Ziaja, Włos Zaprogramowany, Maska od-nowa włosów

Ziaja, Włos Zaprogramowany, Maska od-nowa włosów

Głęboko odbudowuje naruszoną strukturę włosów.
Zamyka i doskonale wygładza łuski włosów oraz zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Zapewnia włosom skuteczną ochronę zwiększając ich wytrzymałość na uszkodzenia. Intensywnie odżywia i nawilża zniszczone włókna włosów.

troche tak, trochę nie

Kupiłam tą odżywke z miłości do Ziaji :D

mała buteleczka , mało kosztuje, pięknie pachnie, ale w ogóle nie nadaje się jako maska czy odżywka :( włosków ne nawilża, nie odżywia, nie ułatwia rozczesywania.. bardzo średnia

używam jej w drugi sposów podany na opakowania- jako serum bez spłukiwania do końcówek. W tej roli spisuje się zaadowalająco, ale bez rewelacji. Za to jednak należą się 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

dobra. ;]] / nie wiem...

najlepsza maska na świecie. . ;]]
śliczny zapach.
i te opakowania takie, no urocze. ;dd

bardzo wydajna.
ale przede wszystkim działa.

mam włosy bardzo mocno kręcone i prostuję je codziennie.
do tej pory miałam tak popalone włosy,
że aż nie dawałam rady ich doprostować.
a teraz świetnie się układają.
___

[EDIT]
zmieniam zdanie.
przerzuciłam się na garniera.
widzę różnicę - ta maska przetłuszcza włosy.
___

edytujępo raz 3 ;d
dobrze działa jako serum na końcówki.
i jest tak mega wydajna, że mi chyba starczy na rok.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: 1.

dobra ale odzywka

Fajne poreczne opakowanie ale zawartość raczej kiepska... To jest raczej odzywka do wlosów a nie maseczka. Ma bardzo słodki zapach ale ja takie lubię;) Nawilza tak jak kazda odzywka, nie regeneruje ani nie nawilża jakos specjalnie. Raczej do codziennego stosowania niż jako terapia wstrzasowa do włosó ;)
Mimo iż opakowanie jest mało to wystarcza na długo.

Używam tego produktu od: kilku tyg.

dla moich włosów świetna!

Jest to kolejny kosmetyk, za który Ziaji należą się pochwały, przynajmniej ode mnie :) Maska ma urocze opakowanie, o pojemności mniejszej niż zazwyczaj w takich kosmetykach bywa, ale dla mnie nie jest to wadą. Bardzo ładnie pachnie, dobrze rozprowadza się na włosach. Jest dosyć wydajna. Wystarczy 5 minut, aby po wysuszeniu włosy były lśniące, gładkie, miękkie - po prostu piękne. Cieszy mnie to, że tak krótko trzeba ją trzymać na włosach, gdyż nie mam cierpliwości do specyfików, które wymagają sporo czasu.

Efekt jest świetny, cena bardzo niska, dlatego za stosunek ceny do jakości wystawiam tej masce 5 gwiazdek.

Używam tego produktu od: około 1,5 miesiąca

dobra odżywka

Kupiłam ją jako odżywkę na co dzień, a nie maskę. (Jakoś nie chciało mi się wierzyć, że porządna maska może kosztować 5 zł). W tej roli sprawdza się dobrze. Odżywia i nawilża włosy, ułatwia ich rozczesywanie. Co dla mnie ważne, nie obciąża. Ogólnie jednak bardziej mi podpasowała odżywka czekoladowa tej samej firmy. Wydaje mi się, że po niej włosy są bardziej sypkie i lśniące.
No i, jak na maskę, to jej działanie jest za mało intensywne, więc nie polecam jej zakupu z nastawieniem na intensywną regenerację włosów.

spox

ja stosuje tą maske na same końcówki i nie spłukuję.
jest rewelacja.miałam bardzo zniszczone końcówki.teraz już nie są takie suche i ładnie się błyszczą :) jestem bardzo zadowolaona z tego kosmetyku.

Polecam polecam :)

Używam tego produktu od:kilku tyg

Super :)

Nie spodziewałam się po tej masce wiele, a Ziaja znów pozytywnie mnie zaskoczyła. Zacznę od strony technicznej: małe opakowanie (125 ml), ale konsystencja nie jest taka zła, starcza na długo. Mam dość krótkie włosy i potrzebuję bardzo małej ilości by rozprowadzić ją na włosach. Przy codziennym użytkowaniu (stosuję ją jak zwykłą odżywkę) sarczyła mi na jakieś 3 tygodnie (nie pamiętam dokładnie kiedy ją kupiłam)

Maska ma ładny, wiśniowy (tak sądzę ;) ) zapach. Nie jest on bardzo intensywny więc nawet jak komuś nie odpowiada, przeszkadzać za bardzo w użytkowaniu nie będzie.

Co do właściwości pielęgnacyjnych do tutaj duży plus dla tej firmy. Włosy nie dość że łatwo się rozczesują, nie elektryzują, to są miękkie i błyszczące. Łatwiej się układają a co ważne nie są obciążone.

Do tego jeszcze ta cenia :D

Używam tego produktu od: ok 3 tyg

mogło być lepiej

Bez zachwytów. Po pierwsze, maska ta jest niewydajna z powodu swej rzadkiej konsystencji. Po drugie, drażni mnie zapach - cukierkowy, słodki, truskawkowo-wiśniowy (?). Na szczęście jest ulotny. Po trzecie i najważniejsze - ta maska nie regeneruje włosów! Nadaje się raczej na balsam do codziennego użytku niż jako intensywny odżywiacz. Nawilża i wygładza włosy, ułatwia rozczesywanie, nadaje im blask - to fakt, ale to potrafi każdy dobry balsam. Od maski oczekiwałabym czegoś więcej. Daję jednak trzy gwiazdki, bo używana jako codzienna odżywka jest ok.

rewelacja bez dwóch zda? :)

extra wlasciwosci ulatwajace ulozenie wlosków za 4 z? :) do tego wlasciwosci odbudowujace uszkodzenia- czego chciec wiecej :) wygodne opakowanie- wszystko splywa w dó?. wystarcza niewiele i nie trzeba splukiwac koncówek wlosów dzieki czemu chroni ona wlosy przez caly czas.))) ladny zapach aczkolwiek czybko ulatuje

U?ywam tego produktu od:kilka ty
Ilo?? zu?ytych opakowa?:1