Kallos, Tojas, Szampon jajeczny do włosów suchych i normalnych

Kallos, Tojas, Szampon jajeczny do włosów suchych i normalnych

Pojemność 1 000 ml

Dzięki zawartym składnikom odżywczym, lecytynie i kompleksowi wit.B szampon ma podwójne działanie: regularnie stosowany chroni i wzmacnia włosy.

jest OK

Szampon jest fajny, dobrze się pieni, pachnie jak adwokat mi to nie przeszkadza ale zapach i tak nie utrzymuje się na włosach, tani, duży i wydajny. Miałam wcześniej szampon latte ale ten jest lepszy jak dla mnie.

MA SA KRA

Ten szampon to jakaś porażka!
Zachęcona ceną, kupiłam.
Już od 1. mycia zaczęłam żałować.
W ogóle się nie pieni, jest mało wydajny...
Do tego mało poręczna litrowa butla, z której kosmetyk się dosłownie wylewa....
Co z tego że tanio, jak do bani
Nie pamiętam już kiedy ostatnio miałam takie siano i tłuszcz na włosach, PO MYCIU włosów...
Odradzam!
PS. szampon pachnie dosłownie ajerkoniakiem, co mnie dodatkowo odrzuciło....

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Nie pieni się

Szampon jak szampon, trzeba nałożyć sporą ilość by zaczął się pienić

Duże opakowanie i bardzo niska cena i to chyba jedyne jego plusy

Zapach nie w moim stylu, kondycja włosów bez zmian, zużyłam pół butelki a reszty użyłam do mycia samochodu :P

Ilość zużytych opakowań: 1 litrowe

Nie dla mnie.

Coś strasznego... Pienił się wprawdzie bardzo dobrze, pachniał prześlicznie ajerkoniakiem, ale moim włosom nie pomógł.
Jest do włosów suchych i zniszczonych? Nie użyłabym go nawet na idealnych włosach.
Moje, i tak w kiepskiej kondycji kosmyki, poplątał, wysuszył, połamał.
Ładnie pachnie - to tyle...

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 500ml z 1000ml

godny polecenia

duży wydajny, tani
jest zdecydowanie najlepszy wśród swojej rodziny, aloesowy i brzoskwiniowy.
Nie wiem jakich cudów drogie wizażanki oczekujecie za taką cenę 6zł/litr
jak na moje lepiej nawilża niż brzoskwinia czy aloes z tej samej rodziny, napewno trzeba po nim użyć odżywki <tylko po jakim nie trzeba? Ja i po drogim i po tanim MUSZĘ nałożyć odżywkę>
cudów nie ma, ale nie obciąża, dobrze myje, dobrze się spłukuje, delikatnie nawilża.
jest ok

Używam tego produktu od: 1,5
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Żeby włoski odpoczęły....

Ten szampon był dla moich włosów prawdziwym ukojeniem po tej całej chemii pakowanej do drogich specyfików.

Byłam uprzedzona do tanich produktów, ale ten szampon to zmienił - zaczęłam patrzeć w sklepie również na te tańsze kosmetyki, bo przekonałam się, że cena niekoniecznie idzie w parze z jakością...

Cudnie pachnie ajerkoniakiem (choć latem wolę owocowe zapachy), jest bardzo wydajny, tani. Dobrze się pieni, ładnie myje włosy, choć wypada po nim użyć odżywki, bo mogą być problemy z rozczesaniem.

Polecam tylko doczepić sobie do niego pompkę po mydle, bo aplikacja taką litrową butlą zdecydowanie jest kłopotliwa.

Nie wiem, czy kupię ponownie, ponieważ jest go okropnie dużo, a ja lubię zmieniać szampony i testować nowości.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Kiepski

Przede wszystkim szampon ten kompletnie nie nadaje się do suchych włosów! Nie wiem skąd ten pomysł... W każdym razie moje i tak już suche włosy jeszcze bardziej wysuszył - rozczesanie ich graniczyło wręcz z cudem!!! Miałam mega splątane gniazdo na głowie. Koszmar!
Zapach z początku podobal mi się (taki inny), ale po dłuzszym używaniu miałam go dosyć. Konsystencja ok, szampon dobrze się pienił, mega tani i wydajny (jak juz wcześniej jedna z wizażanek podsumowała: ot taki szampon familijny, co to nikomu nie pomoże, prędzej zaszkodzi).

Nie zmęczyłam jednej butli, komuś oddałam na przetestowanie. Jeśli chodzi o szampony, wolę trzymać się jednego lub dwóch sprawdzonych.

Używam tego produktu od: jakieś 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: ok. 500ml z butli 1000ml

Godny polecenia

Szampon jest tani, wydajny, ładnie pachnie, włosy dobrze sie rozczesują, dobrze oczyszcza, efekt swieżości utrzymuje się długo, nie obciąża. Czego więcej wymagać nalezy od szmponu? Myślę, że zadanie swoje spełnia świetnie.
Dobrany z odpowiednią odżywką może robić karierę na półkach włosomaniaczek!
Polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca

szampon jak szampon

moze byc uzywany w duzej rodzinie bez problemów z włosami zamiast &quot;familijnego&quot; bo jest tani, duży i wcale nie pomaga:|
miał sie obficie pienić ale tego tez nie robił.
miałam też problem z rozczesaniem i wytrzymaniem w łazience wraz z jego smrodem.
żadna rewelka.

Używam tego produktu od:juz nie

Dobry jak na tą cenę

Po zastosowaniu szamponu włosy wydają się być szorstkie i trudno je rozczesać, jednak po wysuszeniu są gładkie, miłe w dotyku i błyszczące. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że po pewnym czasie szampon spowodował u mnie łupież, dlatego już go nie kupię.

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: 1 litrowa butla

nie przekonał mnie

Włosy po nim są zbyt słabo nawilżone, dość szorstkie, nie zauważyłam żadnych właściwości pielęgnacyjnych. Jedynym plusem jest zapach, dość przyjemna konsystencja, duża objętość, która w przypadku niezadowolenia z produktu staje się wadą ;)

Używam tego produktu od: 1
Ilość zużytych opakowań:1 opakow

sliczny zapach

Bardzo polecam dla włosow suchych i zniszczonych, dla włosów normalnych może być ciut za ciężki. Pięknie pachnie ajerkoniakowo, wydajny, tani. Doskonale nawilża i nabłyszcza włosy. Super!

Używam tego produktu od:miesiąca