Paloma (Unicolor), Regenerująca i odżywcza kuracja do dłoni i paznokci

Paloma (Unicolor), Regenerująca i odżywcza kuracja do dłoni i paznokci

Preparat pielęgnacyjny w formie maseczki do stosowania na noc z rękawiczkami bawełnianymi.

Regenerująca i odmładzająca maseczka do dłoni i paznokci na noc została stworzona by wzmacniać i przyspieszać naturalną odnowę komórek. Właśnie nocą, kiedy odpoczywamy, komórki skóry pracują aktywniej, ulegają intensywnym podziałom, przywracając zniszczonej i wysuszonej skórze jej naturalne piękno.

Zawiera olejek ze słodkich migdałów, Kolagenem, Wit. A, E, C

Skoncentrowane, aktywne składniki o działaniu silnie odmładzającym wyraźnie regenerują skórę, głęboko odżywiają i redukują zmarszczki. Preparat przywraca sprężystość skóry, likwiduje oznaki wiotczenia, widocznie rozjaśnia plamy i przebarwienia. Niweluje uczucie szorstkości, łagodzi podrażnienia. Zabezpiecza przed wysuszeniem i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Dłonie odzyskują aksamitną miękkość, gładkość i elastyczność.

Maseczka działa również wzmacniająco na paznokcie zmniejszając ich skłonność do rozdwajania się i łamania.

Maseczka regenerująca na noc już po krótkim czasie przywróci dłoniom miękkość i aksamitną gładkość. To intensywna kuracja, regenerująca skórę zniszczoną przez całodzienną aktywność dłoni.

Zestaw zawiera: 40ml kuracji w tubie i parę bawełnianych rękawiczek

Cena: 13zł / 40ml

Jako krem do rąk-ok

Jak większość Wizażanek poniżej, ja również skusiłam się na tę maseczkę głównie ze względu na dołączone rękawiczki, dodatkową zachętę stanowiła stosunkowo niska cena(ja zapłaciłam w jakiejś małej drogeryjce 14 zł).

I, o ile rękawiczkom daję 5 gwiazdek(rozmiar jak dla mnie w sam raz, mięciuteńkie, wprost stworzone do kuracji rozgrzewających typu: gruba warstwa kremu + rękawice na noc), to sama maseczka zasługuje na 2 gwiazdki(w porywach :P).

Ale najpierw plusy:
+ ładny zapach, słodkich migdałów-ale nie jest mdlący czy nachalny, ot delikatny, przyjemny aromacik
+ skóra spija maseczkę z dłoni, co daje złudny efekt pielęgnacji
+ po zastosowaniu skóra staje się bardziej miękka i nawilżona
+ atrakcyjna cena jak na zestaw(rękawice + maska)

A teraz przejdźmy do minusów:
- jako maska działanie ma naprawdę kiepskie, dodam że mam zadbane dłonie, stosowałam bo miałam przesuszone miejsca między palcami. Nakładałam na 3 sposoby-gruba warstwa maski na noc + rękawice, jako krem na noc + rękawice, i jako zwykły krem do rąk. Efekty nawilżenia, rozjaśnienia skóry dłoni były do pierwszego mycia rąk-potem zero, null. Miejsca przesuszone jak były,tak są. O ile przy kremie do rąk krótkotrwałe działanie jest uzasadnione, tak przy maseczce-moim zdaniem niedopuszczalne, tym bardziej że stosowałam regularnie co kilka dni przez 2 tygodnie
- nie zauważyłam żadnego wzmocnienia paznokci
- niewydajna. Gdy nakładamy cienką warstwę, jak krem do rąk, starcza na miesiąc. Gdy grubszą, i na to rękawice, starczy ledwie na kilka użyć
- nie regeneruje skóry dłoni
- nie zapobiega otarciom/podrażnieniom, a także w żaden sposób nie przyspiesza procesu gojenia się tych już powstałych

+/- substancje aktywne podobne i w równie niewielkich stężeniach, jak w klasycznych kremach do rąk (patrząc po miejscach, jakie zajmują w składzie)
+/- długo się wchłania. W końcu to niby maseczka-więc ok, ale przy stosowaniu jako krem do rąk jest to dosyć kłopotliwe.

Ze swojej strony nie polecam, chyba że dla samych rękawiczek. Właścicielki bardziej zniszczonych dłoni będą raczej rozczarowane...

