Collistar, Hydro-Crema Gel [Hydro-Gel Cream with water liposomes] (Krem hydro żel z wodnymi liposomami do skóry mieszanej i tłustej)

Kremowo-żelowa emulsja zawierająca wodne liposomy głęboko nawilża, wykazując jednocześnie działanie matujące i regulujące wydzielanie gruczołów łojowych. Gwarantuje skórze jedwabiście matowy efekt przez cały dzień. Nawilżające działanie liposomów jest aktywowane przez "trehalose", który ma własciwości gromadzenia wody w skórze. Kwas hialuronowy, witaminy B5, C, i E ułatwiają zwalczanie wolnych rodników i zwiększają żywotnośc tkanek. Polecany dla cery tłustej i mieszanej. Doskonały pod makijaż. Krem zamknięty jest w ciężkim, szklanym słoiku. Dostępny w perfumeriach Douglas.

Cena: 110zł / 50ml

Zawsze do niego wracam

Uwielbiam ten krem! Dla mojej mieszanej cery jest idealny. Czuć nawilżenie i co najważniejsze nie świece się po dwóch godzinach. Mimo iż za każdym razem kusze sie na inny krem, koniec końców i tak do niego wracam.

Używam tego produktu od: rok

w nielicznym gronie zaufanych kremów na dzień

Zakupiony w Douglas.

Wybierając krem na dzień od jakiegoś czasu zaczęłam się skłaniać w stronę lekkich, żelowych formuł.
(Co prawda w moim wieku (37) powinnam używać raczej kremów przeciwzmarszczkowych, ale po ich aplikacji fatalnie się męczę - jakbym miała przeciążoną skórę - zresztą większość jakichkolwiek kremów mi nie odpowiada - stąd sympatia do tych lekkich konsystencji).

Szukałam czegoś co godnie zastąpi mi krem/żel Pureness Shiseido (jest droższy).
Podejście w stronę Collistar Hydro Crema-Gel okazało się jak najbardziej słuszne.
Konsystencja zbliżona, podobnie jak tamten dość dobrze współdziała z makijażem.
Shiseido czasami mrowił, z kolei Collistar Hydro Crema-Gel powoduje coś jakby lekkie szczypanie, moim zdaniem to nie jest zły objaw, a raczej świadczy o aktywnych składnikach kremu.

W konsystencji dają się wyczuć jakby ziarenka - jest to coś czego dotąd nie spotkałam w żadnym kremie, za chwilę się jednak roztapia.
Posiada żółtawy kolor, pachnie świeżo, roślinnie (jakby świeżym ogórkiem).

Jestem przy końcu opakowania 50 ml.
Napisałam, że używam od 4 miesięcy, ale możliwe, że mam go dłużej. Jest mega-wydajny!
I to jest wystarczający powód by w przyszłości jeszcze po niego sięgnąć.

Na pewno byłby dla mnie ideałem, gdyby miał jakiś filtr przeciwsłoneczny.

Polecam wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: pod koniec 1-szego, pojemność 50 ml

Bardzo dobry krem

Krem kupiłam po konsultacji z sprzedawcą w Douglasie. Mam mieszaną cerę, jestem po dwudziestce i szukałam czegoś co pozwoli mi długo cieszyć się ładną zdrową cerą i mysle że trafiłam w 10.
Kosmetyk doskonale nawilża moją buzie, jednocześnie nie sprawia że jest tłusta, natychmiastowo się wchłania i pięknie pachnie. Jak tylko ją kupiłam, po dwóch pierwszych zastosowaniach moja buzia rano była piękna jak nigdy! Lśniła zdrowiem, była jędra i taka promienna, ma zdrowy błysk. Nie miałam nigdy wcześniej zmarszczek mimicznych, ale ostatnio zaczeły mi się robić kreseczki pomiędzy brwiami i przy ustach, po rozpoczęciu kremowania, wszystkie wgłębienia się wygładziły, właściwie to znikneły :)
Kosmetyk w sklepach jest raczej drogi, ale przez internet zapłaciłam połowe mniej, mianowicie 60 zł bez przesyłki. Polecam serdecznie!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, rozpoczełam drugie

Dobry kosmetyk

Jak w tytule, jest to dobry kosmetyk i przyjemnie się go stosuje. Krem jest przeznaczony do cery mieszanej i tłustej, i sprawdza się bardzo dobrze. Delikatnie nawilża ale jednocześnie nie obciąża przetłuszczających się powierzchni.
Delikatnie również matuje. Cera po nim jest przyjemna w dotyku.

Sam kosmetyk jest zamknięty w estetycznym, szklanym opakowaniu. Ma lekką konsystencję i łatwo się rozprowadza na twarzy. Szybko się wchłania oraz doskonale się sprawdza pod makijażem. Delikatny zapach również jest atutem.

Stosowany na noc delikatnie koi po całym dniu, uspokaja.

