Bell, Velvet Eyeshadow (Sypkie cienie do powiek z aplikatorem)

Bell, Velvet Eyeshadow (Sypkie cienie do powiek z aplikatorem)

Cienie o sypkiej konsystencji zamknięte w wygodnych, kolorowych opakowaniach.
Poręczny, zakończony gąbeczką aplikator pozwala precyzyjnie wykonać każdy makijaż. Odcienie soczyste, głębokie, niezwykle trwałe.

fajny fajny

nie mogłam go nigdzie dostac aż zamówiłam na stronie producenta (plus inne kosmetyki bell) mam kolor 46 zieleń khaki, bardzo ładnie wygląda na powiece, aksamitny, aplikator umożliwia decydowanie o intensywności koloru ponieważ nabiera się go mało za każdym razem, nie osypuje się, nie ma obleśnych drobinek w stylu brokatu

Używam tego produktu od:paru dni

Dobre są !

Kupiłam brązowy jakieś pół roku temu i żałuję że już mi się skończył bo teraz jakoś nie mogę go dorwać,niestety.
Porównując je z cieniem z aplikatorem z Avonu są o niebo lepsze !
Przede wszystkim o wiele trwalsze :)
Są mocno napigmentowane i kolor na powiece jest wyrazisto brązowy a nie jakas bura plama.
Punkt też dodam za małą cenę w stosunku do jakości i wydajności :)
Bardzo praktyczny okazał się tez aplikator ,może nawet lepszy od pędzelka.
Na powiece nie zbrylał się, nie rozmazywał.
Bardzo fajne podsumowując :)

Używam tego produktu od: ok pól roku
Ilość zużytych opakowań: jeden cień

dobra jakość za małą cenę :)

Miałam brązowy cień i bardzo go sobie chwaliłam :)

Aplikatorek nakładał cień dokładnie i wygodnie,nic mi się nie osypywało nie rozmazywało.

Trwałość i wydajność bardzo dobra ,starczył mi na kilka miesięcy niemal codziennego używania a na powiece wytrzymał bez zmian nawet sześć godzin :)
Niełatwo go jednak było dostać niestety.

Używam tego produktu od: tamtego roku

zadowolona

Mam trzy kolory z tych cieni i jak tylko znajde jakis jeszcze kolor to kupuje, cienie te nie sa droge za kazdy daje 5 zlotych, ale kolory tych cieni sa bardzo ladne, cienie trzymaja sie caly dzien, nie walkuja sie, i ladnie iskrza w sloncu, za takie pieniadze warto je miec!

Używam tego produktu od:2008

Dość dobry

Niestety nie wiem jaki jest numer cienia, który posiadam. Miał być czarny (wg. sprzedawczyni), czarny nie jest. Ciemny szary, błyszczący.
Trzyma się całkiem dobrze, ale irytuje mnie dość to, że tak bardzo osypuje się podczas nakładania. Cóż, w końcu to cień sypki :)
Aplikator przypadł mi do gustu.

warto wypróbować

Mam odcień 43 .(ciemny brąz, z poświatą odcienia miedziano-rudego) Kolorek jest inensywny, ja czasami rozcieram go jescze dodadtkowo pędzelkiem , wtedy jest delikatnijeszy odcień i pasuje bardziej do dziennego makijazu.Aplikator to ciekawy pomysł,nie trzeba z pędzelkiem sie bawić,tylko od razu wyjmuje sie takiego "gotowca" z buteleczki.(Ale na początku mialam małe problemy z poprawnym uzyciem tego aplikatora,ale to kwestia wprawy).Cien sie osypuje,no ale w koncu to sypki cien,wiec nie mzona wymagac by tego nie robil! REWELACYJNIE sie trzyma przez caaaały dzień.KOlorek jest tak samo intensywny i wyrazistyjak rano - poprostu MEGA trwałosc ! czaje sie jeszcze na kolorek brzoskwiniowy :D

co do wydajnosci niestety narazie nie jestem w stanie tego okreslic,wprawdzie ktoś tu napisał ze mało wydajny(a zawsze wydawało mi sie sie takie napigemntowane "pyłki" sa nie do zużycia)ale w koncu doszłam do wniosku ze mozliwe , ze jest go bardzo mało w opakowaniu.(ja niestet nie mogłąm znalezc jaka jest pojemnosc tego kosmetyku, na opakowaniu nie pisze<?>)

Używam tego produktu od:tygodnia

bardzo dobry

świetny głęboki kolor
wygodny aplikator rysuje dość cienką kreskę
spektakularny efekt na mokro (!)
nie zbija się w załamaniach powiek

szkoda że się osypuje przy nakładaniu, więc ja też podkładam chusteczkę (za to 1 gwiazdka mniej)

a nie wiem czy kupię po prostu dlatego, że dostałam go w prezencieUżywam tego produktu od: pół roku

Super trwałe

+ opakowanie wraz z aplikatorem
+ ciekawa gama kolorystyczna
+ cienie są jedwabiste, dobrze się rozprowadzają
+ łatwo łączą się ze sobą
+ ani zbyt perłowe, ani zbyt matowe - w sam raz
+ bardzo, bardzo trwałe!!! (gdy pierwszy raz pomalowałam się nimi na imprezę i wróciłam do domu, byłam w szoku - makijaż był prawie w takim samym stanie, jak zaraz po jego wykonaniu)
+ nie podrażniają

- zwłaszcza przy ciemniejszych kolorach trzeba uważać przy nakładaniu, trochę obsypują się na policzki (ja podkładam sobie chusteczkę higieniczną, by opadały na nią, a nie na już pomalowaną twarz)
- mało wydajne

Używam tego produktu od: 3msc

super

właśnie używam brązu
i musze powiedziec że miło mnie zaskoczyły te cienie
zastanawiam sie teraz nad zakupem następnego odcienia
łatwość nałożenia na powieke
duży plus za trwałość
naprawde makijaż długo jest taki jak zaraz po nałożeniu :D
zdecydowane tak!!!

Używam tego produktu od:1m-ca

Fajny:)

Mam złoty odcień, jestem bardzo zadowolona z tego cienia:)
ładnie połyskuje, nie zbiera się w załamaniach, po wielu godzinach wygląda jak zaraz po nałożeniu i ma wygodny aplikator.
Naprawde polecam:)

Używam tego produktu od: 3miesięcy