Bell, Hypoalergiczny preparat z ceramidami utwardzający płytkę paznokcia

Bell, Hypoalergiczny preparat z ceramidami utwardzający płytkę paznokcia

Ceramidowy preparat do ochrony i wzmocnienia płytki paznokcia.
Pokrywa drobne defekty paznokcia i nadaje mu połysk.
Może być stosowany zamiast bezbarwnego lakieru.

Może być :)

Kupiłam go bo nie mogłam nigdzie znaleźć szybkoschnącego utwardzacza z bell. Musze przyznać, że jest dobry ale nie rewelacyjny. Przedłuża trwałość lakieru do około 3-4 dni, ale lakier schodził mi na końcach. Ładnie błyszczy i fajnie się prezentuje jako lakier bezbarwny. Za to śmierdzi jak zmywacz do paznokci.

solidny

Używam go już od kilku miesięcy i jestem zadowolona. W widoczny sposób poprawia kondycję paznokci - utwardza i wygładza płytkę, nadaje jej lekki połysk (nawet po zmyciu). Jednak nie do końca uzdrowił moje paznokcie, dlatego nie daję 5 gwiazdek.
Pod koniec opakowania zasycha.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Doskonały!

Świetny preparat. Nie tylko utwardza i wzmacnia płytkę paznokcia, ale również zabezpiecza lakier przed odpryskami.Jako utwardzacz lakieru wytrzymuje na paznokciu do 5 dni (przy wykonywaniu wszystkich domowych czynności, z myciem podłóg włącznie).Nadaje cudowny połysk i jako odżywka i jako lakier bezbarwny. Preparat jest w niedużej, prostej buteleczce i można go kupić za niewielką cenę.Same plusy.....

godny polecenia

Dobry, dość szybkoschnący utwardzacz paznokci. Świetnie nadaje się jako podkład pod lakier. Niczym nie ustępuje dużo droższym preparatom, np. Hard As Nails Sally Hansen. Polecam.