Avon, Advance Techniques Intense Repair, Recovery Treatment Mask (Odbudowująca maseczka do włosów bardzo suchych i zniszczonych)

Formuła wzbogacona o keratynę. Z kompleksem polimerów o właściwościach naprawczych wzmacnia i odbudowuje zniszczone włosy. Poprawia kondycję włosów aż o 70%! Efekt - lśniące zdrowiem, mocne, piękne włosy.
Maseczka wzmacnia i odbudowuje strukturę włosa, nawilża i odżywia oraz nadaje miękką gładkość
i połysk.

Cena: 16,90zł / 150ml

beznadziejny sklad

Nie wiem co mialoby w tej masce zregenerowac w taj masce wlosy, maska nafaszerowana jest samymi silikonami i innymi substancjami chemicznymi - dlatego wlosy przez chwile sa piekne i gladki a z czasem robia sie oklapniete i obciazone. Nie polecam
- sklad
- stosunek cena/pojemnosc
- obciaza wlosy
- bardzo chemiczny zapach
- efekt "zregenerowania" dosc zludny
Z trudem wykanczalam ta maske, trzeba przy niej robic przerwy bo czeste uzywanie bardzo obciaza wlosy

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Świetny produkt

Jestem zachwycona działaniem tej maseczki :) Mam kręcone włosy, które wyprowadzam na prostą (jak to ironicznie brzmi) po prostownicy i ta maseczka bardzo mi w tym pomaga.
+ślicznie pachnie
+starcza na długo (stosuję ją po każdym myciu, raz na dwa dni)
+nawilża
+moje włosy wreszcie ładnie się kręcą, a nie tylko smętnie opadają
Polecam :)

Cudo !

Mam włosy rozjaśniane(dawno temu) przez co bardzo suche i łamliwe. Używam tej maski po każdym myciu włosów (codziennie) i myślę, że to dzięki niej kondycja moich włosów uległa znacznej poprawie.

Włosy :
- Są gładkie i wyglądające bardzo zdrowo (bez efektu szopy na głowie XD).
- Nie obciąża włosów.(Łączę ją z innymi produktami i naprawdę znajkomicie wypada).
- Duże opakowanie i starczy mi na 2-3 miesiące(codziennego stosowania).
- Śliczny zapach.
- Cena przystępna.

Myślę że to jest produkt NR. 1 jak dla mnie. Nie zrezygnuje z niej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

rewelacja!

maseczka jest świetna, takiego efektu nie osiągnęłam żadnym innym kosmetykiem. Włosy są jedwabiście miękkie, lśniące, delikatne i ogólnie chciałoby się je tylko dotykać ^^ trzymałam ją na włosach ok 6 minut. jedyne zastrzeżenie mam co do jej zapachu, bo jest bardzo intensywny, ale zauważyłam, że wszystkie kosmetyki z tej serii pachną podobnie. Nie zauważyłam żadnego obciążenia włosów, a mało jej wcale na włosy nie daję. Gorąco polecam, ja na pewno jeszcze nie raz ją kupię.

Używam tego produktu od: ok miesiąca

Jestem jej wierna

Mam włosy rozjaśniane, rozjaśniam odrosty regularnie co miesiąc, prostuję, suszę suszarką dość często.
Używam tej maski po każdym myciu włosów (myję 2-3 razy w tyg) i myślę, że to dzięki niej kondycja mych włosów jest "w miarę". Są gładkie, ujarzmione. Gdy przez jakiś czas miałam przerwę w jej stosowaniu, bo bałam się "przedobrzyć z nawozem" włosy były w znacznie gorszej kondycji, suche, łamliwe, szorstkie w dotyku. Teraz wiem, że nie ma sensu z niej rezygnować, bo wcale nie obciąża włosów. Jest wydajna- opakowanie starcza mi nawet do roku czasu. Śliczny zapach, cena śmieszna- jak dla mnie konsultantki. Na pewno kupię kolejne opakowania i niech tylko Avon nie waży się jej wycofać czy zmienić składu.

Świetna!

Według mnie jest to najlepsza maseczka do włosów od Avonu. Ma fajną konsystencję, nie spływa z włosów, włosy po użyciu są delikatne w dotyku i błyszczące. Poza tym jej dużym plusem jest śliczny zapach, no i cena- kolejny świetny produkt od Avonu za śmieszną cenę w porównaniu do jakości. Używam tej maseczki od około roku i na pewno jeszcze nie raz zagości na mojej łazienkowej półce :)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: trzecie w trakcie

Moc!

Testowałam multum różnych masek do włosów, to jedna z moich ulubionych. Świetnie nadaje się do włosów rozjaśnianych, moje po dekoloryzacji są dość przesuszone, ale ta maska świetnie daje radę. Włosy są po niej miękkie i odżywione. Nie mogę się do niczego przyczepić. Polecam.

potwornie obciąża włosy

maseczka ladnie pachnie. wlosy faktycznie sa w dotyku mile i ma sie poczucie ze sa zdrowsze, ale tylko przez kilka godzin po myciu. pozniej wlosy zrobily sie ciezkie, przylizane i strakowate. dzien pozniej wygladaly jakbym nie myla ich ze 4 dni. a dodam ze myje wlsanie co 4 dni i nie mam problemow z przetluszczaniem.

Używam tego produktu od: dwoch tygodni

tak

przez przypadek zamówiłam i cieszę się, włosy po niej są bardzo ładne, nawilzone, błyszczą się, są mile w dotyku, maseczka bardzo ładnie pachniec, chyba same plusy :) polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakicie pierwszego

przeciętna

piszę ponownie bo moja recenzja zniknęła.

maseczka ma przyjemny zapach, takich "fryzjerskich" kosmetyków
keratyna w składzie
ładne opakowanie

jeśli chodzi o działanie, to przesadą jest nazywanie tej maseczki "do włosów bardzo suchych i zniszczonych" bo niestety nie działa jakoś szczególnie, włosy są błyszczące, nawilżone ale na krótko.
trzeba ją trzymac na włosach przez kilkanaście minut, ma gęstą konsystencję, małą pojemność więc wystarcza na krótko a cena nie jest niska.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Szukam dalej

Maseczka ma ładny zapach i konsystencje która nie spływa z włosów.Duże opakowanie za które dałam w promocji 6zł też jest na PLUS.Po użyciu włosy były miękkie i wygładzone.Troszkę nawilżała włosy.
Trzeba było z nia trochę posiedzieć na głowie ale dałoby się to wytrzymać gdyby były jakieś efekty a te raczej były średnie:)
Niestety przy dłuższym stosowaniu moje włosy stały się oklapnięte .
Trudno się też rozczesywały.
Raczej więcej nie kupię:(

Używam tego produktu od: w 2009r

Ten żelowo kremowy balsam sprawił że moje włosy stały się jedwabiste , miękkie , delikatne i lśniące . Stosuje na same końcówki gdyż się puszą i są suche. Mam wrażenie że odbudowuje zniszczenia w struktuże moich włosów

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk