Smashbox, That`s A Wrap Mascara

Smashbox, That`s A Wrap Mascara

Zaawansowana formuła maskary, bogata min. w białka pszenicy, zapewnia głębokie nawilżenie rzęs.
Specjalna szczoteczka zostala zaprojektowana tak, by nadać wydlużenie, pogrubienie i objetość przy równoczesnym oddzieleniu rzes.
Dla specjalnego efektu Smashbox proponuje nałożenie jednej warstwy czarnej, a nastepnie na koniuszki rzęs - maskarę w kolorze wina lub turkusu.
Maskara występuje w czterech kolorach:
Black, Burgundy, Teal, Brown.

Cena: 26CAD (dol. kanadyjskich) / 7,5g

ok

Daje bardzo naturalny efekt; trudno z nim o grudki czy posklejane rzęsy. Ciekawa szczoteczka wydłuża i delikatnie podkreśla; tusz ma ładne i poręczne opakowanie ;)Sprawdził się jako pierwszy tusz, myślę że kiedyś do niego wrócę.
Używałam tego produktu: ok. 0,5 roku

drogie nic

Jeśli chodzi o tusz THATS WRAP SMASHBOXa to ogromna pomyłka, efektu żadnego, miał ładnie podkreślać każdą rzęsę z osobna, nie robi tego..skleja i tworzy efekt poszarpanych, rzadkich rzęs (a moim naturalnym naprawdę niewiele brakuje i szukałam tuszu, który poradziłby sobie z podkreśleniem ich natury). Wracam do mojego ukochanego DIORSHOW i nie skuszę się już na smasboxa nigdy więcej (uległam namowom Pani w Sephorze.. żałuję :( )Poza tym tusz jest nietrwały (rozmazuje się, osadza na dolnych rzęsach i zaraz potem pod nimi tworząc efekt pandy!!!) ZERO EFEKTU- chyba że komiczny nazwać tym co obiecuje producent pod nazwą magiczny. NIE POLECAM

Używam tego produktu od:3m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego bo wystrzegam się używania go

Naturalny efekt

Kupie ponownie ten produkt, jesli bede chciala uzyskac naturalny efekt bez posklejanych rzes.
Maskara (ja posiadam czarna) zapewnia naturalny efekt nawet przy potrojnej warstwie :), przy czym szczoteczka rzeczywiscie nie powoduje sklejania rzes.
Rzesy sa dluzsze, minimalnie pogrubione i podkrecone.
Tusz trwa na swoim miejscu az do zmycia.
Opakowanie czarnego tuszu jest czarne z bialym logo Smashbox (na zdjeciu widoczna jest maskara w kolorze wina - Burgundy).
Podoba mi sie to opakowanie, takie male, zgrabne, pelen minimalizm.
Używam tego produktu od: uzylam kilkanascie razy

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!