Exclusive Cosmetics, Krem do rąk i paznokci regenerujący z ekstraktem z białej herbaty (stara wersja)

Krem do rąk i paznokci z ekstraktem z białej herbaty ma działanie regenerujące i wygładzające skórę dłoni. Dzięki zastosowaniu unikalnej kompozycjiwitamin A, E, F, H krem regeneruje, odżywia i wzmacnia skórę rąk oraz paznokcie. Avocadin, który jest ekstraktem z owoców avocado, stymuluje syntezę kolagenu i zapobiega transepidermalnej utracie wody. D-pantenol, keratyna oraz olej rycynowy nawilżają i uelastyczniają skórę, a także nadają połysk paznokciom.

Dobry

Krem jest tani i wydajny. Pachnie białą herbatą. W konsystencji jest nie za gęsty i nie za rzadki. Dobrze rozprowadza się na skórze i szybko w nią wchłania. Nie pozostawia wyczuwalnej, lepkiej warstwy na ciele. Przyjemnie nawilża lepiej niż większość kremów do rąk firmy eveline.

bardzo przeciętny

Krem ma lekką konsystencję, ale nie wchłania się zbyt szybko. Po nałożeniu na dłoniach pozostaje połysk, dłonie są gładkie i nawilżone- są też lekko śliskie. Niestety efekt nie jest zbyt długotrwały, nie zauważyłam również właściwości regenerujących. Krem ma przyjemny zapach, ale na dłoniach znika on błyskawicznie. Krem jest mało wydajny (częściowo jest to wina kiepskich właściwości pielęgnacyjnych i krótkotrwałego efektu nawilżenia- stąd częste aplikacje).

Nadaje się na krem dyżurny na biurku- nic więcej. Pod względem pojemności, wydajnosci i ceny przegrywa z kremami Czterech Pór Roku (jakość porównywalna).

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Polecam z wielu względów

Nie miałam bardzo przesuszonej skóry dłoni, ale chciałam aby skórki przy paznokciach stały się miękkie i ogólnie, aby dłonie były gładsze. Ten niepozorny krem sprawdził się w tej roli bardzo dobrze. PLUSY: zapach - inny, niż w większości tanich kremów do rąk, jest w nim to "coś"; opakowanie - estetyczne, poręczne, solidne, dobrze się zamyka, krem łatwo się z niego wyciska; krem w miarę szybko się wchładnia; konsystencja - krem jest gęsty, zbity, ale łatwo się rozprowadza, na skórze nie robi się wodnisty; wydajność; połączenie jakość-cena (nieco ponad 3 zł); dostępność; po użyciu skóra dłoni wygładzona, odżywiona, miękka, ładnie pachnąca; ładnie błyszczą po nim paznokcie. MINUSY: użyty po raz drugi (w ramach nawykowej poprawki) krem nie wchłania się już tak dobrze, zostawia na skórze tłustawą warstewkę (trzeba wytrzeć nadmiar lub cierpliwie czekać, aż się wchłonie); dłonie się po nim błyszczą (na paznokciach to ładny efekt, ale na dłoniach nie). PODSUMOWUJĄC: ten niedrogi krem miło mnie zaskoczył. Polecam!

Używam tego produktu od: niedawna