Bubchen, Baby Creme (Krem dla niemowląt)

Bubchen, Baby Creme (Krem dla niemowląt)

Zgłaszająca osoba: mimbi

Krem dla niemowląt (od pierwszych dni życia). Chroni i pielęgnuje skórę pod pieluchą. Należy nanosić cienką warstwę kremu przy każdej zmianie pieluszki. Delikatna skóra jest niezawodnie chroniona przed wilgocią i powstawaniem odparzeń - także podczas długich nocnych przerw. Krem dla niemowląt Bübchen daje się łatwo rozsmarować, a przy użyciu chusteczek z lotionem firmy Bübchen ponownie dobrze usunąć.

Może być stosowany również przez dorosłych - jest to tłusty krem odżywczy łagodzący podrażnienia. Zawiera rumianek, olej z kiełków pszenicy, wosk pszczeli, nie zawiera oleju parafinowego ani środków konserwujących i barwiących. Zawiera cynk - w związku z tym bieli skórę i trzeba go dokładnie wcierać, by nie zostawiał śladów. Testowany dermatologicznie. Posiada atest PZH i pozytywną opinię IMiD.

Skład: Aqua, Zinc Oxide, Propylene Glycol, Isopropyl Palmitate, Talc, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Helianthus Annuus, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Glycerin, Ricinus Communis, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Triticum Vulgare, Chamomilla Recutita, Panthenol, Heliotropine, Cera Alba, Zinc Stearate, Magnesium Sulfate, Tocopherol, Parfum.

Cena: 4zł/ 20ml; 15zł/ 150ml

Nie tylko do pupci!

Nie jestem niemowlakiem i nie nosze pieluchy, nie mam tez w najblizszym otoczeniu niemowlaka, ktory pieluche by nosil - uzywam tego kremu na wlasna, 24letnia skore i jestem z niego calkowicie zadowolona. Jest bardzo gesty, toporny, do tego bieli skore, przez co trzeba sie troche nawcierac, zeby sie wchlonal, nadaje sie wiec idealnie dla kogos, kto chcialby sie zabawic w Indianina. Ma cudowne dzialanie lagodzace - lagodzi wszystkie podraznienia chemiczne i mechaniczne, jakie mi sie przytrafiaja. Nie jest tak silny jak leki przepisane przez dermatologa, ale w ramach odwyku od lekarstw jest niezbedny i - co wazne - niezawodny. Kupilam go zupelnie przypadkiem i calkowicie sie w nim zakochalam, to moj absolutny niezbednik. Pachnie przyjemnie, konsystencja podobna do kremu Nivea w granatowym opakowaniu. Nie stosuje go na twarz, wiec nie wiem, jak sie na niej zachowuje, ale na miejsca suche czy podraznione jest boski. Wydajny przecietnie, cena bardzo niska w stosunku do jakosci. I do tego wszystkiego jeszcze wyciag z rumianku. KWC!

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno malutkie, teraz w trakcie pelnowymiarowego

cudeńko

Dostałam próbkę tego kremu przy zakupach i momentalnie po pierwszym użyciu go polubiłam. W porównaniu do Sudocremu łatwo się go zmywa . Dobrze się go nakłada ładnie pachnie no i oczywiście jest skuteczny. Działa kojąco na skórę. Cena tez jest przestępna. Ja i mój maluszek jesteśmy z niego zachwyceni!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

skuteczny i w dodatku pięknie pachnie

Miałam do pory małe 20 ml opakowanie kremu, ale jestem tak zadowolona z jego działania, że zamierzam kupić większe. Kremu używa głównie moja córka pod pieluszkę, ale ja też czasem z niego korzystam. Jest gęsty, treściwy i wydajny, świetnie nadaje się pod pieluszkę, bo nie znika od razu. Sprawdza się również do smarowania przesuszonych i podrażnionych miejsc, uważam, że jest dużo lepszy od Clobazy. Podejrzewam, że sprawdzi się również jako ochronny krem na zimę. Do tego wszystkiego prześlicznie pachnie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 - 20 ml

Wspaniały !

Używałam tego kremu do pielęgnacji moich dzieci.
Moim zdaniem nie widzę nic lepszego , żeby w sposób delikatny i skuteczny zadbać o skórę zwłaszcza noworodka , który ma delikatną , podatną na podrażnienia skórę.
Dobrze się rozprowadza na skórze , gdyż ma odpowiednia konsystencję ( nie za gęstą ), zapobiega odparzeniom , działa kojąco i gojąco na skórę dziecka.Ma przyjemny zapach .Szkoda tylko , że ma takie nieporęczne opakowanie.Lepsze byłoby takie w tubie z możliwością otwierania jedną ręka.

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam