Wibo, Waterproof Mascara (Tusz wodoodporny Extra Volume)

Wibo, Waterproof Mascara (Tusz wodoodporny Extra Volume)

Maskara wodoodporna z efektem Volume. Całkowicie nowa formuła. Nadaje intensywną czerń rzęsom. Łączy w sobie właściwości pogrubiające, wydłużające i jest wodoodporna. Doskonale dobrana szczoteczka sprawia, że aplikacja jest łatwa i przyjemna. Długotrwały efekt na rzęsach bez rozmazywania, nawet w ekstremalnych warunkach.

Cena: 6zł / 8ml

Tani a dobry

Za ta cene warto się skusić jeśli nie stać nas chwilowo na lepszy.\'
- dobra szczoteczka
-intenstywna czerń
-p0pogrubia
- duzy plus za wydluzenie dosc duze rzes

Używam tego produktu od: miesiaca

Naprawdę dobry

Dobry tusz do rzęs, nie skleja, nie rozmazuje się, nie tworzy grudek, ma intensywny kolor, wydłuża, pogrubia i daje ładny efekt. To jest jeden z moich ulubionych tuszy do rzęs.

Używam tego produktu od: od 2 lat

Dlaczego go wycofali? :(

To był najlepszy tusz do rzęs jaki miałam!!! Szkoda, że "był"...
Mam krótke rzęsy, a on idealnie je wydłużał i pogrubiał :) Kilka pociągnięć szczoteczką sprawiało, że na oczach miałam efekt sztucznych rzęs! :D
Super się aplikował, czerń była bardzo intensywa, nie obsypywał się- ideał! :D
Pamiętam moje rozczarowanie, gdy któregoś dnia będąc w rossamanie dowiedziałam się, że wycofali to cudo ;(
Szkoda, bo gdyby można go było kupić byłby moim KWC!
Mam nadzieję, że jeszcze wznowią jego dystrybucje bo to produkt godny polecenia!

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 lub 5

NAJLEPSZY

Tego odkrycia dokonała moja mama, która wpadła na szybkiego do rossmana po jakiś najtańszy tusz wodoodporny. Kupiła go wtedy za 8 zł, zresztą nigdy nie przekroczył 10 zł. Był to absolutny hit!
! odpowiednia konsystencja
! nie sklejał
! nie rozmazywał się
! ładny efekt naturalnych rzęs, w końcu moje rzęsy były widoczne
! i co dla innych było wadą był NAPRAWDĘ WODOODPORNY(nawet po kąpieli się trzymał dalej) ale ziaja 2fazowa dawała radę, trzeba było tylko dłużej potrzymać wacik przy oku i ładnie schodził
! nie kruszył się

I jeden MINUS - WYCOFALI GO!!! :( :( cios w samo serce, człowiek coś dla siebie znajdzie a tu mu zabierają perfidnie ehh.

Za namową ekspedientki kupiłam Wibo Volume Extreme Waterproof, bo mówiła ze to to samo tylko opakowanie inne ale który po dość krótkim okresie się zgęstniał i zasechł :/ czasem reanimuję go wkładając do gorącej wody :D

Używam tego produktu od: ze 2 lata, jeszcze mam resztki, niestety przeterminowane :D i się nie maluje bo szczypie mnie później oko, w końcu termin ważności skończył się w marcu ub. r. :P

delikatny

Tusz daje delikatny efekt, leciutko, wręcz minimamnie podkręca rzęsy, nie sklejał ich u mnie.

Kolor bardzo intensywny, faktycznie wodoodporny, tani, łatwo dostępny.

Efekt bez wielkiego szału, ale też nie ma na co bardzo narzekać.

Używam tego produktu od: 1 rok

słaby

nie za dobry

+cena
+trwałość
+w miarę dobrze wydłuża rzęsy

+trudno zmywalny
+nie pogrubia
+za delikatny jak dla mnie

ten tusz dobry jest dla dziewczyn w wieku 12,13 lat bo jest delikatny :)

Używam tego produktu od: używałam go 1 rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

czy ja wiem ?

są jego plusy jak i minusy.
bardzo wydłuża rzęsy (lecz nie u każdego, ja naturalnie mam długie rzesy a jak pomaluje je tym tuszem są 2x dłuższe)
ma ładny ciemny kolor.

skleja rzęsy .. i to jest najgorsze co może być. (nawet sie ich rozkleić nie da później)
to prawda że ciężko schodzi, ale ja mam odpowiednie chusteczki do demakijazu ktore dobrze sobie z nim radzą. normalną wodą go nie zetrzecie, jest naprawde wodoodporny.

spełniona obietnica producenta

na pewno warto zabrać go nad morze... sprawdza się też jako \"utrwalacz\" na inne tusze niewodoodporne.plusem jest to ze się nie rozmaże w ekstremalnych warunkach jak mówi producent i z tą intensywną czernią też się zgodzę... ale niestety ani nie podkręci ani nie wydłuży.
polecam jako utrwalacz innego;]

Używam tego produktu od: 2msc

Wodoodporny

+ Niewątpliwą zaletą tuszu jest to, że rzeczywiście jest on wodoodporny
+ długo się trzyma
+ tani

- w ogóle nie pogrubia, ani nie wydłuża rzęs
- bardzo skleja rzęsy

Te dwa minusy zadecydowały o ilości gwiazdek. Po prostu - "średni, raczej nie polecam"

Używam tego produktu: 2 msc

W sumie moge go polecic.

Kupilam go dosyc dawno, ale nie maluje sie czesto wiec mam go jeszcze(na szczescie nie zasycha). Coz moge o nim powiedziec: jest w miare dobry. Jednak jakby przyjrzec sie dokladniej ma wady. Jedna z ich jest sklejanie rzes. Umiem sie malowac, ale widocznie nie w tym przypadku. Robi sie kilka kupek z rzes po pomalowaniu. Ja nie bawie sie w jakies "rozczesywanie", nie mam na cos takiego czasu, mazne sie i wychodze.
Poza tym, zdarza sie, ze w jednym miejscu nalozy sie go duzo, w drugim malo, nawet jezeli probuje sie tyle samo wszedzie.
Najwieksza tragedia, nad ktora ubolewam to to, ze jest praktycznie niezmywalny. Specjalnie zeby go zmyc musialam kupic dobry plyn do demakijazu(zawsze sie zmywam woda, bo nie nakladam na siebie duzo tapety), bo nie chcial zejsc.
Na pluc: wydluza, unosi i podkreca rzesy. Tyle.
W sumie za taka cene, moge go wam polecic.

Używam tego produktu od:kiedys kupilam
Ilość zużytych opakowań:jedno niecale.

Jestem bardzo zadowolona z tego tuszu. Rzęsy są naprawdę dłuższe i podkręcone, może troszkę je skleja, ale jeżeli ostrożnie będziemy go używać efekt jest naprawdę naturalny. Zmywalność tego produktu mi nie sprawia problemu.Zmywam go płynem dwu fazowym z nie najwyższej półki cenowej. Oczu mi nie podrażnia, chociaż ostatnio moje oczy łzawią na prawie każdy kosmetyk, na ten o dziwo nie :)Wodoodporny jest jak najbardziej, bo przetrwał nawet mój płacz ;)Cena niska, więc naprawdę polecam, nawet jak komuś nie podpasuje to nie będzie mu szkoda wydanych pieniędzy.

Używam tego produktu od: może miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa

Świetny

Używam go tylko na specjalne okazje, ponieważ bardzo ciężko się go zmywa i używanie go codziennie byłoby bardzo uciążliwe. Poza tą jedną wadą dla mnie jest doskonały. Używam go z zalotką na moje długie rzęsy i efekt jest na prawdę powalający. Moim skromnym zdaniem nie skleja rzęs tylko trzeba go po prostu dobrze aplikować, także wg mnie to nie jest kwestia tuszu czy jego konsystencji a braku umiejętności. Ogólnie polecam ;)

Używam tego produktu od: ponad roku