Viki, ProfiSilk, Jedwabne serum do włosów

Viki, ProfiSilk, Jedwabne serum do włosów

Jedwabne serum do włosów jest produktem pochodzenia naturalnego o rewelacyjnej skuteczności działania. Specjalnie do serii PROFISILK naturalne proteiny jedwabiu zostały biotechnologicznie przygotowane do łatwego wbudowania się w strukturę ludzkiego włosa. W efekcie stosowania serum włosy są: - gładkie, błyszczące, bardzo dobrze rozczesujące się; - nawilżone, sprężyste i zdrowe; - łatwe do ułożenia; - dzięki lustrzanej powierzchni znacznie wolniej się brudzą; - zanikają rozdwojone końcówki; - w znacznym stopniu zmniejsza się ilość wypadających włosów. Efekty poprawy stanu włosów są trwałe, nawet po zakończeniu stosowania serum. Przeznaczenia: Serum nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, szczególnie do włosów osłabionych, cienkich, po zabiegach trwałej ondulacji, farbowaniu lub rozjaśnianiu.
Pojemności: 15, 30, 80, 125 ml.

O boże, masakra

Zdecydowanie NIE! Użyłam raz i żałuję. Dałam go tylko na końcówki i wyglądały jak bym ich nie myła rok. Musiałam związać włosy!Przetłuszcza, nie nadaje się.

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

natluszczacz

Ja mialam buteleczke 15ml i zgadzam sie, ze to beznadzieja. Nakladalam bardzo niewielka ilosc tylko na koncowki, wiec nie bylo sily, zeby wlosy mi sie przetluscily. Jakie bylo moje zdziwienie kiedy wstajac rano zobaczylam swoje wlosy-tluste straki, jakbym ich miesiac nie myla. Tak bylo za kazdym razem kiedy tego serum uzylam. Dalam sobie zatem spokoj. Opakowanie wyladowalo w smieciach.

Używam tego produktu od: kupilam ok 4lata temu
Ilość zużytych opakowań: nawet nie polowa 1 i wyladowal w koszu

Beznadziejne

Jest to najgorsze jedwabne serum, jakiego używałam. Kosmetyków w formie olejku używam od dawna, przetestowałam wiele dostępnych na rynku, ale to przekracza wszelkie granice beznadziei. Potwornie obciąża włosy, skleja, wytłuszcza. Nałożone na umyte włosy nawet w niewielkiej ilości sprawia, że trzeba koniecznie umyć je jeszcze raz. Nie robi z włosami nic pozytywnego. Nie odżywia, nie nawilża. Próbowałam zużyć je stosując na noc, a rano myć włosy. Trudno je zmyć, a efekty zastosowania są żadne. Wyjątkowo nieudany produkt, którego nie ratuje niska cena.

Używam tego produktu od: roku stoi na półce i się kurzy
Ilość zużytych opakowań: jedno 30ml

masakra :(

po przeczytaniu ulotki kosmetyku nie mogłam się doczekać kiedy to "cudeńko" wetrę we włoski i na tym się skończyły moje ochy i achy a kosmetyk okazał się totalnym bublem! jedynym plusem jaki posiada to mała buteleczka i nie trzeba od razu wyrzucać sporej kasy w błoto. Serum strasznie obciąża włosy, strasznie się przetłuszczają - jak na umyte, wilgotne włosy nałożysz/wetrzesz serum to po wyschnięciu wyglądają jakby z 2 tyg. niebyły myte :(
ale się scwaniłam i wcierałam serum tylko na noc a rano myłam włoski i czekałam na efekty... i się nie doczekałam... wszystkie obiecanki producenta to ściema. I ciężko jest "dobrać" odpowiednią ilość serum.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1x15

Tragiczny!

Byl to pierwszy jedwab z jakim mialam stycznosc. Po wizycie u fryzjera bylam zachwycona efektem i zakupilam wlasne tej firmy do uzytku domowego. Efekty byly zalosne! Serum bardziej niz jedwab przypomina mi pol roztopiony smalec i taki tez daje efekt na wlosach :( Wlosy sa obciazone, zatluszczone. Faktycznie nablyszcza, tego nie moge powiedziec, ale jakim kosztem! Probowalam nakaldac na suche wlosy, na mokre, na wilgotne.. duza ilosc.. mala ilosc.. srednia ilosc i za kazdym razem bylam bliska placzu bo okazywalo sie ze musze ponownie umyc wlosy zeby zmyc to cholerstwo (a mialam do pasa i nie uzywalam suszarki, wiec 3 godizny z zycia wyjete).
Odstawilam go na polke i tak lezal kilka miesiecy. Przypomnialam sobie o nim i co sie okazalo.. kiedy po okolo 3 miesiacach odkrecilam nakretke, uderzyl mnie po nozdrzach ostry zapach spirytusu :/ Nie bylo szans zeby sie przeterminowal, przechowywany tez byl w odpowiednich warunkach a okropnie sie zepsul :(

