Soraya, Care & Control, Matujący żel do mycia twarzy z nawilżającymi granulkami

Soraya, Care & Control, Matujący żel do mycia twarzy z nawilżającymi granulkami

Matujący żel do mycia twarzy to doskonale oczyszczający preparat, który delikatnie oczyszcza i matuje skórę, nie powodując jej przesuszania.
Żel zawiera antybakteryjny i odświeżający wyciąg z trawy cytrynowej.
Rezultat
-doskonale oczyszcza twarz z makijażu, zanieczyszczeń, kurzu i nadmiaru tłuszczu
-reguluje pracę gruczołów łojowych, ograniczając wydzielanie sebum odpowiedzialnego za świecenie się skóry
-działa antybakteryjnie, dzięki czemu zapobiega powstawaniu zaskórników i pryszczy
-zwęża pory, zmniejsza ich widoczność, przez co poprawia się wygląd skóry
-zawiera nawilżające granulki chroniące przed przesuszeniem
-pozostawia skórę dokładnie oczyszczoną, gładką i matową

brak mi słów. arcydzieło.

mam trądzik. zmora,latami mi się ciągnął,niczym nie mogłam go wyleczyć. żaden,ŻADEN żel do mycia twarzy nie był na tyle dobry,żebym zdecydowała się używać go na dłuższą metę.

nigdy więcej innego niż ten. to jest najlepszy kosmetyk,jaki kiedykolwiek miałam. MAM NIEMALŻE GŁADKĄ SKÓRĘ,PO TYLU LATACH!

za grosze. z czystego przypadku. to musiała być ręka boska :D

cudowny,genialny i inne och! i ach!.

jeden malutki minusik...trudno dostępny. ewentualnie wymiennie może być z aroma balance z tej samej serii,ale ten jest najlepszy.

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: ??

dobry :)

mam problemy z tradzkiem.. próbowałam juz garniera, nivea, clerasil, eveline, no wszystkiego co tylko dostępne na rynku, uzywam aktualnie także garniera, czysta skóra raz na tydzień z powodu skóry przetłuszczającej się. Produkt jest miłym zaskoczeniem, myślałam że skóra będzie się przetłuszczać a trądzik sie wzmoży. Nic takiego. Po wyjździe w góry, kiedy to miałam tak sucha skórę, że złuszczała mi się miejscami nawilżył ją i spowodował że na twarzy na prawdę mało wyskakuje. Łączę go z garnierem, ponieważ sam peeling jest za ostry, a soraya pięknie nawilża twarz i nadaje się do codziennej pielęgnacji. Zdecydowany plus :)

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go , b. wydajny