz to juz czysta bajka, bez smug, bez osypywania, ciemnych plackow. Pedzel powoduje, ze kosmetyk super stapia sie ze skora, przylega. Kosci policzkowe sa pieknie podkreslone, a dzieki temu pedzlowi nie jest to ani trudne, ani czasochlonne. Polecam, zwlaszcza do miekszych, pudrowo- kremowych rozow, pewnie takich, jak sephorowe:-)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze, pedzel jest jak nowy

mam ten pędzel od jakiegoś czasu kupiłam go z innymi pędzlami sephory jest doskonały najważniejsze ze z naturalnego włosianie naprawdę warto go kupić. do kosmetyków tej marki nie jestem przekonana ale pedzle są profesjonalne.

używam tego produktu od 6 miesięcy
zużyłam opakowań produkyu