Yves Rocher, Phytum Actif Energie, Apres Shampooing Express Eclat (Odżywka nabłyszczająca)

Odżywka jest przeznaczona do każdego rodzaju włosów pozbawionych blasku. Zawiera witaminy C i E, które wzmacniają włosy i nadają im blask.

Odżywka ma ułatwiać rozczesywanie włosów, nadawać im jedwabistą miękkość oraz je wygładzać. Przede wszystkim zaś, ma zapewniać im intensywny blask.

tak

odzywka jest moja ulubiona jak do tej pory jednak juz ja wycofano:( nie ulatwiala rozczesywania wlosow ale bardzo nablyszczala i efekt utrzymywal sie bardzo dlugo po stosowaniu. jest niewydajna i droga jak na swoja pojemnosci i czas uzywania. ladnie zamykala wlosy na koncach, nie obciazala, wlosy byly geste, sypkie, lsniace. ich kondycja przy stosowaniu z szamponem znacznie sie poprawia

Używam tego produktu od: okolo 14 dni jedno opakowanie
Ilość zużytych opakowań: jedno cale

godna polecenia

Odżywkę stosuję po szamponie dla wypadających włosów, który robi z nich szorstki kołtun. Używam jej sporo, by zrównoważyć działanie szamponu. Aplikuje się dość tępo, a przy spłukiwaniu nie czuć pod palcami charakterystycznej dla odżywek śliskości. Ale działa, włosy są miękkie, łatwe do rozczesania, z połyskiem. Polecam.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

bardzo dobra

Bardzo dobra odżywka do włosów. Ułatwia rozczesywanie już przy małej ilości. Ujarzmia i poskramia moją fryzurę. Włosy po jej użyciu naprawdę mają blask! To pierwsza moja odżywka, która dodała mi blasku. Nie jest on jakiś imponujący, ale zauważalny.
Jest bardzo wydajna i ładnie pachnie. Nie obciąża włosów.
Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa pierwszego

rewelacja

Rewelacyjna odżywka! Włosy są po niej gładkie, niesplątane, łatwo sie rozczesują i są pieknie błyszczące. Po wysuszeniu nie mają sklonności do tworzenia szopy na głowie.

Naprawdę udany i bardzo wydajny produkt!

gites majonez do mycia

Nie miałam przyjemności myć włosów czymś lepszym od tej odżywki. Rewelacyjna konsystencja-mleczka super się rozprowadza na skalpie, trzymana kilka chwil z hydromanilem tworzą zgrany duet. Włosy po jej zmyciu sa tak delikatne i rozplątane, że za każdym razem mam chęć nie nakładać już nic na moje włosiska. Ale mam już taka naturę, że lubię dokładać, więc odżywka czy maska i tak później ląduje na włosach, jednakże włosy po spłukaniu ocenianej odzywki są stokroć gładsze, przyjemniejsze rozplątane, niż po później nałożonej kolejnej odzywce/masce.

Jak odżywki po umyciu szamponem nie używałam jej, ale jako kosmetyk do mycia zachwyca mnie ona przy każdym jej użyciu :)

Używam tego produktu od:1 miesiąc

bardzo zadowolona

miałam dość odżywek przeładowanych silikonami. i tak z ciekawości, podczas drobnych zakupów w YR, spojrzałam w sklepie na ich odżywki... no i proszę - można bez! zastanawiałam się tylko, jak to się sprawdzi na włosach. za niecałe 2 euro można spróbować. i miłe zaskoczenie - przyjemny, cytrusowy zapach, włosy przy spłukiwaniu nie są obklejone i na rękach nie zostaje odżywkowa warstwa (może po innych to miałam z powodu silikonów właśnie?), poza tym włosy dają się łatwiej rozczesać, absolutnie nie są obciążone. z połyskiem większych problemów raczej nie mam, co najwyżej po niektórych produktach moje włosy trochę matowieją, tutaj wszystko jednak jest ok - połysk jest w porządku :-)
opakowanie szykowne, ale mało wygodne. otwiera się łatwo, ale otwór mógłby być lepiej umiejscowiony. jakoś strasznie mi to jednak nie przeszkadza...

edycja: dodaję gwiazdkę - włosy błyszczą mi coraz mocniej! a jako że żadnych problemów w postaci wysypek, swędzenia skóry głowy, silikonowego obciążania i obtłuszczania włosów nie zauważyłam, jest to najlepsza, absolutnie najbardziej odpowiednia dla mnie odżywka ;)

Używam tego produktu od: och, sama nie wiem, 2 tyg.?