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

fajna

Produkt godny polecenia. Faktycznie bardzo ładnie pachnie i do tego rzeczywiście jest skuteczny. Stosowany kilka razy w tygodniu w widoczny sposób poprawia kondycje skóry dłoni - no i ten piekny zapach, warto.
Jedna gwiazdkę odejmuję, bo zakładanie rękawiczek na noc trochę mnie śmieszy, a do tego i tak mimo woli sciągam je podczas snu.
Ogólnie sam produkt bardzo dobry

Używam tego produktu od:od czasu do czasu

polecam:)

Efekt wygładzenia skóry dłoni widoczny jest już po 2-3 dniach stosowania.
Ładnie pachnie, zapach jest lekko kwaśny, a nie mdlący jak w wielu innych kremach.
Co ważne, skóra się po nim nie lepi :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zyskuje przy bliższym poznaniu

Początkowo używałam jej codziennie przez dwa tygodnie i miałam takie wrażenia, jak poprzedniczka. Trochę byłam zła, kupiłam ją tylko dla rękawiczek i pomyślałam, że jakoś ją przemęcze.
Ale teraz (mam ją jakieś 1-1,5 miesiąca) widzę wyraźną poprawę jeśli chodzi o skórę dłoni i o paznokcie. Wydaje mi się, że w większości to zasługa ten maski. Używam jej teraz 2x/tydzień.
Poza tym naprawdę ładnie pachnie.
Za to rękawiczki... są mi za małe, ledwo sięgają nadgarstka. Ale nie wybieram sie w nich na bal więc podsumowując kuracja ma u mnie 4 gwiazdki.
Ps: przy regularnym stosowaniu skóra już tak jej nie pije i wystarcza niewielka ilość tej maseczki, przez to z czasem robi się wydajniejsza.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego opakowania, ale będą następne

Krem, nie maseczka ...

Liczylam na cos lepszego. Sumiennie przygotowalam sie do "zabiegu", posmarowalam dlonie ta "maseczka" i wsiakla :P bez rekawiczek. Po czym nalozylam znacznie wiecej tej mazi... wlozylam rekawiczki i czekalam na efekty. Rano nie zobaczylam nic nadzwyczajnego.
Przez tydzien regularnie jej uzywalam. Ręce jak po zwyklym kremie, chociaz nawet nie do konca, bo czerwony garnier dawal lepsze efekty.
Maseczka do rak ziaji + rekawiczki palomy = super efekt ;)

Używam tego produktu od: tygodnia

Średnia

Maseczkę kupiłam mojej mamie, ale ona nawet jej nie ruszyła, więc ją sobie wzięłam.
Pierwsze pozytywne wrażenie zrobiły na mnie milutkie w dotyku rękawiczki. następnie nałożyłam kremową maseczkę na dłonie po czym założyłam rękawiczki. Czułam miłe chłodzenie w dłonie. W pokoju unosił się śliczny zapach migdałów. Rano po zdjęciu rękawiczek dłonie były miłe w dotyku, lecz niestety nie trwało to dłużej niż 2-3 godziny. Po następnych zastosowaniach ten czas minimalnie sie wydłużał, a pod koniec gdy wyciskałam już resztki maseczki dłonie były już widocznie jaśniejsze a paznokcie mniej łamliwe. Po przerwaniu regularnej terapii już po tygodniu efekt zniknął, a mnie było już szkody pieniędzy.

Podsumowując: Nie wiem czy kupię go ponownie ze względu na krótkotrwały efekt i zbyt wygórowaną ceną jak na taka małą pojemność. Można wyprobować.

Używam tego produktu od: Już nie używam

Kupiłam tę kurację ze względu na rękawiczki :) A rękawiczki są naprawdę fajne, mam porównanie bo kiedyś miałam rękawiczki dołączone do innego kremu i były beznadziejne, cienkie i przesiąkały od kremu. Kuracja naprawdę działa. Miałam ręcę w opłakanym stanie, posmarowałam kremem i rękawiczki na całą noc i po kłopocie.
Dłonie są zregenerowane, gładkie, nawilżone i odżywione.
Kuracja ma też dobroczynny wpływ na paznokcie.
Po za tym krem ładnie pachnie i ma przyjemną konsystencję.
Dobry kosmetyk za rozsądna cenę.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy, co jakiś czas jako tymczasowa kuracja

Bardzo fajny produkt

Daje bardzo ładne efekty.
Dłonie są miękkie i gładkie.
A kupiłam go tylko dla rękawiczek :D
Nie stosuję regularnie ale daje on natychmiastowy efekt.
I pięknie pachnie migdałami.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno