Dermika, Specialite, Intensywny krem przeciw zmarszczkom dzień/noc do cery suchej i normalnej

Długofalowy efekt przeciwzmarszczkowy zapewnia superkompleks aktywnie ujędrniający skórę ze stymulatorami kolagenu i kwasu hialuronowego. Już po 4 tygodniach regularnego stosowania kremów obserwuje się wygładzenie naskórka, spłycenie zmarszczek i bruzd oraz poprawę jędrności i elastyczności skóry. Cera sucha staje się doskonale nawilżona i zregenerowana.

W kremie zastosowano:

- mikrogąbki hialuronowe, które przenikają w głąb naskórka, gdzie pęcznieją i od środka wypychają i wypełniają zmarszczki oraz ujędrniają wiotczejące partie skóry.

- dynamiczny lifting 3D powierzchniowo napinający skórę.

Mnie odpowiada

Kupiłam na próbę, ponieważ szukałam czegoś silnie nawilżającego. Mam skórę bardzo suchą z naczynkami. Po nałożeniu kremu odczuwam bardzo przyjemne uczucie chłodu, nawilżenia. Buzia się po nim nie lepi. Lekko się rozprowadza, nie jest tak "tępy", jak wiele kremów do cery naczynkowej. Co dla mnie najważniejsze naczynka bardzo zbladły, chociaż krem nie jest przeznaczony do cery naczynkowej. Działalności przeciwzmarszczkowej nie zauważyłam niestety. Jest drogi, ale tańsze kremy, których używałam, nie powodowały u mnie tak dobrego efektu nawilżenia.

przeciętny

Szczerze mówiąc - nie zachwycił, krzywdy nie zrobił...Ot, taki przeciętny krem za duże pieniadze, raczej nieadekwatne do jego jakości. Opakowanie takie sobie, jak dla mnie troche przekombinowane, no i zostaje wyskrobywanie resztek z takiego słoiczka. Zapach delikatny, przyjemny, lekka konsystencja. Dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania, nie natłuszcza, nie nabłyszcza, twarz sie po nim nie klei. Nawilżenie i odżywienie przeciętne, a mojej skóre bliżej do normalnej, niz suchej. Po jakims czasie musiałam go dokłądac, bo znikał bez sladu. Jednak dla mnie zbyt lekki...Szczerze mówiąc - o wiele bardziej podoba mi się alternative na dzień z Avonu ;)

Używam tego produktu od:ponad miesiac