Fusion Beauty, Lip Fusion XL

Fusion Beauty, Lip Fusion XL

Pojemność 8,6 ml

Dzięki nowoczesnej formule bezbarwnego błyszczyka usta stają się gładsze, pełniejsze i bardziej kuszące. Dwa czynniki zwiększające objętość ust:
* skupiska odwodnionych cząteczek zawierających kolagen wyszukują naturalne zasoby wody w organizmie i nawilżają jednocześnie powiększając, wygładzając i uwydatniając usta
* skupiska odwodnionych cząteczek zawierających kwas hyaluronowy działają niczym gąbka - wchłaniają i wiążą cząsteczki wody ważące setki razy więcej niż one same, aby w widoczny sposób wypełnić i zwiększyć objętość ust.
Kwas hyaluronowy wraz z kolagenem zapewniają długotrwały efekt ujędrnienia i powiększenia ust. Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów Lip Fusion XL należy stosować jako szminkę ochronną na noc. Można stosować także na dzień z innymi produktami Lip Fusion.

powiększające usta
Efekt
naturalny
w płynie /z aplikatorem

Kiedyś ulubiony

Kiedyś to był mój ulubiony błyszczyk i zdaje się pierwszy bardziej luksusowy kosmetyk na który regularnie wydawałam pieniądze, zamawiając go przeważnie z zagranicznej strony, a przy odrobinie szczęścia także ze stron polskich. Obecnie przerzuciłam się na szminki, choć może jeszcze kiedyś wrócę do błyszczyków? Wciąż mam końcówkę jednego opakowania, którego prawdopodobnie już nie wyrzucę, a pozostawię na pamiątkę. Dodam, że data ważności jest długa, a nawet mimo jej upływu wciąż działa tak jak na samym początku.
Błyszczyk spełnia wszystkie obietnice producenta - usta stają się większe, a także dogłębnie nawilżone, więc dla mnie jest to produkt pielęgnacyjno-kosmetyczny. Efekt powiększenia pojawia się po kilku minutach, nie powiększa ust tak jak wstrzyknięcie 1 ml kwasu hialuronowego, niemniej zauważalnie. Teraz jest już wysyp tańszych błyszczyków podrażniająco-powiększających usta, jednak kilka lat temu takie były dostępne tylko wśród droższych marek. W tej wersji nie ma koloru ani żadnych drobinek, daje efekt mokrych ust. Czuć delikatne szczypanie, mrowienie. Przeważnie błyszczyki nie utrzymują się zbyt długo wymagając częstych poprawek, jednak nie w tym przypadku - ten utrzymuje się przez kilka godzin. Pachnie przyjemnie, ale nie umiem określić czym, wydaje mi się, że trochę słodko, a trochę miętowo. Długi aplikator z niewielką gąbeczką dobrze nabiera produkt - możemy nabrać go mniej lub więcej w zależności od preferencji.
Opakowanie jest przepiękne, transparentne, lustrzane, dzięki czemu jest w stanie zastąpić lusterko kosmetyczne. Z czasem ścierają się z niego napisy.
Obecnie raczej byłoby mi szkoda znowu wydać tyle pieniędzy na błyszczyk, biorąc pod uwagę, iż jest mnóstwo podobnych tańszych, a efekt powiększenia jest delikatny, a nie dramatyczny.

Błyszczyk jest całkiem dobry, dziś ma dużą konkurencję wśród tańszych marek, ale kiedyś był mocno wyróżniający się swoim mocno odczuwalnym działaniem mrowiącym po stronie XL. Usta może faktycznie na chwilę mocniej puchły i się powiększały wizualnie, natomiast to krótkotrwały efekt. Po tej drugiej jest zdecydowanie delikatniejsza wersja produktu. Miałam również inny błyszczyk z tej serii, z kolorem i tam efekt mrowienia również był delikatniejszy od tego tutaj XL. Błyszczyk jest totalnie przezroczysty, ale nadaje bardzo estetyczny połysk, jest więc uniwersalny. Szybko się ściera z ust, ale na szczęście nie klei się. Opakowanie zawiera dużo kosmetyku, jest to wydajny produkt. Dziś już raczej nie ma sensu w niego inwestować, bo inne marki nadgoniły w tej kategorii :)

Nieziemskie doznania

Najlepszy błyszczyk na świecie, pięknie "modeluje" usta, które stają się pulchniejsze, gładsze i bardzo zmysłowe. Nawilża i ujędrnia usta. Długotrwały efekt sprawia, że kocha się go jeszcze bardziej. W smaku lekko cytrusowy, taki pomarańczowo-grapefruitowy, ale nie nachalny, bardzo delikatny. Niestety mało wydajny i cena drogeryjna "wypasiona", ale można poszperać w necie i kupić o wiele taniej. Mimo wszystko zasługuje na 5+ za nieziemskie wrażenia.

Używam tego produktu od: Grudnia 2015

Przydatny!

Od razu sprostuję: nie kupię, gdyż jest za drogi.

Kupiłam w czasach kuracji Izotekiem. Cierpiałam na spirzchnięte usta. To był koszmar. Ponieważ kremy nie pomagały w zadowalającym stopniu, kupiłam ten błyszczyk.

