Avon, Skin So Soft, Super Silk Body Oil (Jedwabisty olejek do ciała)

Avon, Skin So Soft, Super Silk Body Oil (Jedwabisty olejek do ciała)

Dwufazowa formuła:
I. Olejki odżywcze z jojoby i masła shea - nawilżanie i odżywianie.
II. Olejki jedwabiste z płatków kwiatów - miękkość i jedwabista gładkość.
Należy dobrze wstrząsnąć, aby połączyć ze sobą obie fazy dla optymalnego efektu.
Po zastosowaniu skóra nie jest tłusta.

Bubel o pięknym zapachu

Uwielbiałabym gdyby zamiast olejku przerobili go na perfumy... ale do rzeczy.
Mam wersję zieloną, zakochałam się w zapachu. Dopiero po zakupie zobaczyłam skład (the winner is...alcohol) ale postanowiłam spróbować. Po aplikacji jest ok, ale po kilku minutach skóra jest sucha i swędzi. Zamiast nawilżać przesusza! Nie polecam szczególnie po depilacji...piecze.
Ze względu na zapach używam go czasem na ciało posmarowane już przyzwoitym balsamem ale nigdy więcej go nie kupię! Dramat!

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie skończone

Dramat!

Olejek kupiłam bo cena była znośna a poza tym ja mam problem z tym smarowaniem mazideł do ciała a taki olejek w spreju wydawał mi się szybki i latwy w użyciu. Nie lubie zamawiać kosmetyków pielęgnacyjnych z Avon bo nie znam ich składu no ale zamówilam w ciemno i to był błąd.

Plusy:
* ładny zapach
* forma aplikacji
*estetyczne opakowanie

Minusy:
*alkohol denaturatowy na pierwszym miejscu w składzie
*wysusza!
* brak substancji nawilżających jak dla mnie to czysty "symulator nawilżenia"
*malo wydajny
*uczula/zapycha (nie wiem sama ale na udach i dekolcie zaczęły pojawiać się krostki)

Dla mnie ten produkt to dramat, prawda jest taka ,że oblepia skórę a nie nawilża, co gorsze po jakis dwóch tygodniach zauważyłam ,że przesusza mi skórę. Strata pieniędzy za te promocyjne 10zł napewno mogłam kupić coś o wiele wiele lepszego i dostępnego w drogerii gdzie mogłabym poczytać skład.

NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: 3/4

dobry

gdy pierwszy raz go użyłam po depilacji to fakt faktem piekło jak *holera, ale potem już tak nie było:) dosyć ładnie pachnie, ale w nadmiernej ilości można się nieźle dusić,ale to normalne. skóra jest po tym wygładzona,ładnie pachnie i jest jak nowa , jeśli tak można to ująć :) plusik za cenę, gdyż ja go zamówiłam za 10 zł jakoś :)

ALKOHOL!!

W głowie mi się nie mieści że coś co ma z założenia nawilżać ma tyle alkoholi w składzie!
Zaraz po zakupie użyłam go na szybko po depilacji... i już nigdy więcej!
Okropne pieczenie, czerwone place, wysuszona i "biała" (?) skóra!!!
Po jego użyciu przez kilka dni nie mogłam nic założyć na nogi- podrażnienia, pieczenie i okropny ból.
Straszne badziew i strata pieniędzy!!!

Używam tego produktu od: około dwóch lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedna aplikacja

Efekt ktrótkotrwałego jedwabiu

Nie kubię go wiecej, bo uważam że to troszke zbędny gadzet w mojej łazience... Bardzo ostry kiedyś po depilacji nałozyłam go ! i Niesttey pieczenie to zapewne wina alkoholu na bardzo wysokim miejscu w składzie. Ja osobiscie lubie jego zapach i moj chlopak rownież. Skóra jest po nim gładziutka i przyjemna w dotyku swietnie pachnie. Ale jest to efekt jedynie dorażni i tak polecałabym go stosować. Jezeli chodzi o jakiekolwiek nawizlenie to niesttey go nie ma wręcz efekt przeciwny.

Ilość zużytych opakowań: konczę pierwsze

Fajny ale..

