Joanna, Naturia, Szampon z lnem i rumiankiem do włosów zniszczonych, po trwałej ondulacji i rozjaśnianiu

Szampon ten został opracowany specjalnie z myślą o pielęgnacji włosów zniszczonych, po trwałej ondulacji lub rozjaśnianiu. Starannie dobrana kompozycja naturalnych ekstraktów roślinnych: lnu i rumianku zapewnia włosom i skórze głowy zdrowy i piękny wygląd.
Dzięki nim włosy są doskonale nawilżone, odżywione i zregenerowane. Odzyskują witalność i sprężystość, są pełne blasku, miękkie i delikatne w dotyku.

dobry

Wraz z innym szamponem Joanny Jedwab zmywają mi z głowy co drugi dzień oliwę z oliwek. Włosy po mieszance tych dwóch szamponów są lśniące i gładkie, a co dla mnie najważniejsze, bardzo łatwo się rozczesują.
Plusy:
+dostępność
+cena
+działanie
+zapach
+wydajność
Minusy:
-jak dla mnie brak

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Tani i dobry :)

Szampoony Joanna to jedne z moich ulbiuonych. Ich zadaniem jnest oczyszczac, a nie nawilzac czy dyscyplinowac wlosy, wiec nie wiem czemu za to leca gwiazdki. Dla mnie szampon jest bardzo dobry i czesto do niego wracam.

+ swietne dzialanie razem z odzywka z tej serii
+ wlosy sa gladnie i miekkie
+ nie placze wlosow
+ nie wysusza
+ nie przyspiesza przetluszczania wlosow
+ tani
+ ogolnodostpeny
+ wygodne opakowanie

- malo wydajny

Dobry kosmetyk za śmieszną cenę

+ dobra, żelowata konsystencja
+ piękne opakowanie!
+ bardzo tani i wydajny
+ włosy odpowiednio umyte, nieźle się rozczesują
+ przyjemny zapach

nie rozumiem tak złych opinii o tym kosmetyku, przecież to szampon - jego zadaniem jest MYCIE, a nie NAWILŻANIE.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

sprawdził się

Mam suche, farbowane włosy i ten szampon doskonale z nimi współpracuje. Dobrze się pieni, nie wypłukuje farby z włosów, za pierwszym podejściem zmywa olej /po wstępnym spłukaniu go samą woda/, włosy nie są szorstkie. Dodatkowo ładnie, świeżo pachnie - zapach unosi się w łazience.
Nie oceniam, jak włosy się po nim rozczesują, gdyż po każdym szamponie używam odżywki.

Ilość zużytych opakowań: kończę 500ml

kiepski

Szampon poleciła mi koleżanka. Mam włosy zniszczone po nadmiernym rozjaśnianiu. Liczyłam na szybką i skuteczną regenerację; trochę się zawiodłam:
Plusy:
+ dobrze oczyszcza włosy;
+ nie podrażnia, nie uczula skóry głowy;
+ wygodny w użyciu;
+ przyjemna, żelowa konsystencja;
Minusy:
- nie nawilża włosów; koniecznie musiałam stosować po nim odżywkę; włosy mam bardzo suche po farbie, a szampon wręcz potęguje ten efekt;
- nie zaobserwowałam regeneracji włosów; nie wygładza fryzuy;
- włosy bardziej się plączą, są trudne w rozczesywaniu; kleją się
Nie polecam, na pewno nie kupię go po raz drugi;

Podstępny włosowy szkodnik

Kupiłam ten szampon, ponieważ ma prosty skład, zawiera SLS i pomyślałam, że będzie idealny do cotygodniowego oczyszczania włosów. Dodatkowym plusem jest naprawdę niska cena oraz przyjemny zapach. Właściwie to właśnie zapachem się sugerowałam wybierając jeden z całej gamy szamponów Joanna Naturia.
Na początku nic nie zapowiadało katastrofy. Po pierwszym myciu miałam wrażenie, że szampon jest nieco za rzadki, nie chce się pienić i zostawia włosy \'tępe\' w dotyku. Jednak szybko się do niego przyzwyczaiłam i go polubiłam, a porcja odżywki po myciu załatwiała problem z miękkością.
Tylko że nagle zaczęły się problemy. Sporadycznie pojawiał się łupież - niewielki, ale uciążliwy problem. Włosy zaczęły dosłownie lecieć w ilościach hurtowych, co do tej pory im się nie zdarzało. Tego było już za wiele, ale nie sądziłam, że to on może być winowajcą. W końcu używałam go tylko raz w tygodniu, w niewielkiej ilości. Jednak odstawiłam go i problemy dość szybko poszły w niepamięć.
Stosowałam go przez około 1,5 miesiąca raz w tygodniu i zużyłam połowę opakowania. Reszty zużywać nie zamierzam, bo problemy, jakie powodował skutecznie mnie zniechęciły.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

totalna klapa

Do zakupu zachęciła mnie przede wszystkim dobra opinia o marce, zadowolenie z odżywki z tej samej serii, jak i świetna cena.
Szampon jak szampon - mył włosy, w miarę dobrze pachniał. Jednak sprawiał, że włosy był w całkowitym nieładzie i miałam problemy z ich rozczesywaniem. Ponadto w moim przypadku wywołał łupież.
Jedynym plusem tego szamponu jest bardzo przystępna cena.

szampon jak szampon

Szampon ma myć włosy i ten właśnie to robi. Nic ponadto. Żadnego efektu regeneracji, nawilżenia itp. Ale w sumie od tego jest odżywka. Tani zakup, więc można zaryzykować, krzywdy nie zrobi;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

kiepski

Szampon kiepski. Ale odżwyka bez spłukiwania i maska do włosów z tej serii są rewelacyjne. Tak paradoksalnie.
Zatem - po dobrych doświadczeniach z odżywką i maską - spodziewałam się, że szampon ten będzie stanowił doskonałe uzupełnienie pielęgnacji moich włosów. Rozczarowałam się. Taki syf, że aż trudno uwierzyć że z tej samej serii co moje dwa ulubione kosmetyki.

Używam tego produktu od: już nie używam

nic dobrego

Mam ostatnio problem z włosami: są zniszczone, myślałam, że może od używania zbyt sztucznych kosmetyków. Kupiłam także odżywkę.
Początkowo nic się nie działo, teraz niestety plącze włosy i nawet z polecaną odżywką nie regeneruje włosów.
Kosztuje mało, więc nie żałuję zakupu, ale szukam dalej.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie oraz odżywka

Boski!

Nie spodziewałam się wiele, ale oczarował mnie swoim zapachem i tym, jakie miękkie i przyjemne w dotyku są po nim moje włosy.

Może nie ma super świetnych właściwości jeśli chodzi o odbudowę włosów, ale kosztuje 4 zł!

Ilość zużytych opakowań: 1 małe (200ml)

Szampon jak szampon

+dobrze myje
+dobrze się pieni
+cena ! (3zł)
+nie powoduje świądu
+nie powoduje łupieżu
+nie przetłuszcza włosów
+i nadmiernie ich nie wysusza. (mimo SLS, lecz ja nie mogę stosować szmaponów łagodnych bo swędzi mnie od nich skóra głowy i plącze włosy)
+konsystencja (nie żadka, nie gęsta)
+zapach wg. uznania. Mi odpowiada.
+/- wydajność. Ale za 3 zł to mogę go kupować codziennie. ;-)

Nie zauważyłam jakiegoś wpływu dobroczynnego na włosy. Wiadomo, szampon ma myć. i ten to to robi dobrze.

Lekko plącze włosy, ale tak zawsze używam odżywek.

Jak za tąką cenę, spełnia wszystkie swoje zadania.

Używam tego produktu od: miesiąca?