Marion, Maribell Perfect, Szampon do włosów czerwonych, rudych i mahoniowych

Marion, Maribell Perfect, Szampon do włosów czerwonych, rudych i mahoniowych

Nadaje włosom głęboki, intensywny kolor i połysk. Odżywia kolor włosów farbowanych już po drugim myciu. To specjalistyczny produkt do kompleksowej ochrony i pielęgnacji włosów farbowanych w odcieniach czerwieni. Zawarty w szamponie ekstrakt z wiśni w połączeniu ze specjalistyczną, subtelną kompozycją barwników znacznie wydłuża trwałość włosów farbowanych, a wyblakłym i matowym przywraca soczystość barwy już po drugim myciu. Profesjonalnie opracowany kompleks VitaSilk zawierający witaminy P, B5, H, A i E w połączeniu z proteinami jedwabiu troskliwie pielęgnuje zniszczone farbowaniem włosy, odżywiając i regenerując ich strukturę. Dzięki zawartym składnikom włosy stają się zdrowsze, lśniące i sprężyste, a ich rozczesywanie łatwiejsze niż dotychczas.

Do czerwieni jak najbardziej

Jeśli ktoś maluje włosy na kolory czerwieni to myślę, że się sprawdzi ale w zasadzie ten szampon przeznaczony jest też do włosów w odcieniach mahoniowych i rudych. Mi niestety czerwień nie wyszła, tylko jakiś wyblakły rudy więc i tak go zużyłam. Szampon ma piękny, intensywny czerwony kolor (szkoda, że mi na głowie taki nie wyszedł).
Dobrze się pieni, jest wydajny, ładnie pachnie, trochę wiśniowo, potem zapach stał się już trochę nudny. Włosy są miękkie, łatwo się rozczesują.
Co ważne - szampon nie przetłuszcza włosów.
Jak będę malowała znowu włosy to może go jeszcze kiedyś kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1 skończone opakowanie