Sephora, Body, Gommage au Sucre (Cukrowy peeling do ciała)

Sephora, Body, Gommage au Sucre (Cukrowy peeling do ciała)

Rozpieszczający skórę cukrowy peeling. Skutecznie złuszcza martwy naskórek i pozostawia skórę delikatną i jedwabistą w dotyku. Olejki zawarte w peelingu skutecznie pielęgnują ciało.

Skład: Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, PPG-5-Laureth-5, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Parfum (Fragrance), Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Limonene, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Citral.

Cena: ok. 40zł / 200ml

rewelacja

Zdecydowanie na TAK:)
1. zapach cudowny, pomarańczowy, delikatny.
2. Konsystencja nie jest gęsta przez co peeling nie ląduje obok przy używaniu jak w przypadku peelingów Perfecty.
3. skóra po użyciu jest rewelacyjna, miękka, nawilżona cudo:)

Zdecydowanie na NIE
zbyt szybko się kończy :(

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

znam lepsze

niestety nie jest to mój faworyt w tej kategorii.
nie jest wydajny, starczył mi na 4 użycia, to dość niewiele.
szybko się rozpuszcza w wodzie a ja tego nie lubię.
plusem za to jest pięknie natłuszczona skóra po użyciu, nie musiałam po zabiegu smarować sie balsamem

Używam tego produktu od: jedno opakowanie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Słodkie ciasteczka z lukrem i skórką pomarańczową...

Dość spore drobinki cukru zanurzone są w gęstej, cukrowo-olejowej masie o jasno-beżowym zabarwieniu. Czuć, że pracują na skórze, czyniąc ją aksamitnie gładką i miękką. Peeling zostawia delikatnie tłustą warstewkę. Nie wysusza przy częstym stosowaniu. Jego zapach określiłabym jako słodki z nutą pomarańczy w tle. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 200 ml

Genialny!

Świetny peeling który bardzo skutecznie złuszczał martwy naskórek. Ale jednak efekt podczas kąpieli to nic w porównaniu z efektem po! Skóra po nim jest jedwabiście gładka i cudownie nawilżona. Nie lubiłam nakładać mleczka po tym peelingu bo wtedy czar prysł, dlatego nidgy nie robiłam tego do następnego dnia. Jest cudowny. Warty swojej ceny. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: Używałam go ok. 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Jestem na tak!

Miałam wiele peelingów, ten może nie jest moim faworytem numer jeden, ale jest naprawdę dobrym peelingiem do którego chętnie wracam :)
Ładny zapach, konsystencja bez zarzutu, skóra wyraźnie nawilżona i wygładzona, polecam!

Używam tego produktu od: dosyć długo
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

przyjemny, ale średnio skuteczny

Peeling jest przyjemny w użyciu - delikatnie i ładnie pachnie, zostawia skórę fajnie natłuszczoną. Ilość zawartego oleju jest całkiem rozsądna - nie jest go za dużo, więc nie zabijemy się pod prysznicem w trakcie jego używania :-), ale jest wystarczająca aby efektywnie natłuścic skórę (balsam zbędny). Jednakże peeling lepiej sprawdza się jako produkt do natłuszczania ciała niż do usuwania martwego naskórka. Pomimo, że kryształki są dość duże, to bardzo szybko się rozpuszczają i niestety nie mają szansy skutecznie zadziałać nawet na niezbyt mocno wysuszoną skórę. Działanie peelingujące jest bardzo delikatne - moim zdaniem do mocno wysuszonej skóry nie bedzie to dobry wybór. Jest to produkt skuteczny, gdy chcemy podtrzymać dobrą kondycję naszej skóry i zapobiec powstaniu sterczących, suchcych skórek na ciele. Jako narzędzie walce z przesuszonymi partiami ciała kiepsko się sprawdza.
Jest mało wydajny.

bez rewelacji

Średni produkt. Nie jest to najgorszy jaki używałam, ale jest przeciętny. Jedyne co mi się w nim podoba to zapach, wiele się go marnuje nakładając, rozpuszcza się.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Jak pupa niemowlaka...