I niespodziewanie pomógł!
:) totalnie wygładza
:) nawilża
:) ładnie pachnie... hmm. mentol z lodami :)
:) usta naprawde wydają się większe

:( szybko znika z ust

Mam do niego sentyment.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 w całości

Kuszące usteczka :)

Kupując w necie ten błyszczyk obawiałam się, czy nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Myliłam się!
Jest fantastyczny!
Używam go non stop i w dzień i na noc. Jak dla mnie to mrowienie nie przeszkadza, a nawet jest dość przyjemne. Usta robią się gładziutkie, miękkie i kusząco "pulchne" :) Takie do całowania... No i jest bardzo wydajny, używam go już 3,5 miesiąca i końca nie widać :)
Początkowo efekt powiększenia był bardzo malutki, ale po miesiącu regularnego stosowania nawet mój TŻ stwierdził, że usta są dużo pełniejsze i bardziej jędrne :)
Cena w drogeriach powala z nóg, ale w necie można go kupić za mniej niż połowę.
Także w moim przypadku to było dobrze zainwestowane niecałe 120 zł :)

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trackie pierwszego i końca nie widać :)

cena z kosmosu

Nie używam go na noc, bo wolę by podczas snu usta zregenerowały się niż powiększały się do rozmiarów XL :)

Ale w ciągu dnia czemu nie :)
Nie traktuję go jako błyszczyka, ale raczej jako serum-bazę pod błyszczyk / szminkę, niekoniecznie z Lip Fusion.
Fajnie nawilża, ujędrnia, wypełnia usta. lekko szczypie, ale moje usta już dawno przyzwyczaiły się do tego uczucia i teraz zupełnie na to nie reagują.

Cena skandaliczna. Produkt totalnie nie wart ceny jaką każe płacić sobie sephora w Polsce. Kupuje tylko w promocji 1+1 za zł.

Używam tego produktu od: ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań: z 5?

najlepszy

Jak dla mnie najlepszy!!!

Powiększa i niesamowicie pielęgnuje usta. Jak na błyszczyk posiada dość lekką konsystencję. Bardzo przyjemny w użyciu. Wydajny. Rewelacyjnie sprawdza się na ustach osób palących. Używam go także w ciągu dnia. Cena trochę odstrasza ale cóż... Warto.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

wygladza i ujedrnia to FAKT

Po zastosowaniu blyszczyka usta sa naprawde gładkie,jedrne i moze ciut je powiekszaja , lecz nie podoba mi sie troszke lekkie szczypanie ktore trwa ok 2-3 min. ale da sie przezyc :)
mysle ze jezeli stac kogos na ten produkt warto go wyprobowac (czego nie zrobi sie dla urody ) jest dosc fajny ale raczej po nastepne opakowanie nie siegne glownie ze wzglendu na jego cene :(
Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:jedno w trakcie

Jest świetny

Z efektu jego stosowania jestem zadowolona. Po pierwsze jest komfortowy w stosowaniu, usta nie szczypią, nie palą, nie pieką ani nie puchną. Na początku coś takiego dziwnego z ustami jest, ale znika zanim zacznie denerwować. Usta stopniowo się ładnie wypełniają, ale nie groteskowo i przesadnie. Są po prostu gładkie, znikają wszelkie zagniecenia i drobne fałdki. Rewelacja.
Producent zaleca używanie na noc, ale ja używam również na dzień. Daje efekt rozświetlenia , ale bez żadnych drobinek i bez efektu vinylowych ust. Można stosować i pod pomadkę (wtedy nałożyć mniej) albo na matową szminkę. Samodzielnie stosowany daje efekt dyskretny i naturalny.
Na ustach trwały. Opakowanie solidne, wygodne i szczelne. Produkt wydajny.
Czemu jedna gwiazdka mniej? Cena. Cena w Polskich drogeriach paskarska. Kosztuje około 230 złotych. Polecam poszukać go za granicą albo zapolować na aukcji internetowej. Regularna cena drogeryjna to granda.
Produkt jak najbardziej polecam, ale nie ma potrzeby dawać się okradać dystrybutorom.

Używam tego produktu od: przy codzienny stosowaniu, kilka razy dziennie opakowanie wystarcza na około pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

Dobry, ale nie za te pieniądze

Wygładza usta, bardzo ładnie nabłyszcza, faktycznie wydają się być pełniejsze, bardziej wypukłe.
Przyjemnie chłodzi, ładnie wygląda zarówno do opalonej jak i bladej cery. Ma ładne, schludne opakowanie.
EDIT: Po jakimś czasie zaczął ważyć mi się na ustach, efekt nabłyszczenia już nie ten sam, mała wydajność.
Gdyby był o połowe tańszy może i bym do niego wróciła, ale teraz raczej tego nie zrobię.
Używam tego produktu od:
5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Połowa jednego

Świetny

Wcześniej nie próbowałam tego typu produktów, więc nie mogę go porównać z innymi. Mogę tylko stwiedzić, że rewelacyjnie nawilża i wygładza moje usta. Pewnie od tego robią się odrobinkę pełniejsze. Spektakularnego powiększenia oczywiście nie ma ;) Stosuję go na noc, grubszą warstwę i na dzień jako podkład pod inny błyszczyk (Juicy Tubes) Zauważyłam, że Juicy dłużej mi się trzyma na takim podkładzie. Bałam się, że może szczypać, piec, tak jak to się dzieje w przypadku takich błyszczyków, ale nie ma dramatu. Poczatkowo delikatnie szczypał, a teraz to wręcz przyjemnie chłodzi :)
Ogólnie rzecz ujmując całkiem niezły produkt o podstawowej wadzie... Cena ! Nigdy nie kupiłabym go za 230zł a tyle kosztuje w Sephorze. Na Strawberrynet dałam za niego ok. 72zł (promocja :) ) i to jest odpowiednia cena :)

Używam tego produktu od:2 tyg