Co do butelki to byla koszmarna. Mialam ta malutka, 15ml (opakowanie bylo srebrne). Butelka ma wielki gwint co uniemozliwia dozowanie kosmetyku.

Używam tego produktu od: 3lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1(15ml)

Może być.

Jest bardzo wydajny, wystarczy wziąć jedną kroplę. Jeśli weźmie się go zbyt dużo, włosy wyglądają na zbyt ciężkie i przetłuszczone. Bardzo przydaje mi się do prostowania włosów, nakładam go przed, przez co włosy są bardziej podatne na układanie i po prostowaniu, co sprawia, że włosy stają się gładkie i ładnie świecą. Jak dla mnie jest bardzo fajny.

nic nie warte serum

Ledwo zużyłam pól buteleczki, reszta poszła w kosz. Jedyne co robi to serum to przetłuszcza i skleja włosy. Zero nabłyszczenia, wygładzenia, a o regeneracji nie ma nawet mowy. Nie znalazłam żadnych zalet tego kosmetyku, żadnych!

Używam tego produktu od: 3mies.
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Nic specjalnego

+ Tanie, dostępne w małych butelkach.
++ Wygładza, nabłyszcza, ułatwia rozczesanie.
- Bezzapachowe, a ja lubię pachnące kosmetyki do włosów.
-- Obiecanki-cacanki producentów: nie zauważyłam zmniejszenia wypadania włosów ani rozdwajania końcówek; mogliby też odpuścić sobie gadkę o biotechnologicznym wbudowywaniu w strukturę włosa...
--- Ciężko dobrać odpowiednią ilość, serum jest tłuste i łatwo z nim przesadzić, ale mimo to niewydajne; na mokrych włosach może dawać efekt zlepienia.

Nie zachwyciło, nie zniechęciło. Dobrze spisuje się na samych końcówkach, ale moje włosy puszą się i potrzebuję czegoś praktycznie od nasady.

Ciekawa alternatywa

Najciekawszy jedwab do włosów który miałam. Po pierwsze wygodny w uzyciu, ponieważ ma pompkę, po drugie pięknie pachnie: jak guma balonowa :), po trzecie: nie obciąża włosów, po czwarte: włosy są super podoatne po aplikacji- zarówno przy prostowaniu jak i kręceniu....
i co najważniejsze: na prawdę działa: moje zapuszczone koncówki, które są wynikiem przyajźni z prostosownicą doprowadził do stanu jako takiego ;-) Mam wrażenie, że oprócz "posklejania" starych nie dopuszcza do rozdwajania nowych.
Poza tym jest tani- zapłaciłam 8 zł za 30 ml, więc czegóż chcieć więcej? :) aaaaa zapomiałam dodać, że jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

tłuste ja cholera

i trzeba uważać żeby nie przesadzić bo można wyglądać jakby sie nie myło włsów ze 2 miesiace ;] Jesli chodzi o zapach to moze być, szkoda tylko, że po nałożeniu na włosy NIC nie czuć. To prawda, że włosy wydaja się po nim gładsze, miękkie i za to plus. No i łatwo się rozczesują.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

za gęste

Nie mogę rozprowadzić go na swoich włosach, a używałam już różnych jedwabi i ten jest zdecydowanie najgorszy. Krople są tak ciężkie i gęste, że oblepiają dłonie, nawet po zmyciu mydłem ma się wrażenie tłustości. Potwornie gęste, nie można go rozprowadzić lekko na włosach, jest duże prawdopodobieństwo przedawkowania i tłustych włosów. Wyglądają potem jak tłuste obrzydliwe kłaki.

Używam tego produktu od: 1
Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucone

Średni, może być...

Nic specjalnego z włosami nie robi, ale nie jest najgorszy. Troche zmiękcza i wygładza włosy. Przydaje mi sie przy prostowaniu. Nie kupie go więcej, bo szukam czegoś lepszego...

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/2