Na poczatku dzialal swietnie , ale niestety nie radzi sobie z moja sucha skóra nie kupie go wiecej , taki gadzet dla mnie raczej niz kosmetyk pielegnacyjny :)

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Fajny.

PLUSY:
+ delikatne drobinki rozświetlają skórę
+ jest łatwy w użyciu
+ skóra po nim jest delikatna i nawilżona

MINUSY:
- może nie tyle co brzydko, ale dziwnie pachnie
- jest tłusty (jak dla mnie zbyt tłusty)

Generalnie fajny :) W sumie polecam :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Jedwab w płynie, ale ten zapach...

Uwielbiam wszelkiego rodzaju mgiełki do ciała - są świetne, kiedy nie mamy czasu bądź po prostu nie chce się nam poświęcać czasu na balsamowanie i wchłanianie.

Zalety:
*wyjątkowo szybko się wchłania
*formuła jest lekka i przyjemna
*po zastosowaniu olejku skóra jest jedwabista, miękka i gładka
*po spryskaniu ciała olejek nie zlewa się
*trwale zmiękcza skórę
*w miarę niska cena

Wady:
*zapach... jest duszący, zbyt mydlany i czasem nie do zniesienia
*niezbyt ładna buteleczka

Gdyby tak zmienić zapach olejek był by idealny!

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

najgorsze co miałam z avonu

najgorszy produkt jaki miałam z linii skin so soft!!
a tą linię całkiem sobie cenię.

wady:
* tłusty
*wysuszający

Nie wiem czy wydajny bo po jednym psiknieciu na ciało odsprzedałam go swojej koleżance która była nim zachwycona ;/
NIGDY WIĘCEJ!

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: zero!

c2h5OH ;)

Mam ten olejek w wersji zielonej, skusil mnie piekny zapach. Oprocz tego jedynym plusem produktu jest przyjemna konsystencja i uczucie, jakie zostawia na skorze tuz po aplikacji. Plusem jest tez cena, w promocji cos kolo 10zl. Potem jest juz tylko gorzej. Przechodze wiec teraz do minusow.

- Przede wszystkim wysusza skore (cos mnie zamroczylo i nie przeczytalam skladu, ucieszona faktem, ze zielony olejek jest znow w sprzedazy), alkohol w produkcie nawilzajacym jest wrecz niedopuszczalny.
Jednak przy okazjonalnym stosowaniu, przesuszenie nie jest az tak uciazliwe.

- wydajnosc - wystarczyl na jakies 10-15 razy. Tez jestem zdania, ze jako balsam do ciala sie nie nadaje, bo jego wydajnosc jest bardzo daleka od idealu.

Ja dalam sie nabrac tylko raz i wiecej go nie kupie. Uzywam aktualnie okazjonalnie na poprawe humoru.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

beznadziejny , zostałam naciągnięta

Wady bubla :
- okropny, mocny , duszący i utrzymujący sie w gardle lawendow0-chemiczny ohydny zapach
- wysusza skórę , im więcej i regularniej nałożysz tymbardziej masz ją wysuszoną z widocznymi suchymi skórkami !!!
- najgorszy produkt jaki w życiu swoim 40-letnim kupiłam
- nic sie po nim nie utrzymuje: ani nawilżenie , ani natłuszczenie , tylko ten duszący zapach

Zalet:
nie ma - jest do wyrzucenia od razu po zakupie
Nie dałabym nawet pół gwiazdki , ale jest to pole obligatoryjne

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Nie polecam

Przede wszystkim: olejek zawiera alkohol, co jest dla mnie nie do pomyślenia, skoro ma nawilżać skórę. Przez tenże alkohol nie tylko więc wysusza skórę, ale sprawia, że olejek tuż po rozpyleniu ma nieznośnie duszący zapach. Po aplikacji skóra staje się jedwabiście gładka i miła a w dotyku, ale - żeby było jasne - jest to tylko powierzchowna i krótkotrwała zmiana, bo zupełnie nie odczuwa się głębszego nawilżenia. Pic na wodę, nic więcej. Nie warto kupować.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno