Soraya, Professional, Balsam do ciała `Delikatne brązowienie, dotyk słońca`

Soraya, Professional, Balsam do ciała `Delikatne brązowienie, dotyk słońca`

Zapewnia naturalną, zmysłową opaleniznę, podkreślając kolor oraz blask cery.
Balsam Soraya Professional został stworzony na bazie doświadczeń z kosmetyki profesjonalnej.
Polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry normalnej i suchej.
Rezultat: piękna, zdrowa opalenizna o promiennym, naturalnym odcieniu; jedwabiście gładka, doskonale nawilżona skóra.
Zawiera:
- Melano Bronze: przyspiesza i zwiększa produkcję melaniny, nadaje promienny odcień, zdrowej i atrakcyjnej opalenizny, podnosi poziom B-endorfin - hormonów szczęścia
- Masło ze Złotej Palmy: działa nawilżająco, lekko natłuszczająco, znakomicie wygładza i uelastycznia naskórek, posiada właściwości regenerujące oraz chroni przed wolnymi rodnikami
- Proteiny Kaszmiru: wygładzają i intensywnie nawilżają, przynoszą ukojenie i regenerują, sprawiają, że skóra staje się wyjątkowo delikatna i miękka.
Testowany dermatologicznie.

Zasłużone 5 gwiazdek!

Zacznę od tego, że mam bardzo, naprawdę bardzo jasnę karnację, nie opalam się - kończy się to zawsze poparzeniami i cierpieniem przez wiele dni.
Przetestowałam już wiele "lekko" brązujących balsamów, co zawsze kończyło się ohydnymi plamami, zaciekami,mimo regularych pilingów całego ciała, które tak od razu naprawdę ciężko usunąć. Przez jakiś czas nie sięgałam po żadne prepatary tego typu, do czasu, aż babka w drogerii polecila mi właśnie ten.
Wieczorem przystąpiłam do nakładania, po uprzednim pilingu całego ciała oraz solidnym nawilżeniu. Jakie było moje zdziwnie rankiem, gdy się obudziałam - nie miałam żadnych plam! Kolor był ledwo zauważalny, co mnie tym bardziej ucieszyło, bo nie chciałam wyglądać sztucznie. Jak już wspomniałam, jestem bladziutka, więc nakładanie codziennie tego balsamu odpadało, nie chciałam mieć pomarańczowej skóry - nakładałam więc co drugi, trzeci dzień. Kolor skóry był bardzo delikatny, "muśnięty" słońcem, co wyglądało naprawdę bardzo naturalnie. Do tego żadnych plam, zacieków, byłam w szoku.

Jestem naprawdę zachwycona tym produktem.
Jedno opakowanie wystarczyło mi na około 1,5 m/ca stosując co dwa-trzy dni.
+ także za cenę oraz zapach

Polecam naprawdę bladziutkim dziewczynom, które przerażają balsamy brązujące i boją się pomarańczowych plam. Ważne tylko, by przed nałożeniem zrobić porządny piling oraz nałożyć nawilżający balsam.

Gdy tylko zrobi się ciepło, od razu pobiegnę go kupić.

Używam tego produktu od: około 1,5 m/ca

Bardzo fajny

Ma przyjemny zapach, używam go od niedawna, ale jestem zadowolona. Nie daje takich mocnych efektów jak Dove, ale nadaje się do podtrzymania opalenizny. Skóra rzeczywiście ma brązowawy kolor, a nie żółty

Używam tego produktu od: niedawna

całkiem w porządku

Bardzo fajny balsamik, jak sie go uzywa co kilka dni nie robi smug,nadaje odcien ładnej opalenizny, zapach tez znosny, niska cena,nie ma sie do czego przyczepic, no moze wydajnosc..

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

a ja uwazam że ten balsamik jest bardzo fajny w porownaniu z innymi. efekt opalenia cialka jest bardzo ładny no i szybko sie pojawia. ale nie stosuje go codziennie tylko co dwa trzy dni zeby nie pojawily sie smugi,wtedy tez efekt jest naturalny:) mam kolezanke ktora stosowala ten sam balsam codziennie i wygladala strasznie:/ czyli zrobila sie cala pomaranczowa:/

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:1 i pół:)

napewno nie dla mnie

Używam tego kosmetyku od jakiegoś czasu ale zupełnie mi nie pasuje. Co prawda po jakimś czasie używania daje subtelne brązowienie, jednak nie ma ono naturalnego koloru. Nie nawilża skóry a raczej ją wysusza. I ten zapach - jak dla mnie najgorsza wada tego kosmetyku- utrzymuje sie długi czas i jest nie przyjemny.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:męcze pierwsze

*Balsam dobrze brązuje, ale kolor mi raczej nie odpowiada
*Cena ok:)
*Opakowanie niezłe
*szybko się wchłania
*raczej nie pozostawia smug
*zapach jest w porządku choć po pewnym czasie jest mdły
Ogólnie jest niezły, ale są o wiele lepsze balsamy brązujące:-)

Używam tego produktu od:dawno
Ilość zużytych opakowań:jedno

KWC

Testowałam wiele balsamów brązujących, ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Łatwo się rozprowadza, nie pozostawia smug, zmywa się powoli i równo, a co najważniejsze daje piękną złocisto-brązową opaleniznę. Plusem ogromnym jest też fakt, że nie zapycha!

Polecam gorąco! :)

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dużo

hmm... DNO !

Na ogół - dobrze się wchłania, fajnie pachnie, niedrogi, nie zostawia smug.
Ale przepraszam, to ma być balsam delikatnie brązujący, a po nim nie widać nawet najmniejszego, tyci, tyci brązowienia.
Dno, nie polecam/

Używam tego produktu od:1 miesiąc

doskonały

Kupiłam go na wypróbowanie i nie zawiodłam się.
Delikatny zapach, dobrze się rozsmarowuje, nie pozostawia smug (tym bardziaj jak smaruje sie na wyczucie plecy do sukienek z odkrytymi ramionami).
Szybko działa - smarując sie rano juz po 2 godzinach skóra nabiera lepszego koloru. A nałozony na noc dziala znakomicie, ani razu nie obudzilam sie z zaciakami. Stosuje go regularnie co 2 dni na twarz i od wielkiego dzwonu na reszte ciala :)
Nalezy pamietac o wymyciu i wytarciu rak po aplikacj co jest normale przy takich specyfikach.

Używam tego produktu od:wrzesnia 2008
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

super, polecam

Balsam świetnie się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, nadaje skórze złocisty blask, skóra jest świetnie nawilżona. Super!!!
Tylko należy po użyciu pamiętać o dokładnym umyciu rąk.

Coż ...

Po kilku smarowaniach prawie niewidoczny i na dodatek pomarańczowy kolor .... Jedyne co się najbardziej pomarańczowy to dłonie które nawet po umyciu dokładnym po smarowaniu zostaja pomarańczowe w zagięciach dłoni i miedzy palcami ...

Używam tego produktu od:juz nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Bardzo dobry produkt

Zdecydowanie polecam ten kosmetyk! Jest on bardzo dobry dla osób, które nie przepadają za kąpielami słonecznymi lub też nie mają na to czasu.
Balsam bardzo dobrze się rozprowadza, nie pozostawia on plam ani zabarwień. Jest łatwy w użyciu. Po pierwszym zastosowaniu już widać efekty. Lekkie zabrązowienia są widoczne i skóra wygląda lepiej.
Polecam ten produkt!

Używam tego produktu od: tygodnia