Jednak nie wiem czy kupię go ponownie. Jest dość drogi i dostępny jedynie w Perfumerii Douglas. Może gdy będę miała kolejny bon rabatowy to znów przeznaczę na ten kosmetyk (opakowanie, które miałam kupiłam dzięki bonowi rabatowemu, wcześniej nie chciałam ryzykować takiego wydatku). Niemniej jest to dobry kosmetyk i warto spróbować.

Używam tego produktu od: w 2013 r.

OK

Ogólnie nie powiem złego słowa na ten krem. Ładnie nawilża, koi, jest delikatny, nie obciąża. Można go stosować na dzień i na noc. Jest wydajny. Sprawdza się wszystko to, co obiecuje producent na opakowaniu:)

Zabrana jedna gwiazdka? Miałam okazję testować ciut lepsze produkty.

polecam

Produkt kupilam jesienia/zima, czyli w sezonie grzewczym i obawialam sie, ze krem mimo wszystko bedzie mi odrobine wysuszal skore. Nic takiego nie ma miejsca. Skora jest dobrze nawilzona. Po nalozeniu kremu uzywam takze (na dzien) podkladu do cery mieszanej i zastanawialam sie, czy krem bedzie w stanie ja na tyle nawilzyc, by po nalozeniu podkladu nie wazyl sie miejscowo. Jestem bardzo zadowolona, bo cera jest ladnie nawilzona, podklad nalozony na krem wyglada jeszcze ladniej niz dotychczas. Collistar zaskakuje mnie pozytywnie z produktu na produkt. Dodatkowo kupilam tez maske z tej samej serii i takze daje 5 gwiazdek. Bardzo polecam dla kapryśnej cery.

Uwielbiam!

Mam cerę gładką, nawilżoną, ale przetłuszczającą się dość mocno w sferze T, dlatego też od kremu oczekuję nawilżenia, wygładzenia, takiego "napompowania" świeżością i witaminami. Poza tym regularnie stosuję kremy z kwasami, więc moja cera potrzebuje też czasem takiego ukojenia połączonego z nawilżeniem.
Ten krem to właśnie robi! Wspaniale pachnie, pięknie wygładza i nawilża, a do tego wchłania się szybko i wyraźnie odżywia cerę.
Nie matuje - ale nie takie ma być jego działanie. Ma on nawilżać mieszane i tłuste cery, bez natłuszczania.

Ilość zużytych opakowań: kilka

dla mnie jak spa

Bardzo dobry krem. Używam go rano i dla mnie jest jak spa na początek dnia, takie kilkuminutowe, ale za to jak dobrze nastraja :)
Bardzo przyjemnie się go używa. Ładne, energetyzujące opakowanie. Śliczny, świeży zapach. Krem jest leciutki, błyskawicznie się wchłania. Świetny pod makijaż.
Poprawił trochę moją cerę, lekko rozświeltlił twarz. Nie radzi sobie natomiast na pewno z suszkami na twarzy, ale u mnie mało który krem dawał radę. Cenię go jednak przede wszystkim za przyjemnośc używania.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Najlepszy krem

PO latach poszukiwan kremu idealnego w koncu trafilam na ten krem-zel collistara. Jest idealny. A oto jego plusy:
-swietnie nawilza
-matuje
-odzywia
-dodaje blasku
-nie obciaza skory
-b. przyzwoita cena w stosunku do jakosci produktu

minusow brak. Najlepszy jest chyba do cery mieszanej, na kazda pore roku!

Używam tego produktu od:2mies
Ilość zużytych opakowań:1/2

genialny!

uwielbiam ten "kremowy hydro-żel"! Doskonale się wchłania, nadaje skórze miękkość, gładkość oraz delikatny, zdrowy blask-buzia wygląda po prostu pięknie!
Czuć, jak nawilża skórę, przy czym jej nie obciąża. Co do matowienia-zdecydowanie po jego zastosowaniu efekt matu jest przedłużony, aczkolwiek moja cera nie wytrzymuje bez błyszczenia się całego dnia...
Kosmetyk jest bardzo wydajny, niewielka jego ilość wystarcza na pokrycie całej twarzy.
Zapach nie sprawia mi problemu-najważniejsze, by spełniał swoje zadanie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

nie dla mnie

Zużyłam całe opakowanie tego kremu tylko ze względu na to, iż nie lubię wyrzucać kosmetyków. Szczerze mówiąc to się na nim zawiodłam. Nie matowił mi buzi, po kilku godzinach cała się świeciła, miałam wrażenie, że obciąża mi skórę i zatyka pory. Nawilżenie właściwie dobre. Może używałam go o złej porze roku, nie wiem.
Wiecej go nie kupię.

Bardzo pozadny

Lekki, nie pozostawia na skorze tlustej wartswy. Moze zastapic baze pod makijaz. Jeden maly minusik: ma niezbyt ladny zapach, aczkolwiek da sie zniesc:) polecam!

Używam tego produktu od:nie wiem