Dno :/

Odżywka jest beznadziejna. Oprócz zapachu i krótkiego czasu trzymania jej na włosach chyba nie ma żadnych innych plusów. Opakowanie podobnie jak w przypadku szamponu z tej serii jest oryginalne, ale mało ekonomiczne. Włosy wcale się nie błyszczą jak zapewniał producent (mimo że używam jej w połączeniu z w/w szamponem). Nie są nawet nawilżone. Dość wydajna.

Używam tego produktu od: około dwóch miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego opakowania.

czy to cos robi?

Wydawalo mi sie, ze taka firma jak Yves Rocher nie moze sobie pozwolic na sprzedaz kosmetyku, ktory w ogole nie dziala, jednak mylilam sie. Ta odzywka na moich wlosach NIE ROBI ABSOLUTNIE NIC!!! Nie odzywia, nie nawilza, nie nablyszcza, jedynie ladnie pachnie i nie trzeba jej dlugo trzymac na wlosach, za to te 2 gwiazdki. Nie polecam!

Używam tego produktu od:1 miesiąc

ojjj nie

Z pewnością nie kupię jej ponownie. Znalazła się u mnie na półce jak to bywa z kosmetykami YR dla dopełnienia kwoty do pieczątki.
Niestety jak dla mnie bubel. Nie zauważyłam nabłyszczenia. Mizerne otwieranie, które potrafi uszkodzić paznokieć.
Ma męczący dla mnie zapach, nie znoszę go, mimo że zazwyczaj trzymam dłużej odżywki 5, czy 10 minut, w przypadku tej nie daję rady.
Jest dosyć rzadka, lejąca.
Opakowanie horror, kto wymyślił żeby otwieranie umieścić na środku tej buteleczki, praktyczniejsze byłoby z boku nakrętki.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

fantastyczna

Odżywka po porstu the best!
Łatwo się spłukuje
nie tracisz czasu,bo jest tylko jednominutowa
nabłyszcza i odżywia włosy,są po niej miękkie i gładkie
dla mnie ekstra
kupiłam niedawno w promocji i sie nie zawiodłam

Używam tego produktu od:2 tygodnie

super :)

Kupiłam tą odżywkę, w promocji, nawet nie pamiętam już za ile. Bardzo podoba mi się zapach - świeży, dodający energii, nie męczy wrażliwych nosów ;)

Ten produkt spełnia obietnice producenta, świetnie nabłyszcza włosy, wygładza je, sprawia, że wyglądają bardzo lekko i ponętnie :) Ułatwia rozczesywanie, a to u mnie bardzo duża zaleta.

Nie daję 5 gwiazdek, bo jak dla mnie trochę za słabo nawilża moje włosy.

greeeejpfrut?

Odżywka ma niesamowity zapach- taki radosny, wiosenny, orzeźwiający, od razu mam ochotę wypić świeży sok z grejpfrutów, bo właśnie tak mi się ten aromat kojarzy. I to opakowanie- śliczne, świetnie dobrane kolory, ozdoba łazienki! I chyba na tym plusy się kończą. Odżywka wcale nie odżywia- jedynie zmiękcza włosy i nadaje jakiegoś nikłego błysku. Końce nadal mam suche, sianko nadal siankiem jest, puszy się i wygląda niezdrowo.Poza tym ta wydajność- starczyło mi na około 10 użyć, bezczelność ze strony Yves Rocher. Najpierw wabią, kuszą, a potem człowiek płacze ;)! A pfff.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:-