AA, Help Dłonie Wrażliwe, Emulsja do mycia rąk

AA, Help Dłonie Wrażliwe, Emulsja do mycia rąk

Emulsja do mycia rąk AA Help łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, nawilża i natłuszcza skórę. Zawarte w preparacie składniki naturalne natłuszczają skórę oraz zapewniają działanie ochronne i regenerujące, skutecznie nawilżają dłonie, łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Emulsja jest testowana dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry, jest bezzapachowa, nie zawiera barwników, posiada minimalne stężenie środków konserwujących i pH neutralne dla skóry. Przeznaczona jest dla skóry bardzo suchej, nadwrażliwej, atopowej. Przy regularnym stosowaniu skóra jest aksamitnie gładka i miękka.

Zawarte w preparacie oleje z nasion soi i ogórecznika lekarskiego oraz witamina E natłuszczają skórę oraz zapewniają działanie ochronne i regenerujące. Gliceryna i d-pantenol skutecznie nawilżają dłonie. Ekstrakt z lukrecji bogaty w kwas glicyryzynowy oraz alantoina łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia skóry.

Rewelacyjne!

Na tą emulsję natchnęłam się u chłopaka w łazience i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!

- po pierwsze nieziemski zapach, chociaz niektórzy mogą stwierdzić, że to mydło nie ma zapachu;p

- po umyciu dłonie nie są wysuszone, nie ma żadnego uczucia ściągnięcia skóry

- dłonie pozostają miekkie i delikatny zapach długo się utrzymuje

minusów nie zauważam zamierzam je kupić to jest moje KWC;)

Rewelacja

Mydełko które spadło mi z nieba. Dla moich alergicznych, wysuszonych, spierzchniętych dłoni wprost rewelacja. Delikatne, przyjazne moim dłoniom, nie wysusza skóry, pozostawia jakby film chroniący. Jedyny minus - nigdzie nie znajduję opakowania uzupełniającego. Mimo tego minusa i tak daję z czystym sumieniem 5:)

Używam tego produktu od:mniej więcej pół roku
Ilość zużytych opakowań:6 albo i więcej

polecam

zdecydowałam się na ten kosmetyk głównie dlatego, że noszę szkła kontaktowe i potrzebuję czegoś naprawdę delikatnego ;) mydełko jest boskie, bez zapachu, delikatniutkie, w sam raz dla mnie! na szczęście problemów skórnych nie mam, więc akurat w tej kwestii oceniać produktu nie mogę. jednak naprawdę polecam, szczególnie kiedy nosi sięszkła ;)

Używam tego produktu od: 1miesiąc

najlepszy jaki miałam

jest to najlepsze mydło w płynie jakie miałam. wielkim fanem jest również mama.

emulsja ma przyjemną konsystencję, gdy spłukuję już ją wodą zostaje warstewka ochronna, dzięki której dłonie się nie wysuszają 5 minut po myciu!
bardzo dobrze pielęgnuje dłonie. jest bezzapachowa.

KWC wśród płynnych emulsji/mydeł.

Używam tego produktu od: nie wiem :)