Najlepszy peeling jaki kiedykolwiek miałam! Super połączenie z olejkiem daje efekt cudownie wygładzonej skóry, odkrywa zupełnie nową, bez podrażnień... Efekt jest tak spektakularny, że po użyciu nie można przestać się dotykać :) nie wychodząc z podziwu co to cudo zdziałało! Polecam przed upojną nocą dla obojga partnerów :). Gwiazdkę odejmuję jedynie za mały komfort użycia, gdyż konsystencja jest taka, że łatwo przelatuje przez palce... a co za tym idzie dość dużo się niestety marnuje. Mimo to dopóki będzie w sprzedaży dopóty będzie gościł na mojej półce.

Używam tego produktu od: ok 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 5 x 200ml

Peeling z olejkiem

Idealne połączenie peelingu z olejkiem. Cudownie wygładza skóre, jednocześnie ją nawilżając i natłuszczając. Mimo dośc dużych drobinek nie podrażnia i nie powoduje zaczerwienień - a mam skórę wrażliwą. Idealny na zimowe przesuszenie! Cena trochę za wysoka, ale zawsze można polować na jakieś weekendy -20% :-).

Polecam gorąco!

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zmysłowe wygładzanie...

Zdecydowałam się na zakup tego peelingu dosyć spontanicznie. I jestem zachwycona :-))

Moja skóra jest mocno spragniona nawilżenia, a przy tym jest dosyć wrażliwa, więc większość peelingów zwyczajnie ją podrażniała- ten peeling okazał się dla niej najlepszym rozwiązaniem!
Wygładza skórę subtelnie, ale skutecznie!

Zapach kosmetyku i konsystencja jest zniewalająca- mocno cukrowa i gęsta (peeling jest z brązowego cukru- sprawdziłam jak kiedyś przez przypadek peeling dostał mi się do ust :) ). Aplikacja scrubu jest przyjemnością- granulki nie podrażniają tylko przyjemnie masują, zapach pozwala się odprężyć i dodatkowo nawilżają skórę, pozostawiając delikatną otoczkę filmu.
Ciało jest (apetycznie) przygotowane do wklepania balsamu/mleczka/masła (ja stosuję masło z sephoru i połączenie tych dwóch kosmetyków jest fenomenalne!)

Dużym plusem jest także naturalny skład peelingu!

Jednak pół gwiazdki odejmuję za wydajność, która pozostawia wiele do życzenia, oraz fakt, że dużo kosmetyku się marnuje podczas aplikacji, gdyż odpada nie trzymając się skóry

Ale gorąco zachęcam do wypróbowania, bo dla efektu końcowego jestem w stanie wybaczyć wszystko! :)

Ilość zużytych opakowań: 2x 200 ml

Genialny!

Peeling jest cudowny, wspaniale pachnie! Nie podrażnia mojej wrażliwej skóry, wręcz ją nawilża, dobrze wygładza. Co tu dużo mówić, gorąco polecam, szczegolnie wielbicielkom blyskotek, bo ma w sobie duzo blasku. Mogę z czystym sumieniem zagwarantować wszystkim zadowolenie z produktu (nawet mój mąż się nim zachwycał, urzekł go zapach i to jaka miękka i wygładzona jest moja skóra po użyciu :) )

Cudo !!!

Powyższy produkt udało mi się kupić na promocji w Sephorze za 49 zł ! ( peeling 200ml + balsam 200ml + myjka ).
Kiedy przyjechałam do domu od razu musiałam wypróbować! Jestem naprawdę mega, mega zadowolona !
Zapach produktu jest bardzo przyjemny i ciepły, świetna sprawa na zimową porę . Idealnie złuszcza naskórek, przyjemny w aplikacji i co chyba dla mnie najważniejsze skóra jest to nim bardzo nawilżona.
Niestety mało wydajny przez swoją dosyć gęstą konsystencję.
Jeżeli się skończy na pewno od razu zakupię nowy słoiczek !

Używam tego produktu od: tygodnia