Schwarzkopf Schauma, Nutri-Połysk, Odżywka do włosów matowych

Schwarzkopf Schauma, Nutri-Połysk, Odżywka do włosów matowych

Linia Schauma Nutri - Połysk z dodatkiem pereł i naturalnego oleju z pestek brzoskwini zapewnia włosom doskonałą pielęgnację i sprawia, że wspaniale lśnią perłowym blaskiem. Odżywka Schauma Nutri - Połysk zostały stworzone z myślą o włosach normalnych i matowych. Połączenie aktywnych składników z intensywnie działającymi, odżywczymi witaminami powoduje, że włosy stają się mocniejsze nawet o 80%. Przyjemny, owocowy zapach kosmetyków sprawia kąpiel jeszcze przyjemniejszą.

super !

w Carrefourze jest za 14 zł, ja zakupiłam w superpharmie za 6 zł :D wydajna, przyjemny zapach, natychmiastowe działanie, włosy są miękkie, delikatnie i łato się rozczesują. Nie wiem jak z połyskiem, przy moich kręconych i tak go nie zauważę. Polecam !!!!

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: piersze w trakcie

Może być

Używałam tej odżywki jakiś czas temu. Zużyłam całe opakowanie a teraz testuję inną odżywkę tej samej firmy. Nie kupiłam kolejnego opakowania tego produktu ponieważ nie do końca spełnił moje oczekiwania. Nie mam jej zbyt wiele do zarzucenia ale też zachwalać jej nie mogę ponieważ:
- jest bardzo gęsta, jednak po nałożeniu na wilgotne włosy strasznie szybko z nich spływa,
- pomaga przy rozczesywaniu włosów ale tylko wtedy, gdy się na nich znajduje,
- pięknie pachnie, jednak przy dłuższym i codziennym stosowaniu zapach staje się męczący.
Ogólnie jak za tę cenę to ta odżywka jest całkiem niezła. Ja jednak mam dość zniszczone włosy a ona niezbyt pomogła w choć częściowej poprawie ich kondycji

Używam tego produktu od: ok. 3 tyg.

Świetna!

Zapach faktycznie mocny i słodki, jednak lubię takie kosmetyki do włosów, które mają zdecydowany zapach. Włosy są po niej faktycznie bardziej błyszczące, lekkie i puszyste. Konsystencja świetna, opakowanie bardzo wygodne! Serdecznie polecam !

Ilość zużytych opakowań :jedno

Dobra

Dobra odżywka. Włosy po jej użyciu były miękkie, lśniące, ładnie się układały i łatwo rozczesywały. Właściwie więc robiła wszystko, co powinna robić odżywka, żebym była z niej zadowolona. I jestem:). Trochę nie odpowiada mi zapach - zbyt słodki.

Używam tego produktu od:miesiąca

całkiem przyzwoita odżywka :)

Do zakupu tej odżywki zachęcił mnie zapach i cena (nie pamiętam dokładnie, ale coś koło 4 zł). Stosując samą odżywkę nie zauważyłam jakichś spektakularnych efektów nabłyszczenia, ale używana razem z szamponem spisuje się bardzo dobrze. Poza tym włosy są miękkie, miłe w dotyku, łatwo je rozczesać. Nie zauważyłam też, aby moje włosy przy jej stosowaniu szybciej się przetłuszczały.

cudny zapach

Kupilam ja do, bo potrzebowalam odzywki do codziennego uzytku, aby moc rozczesac wloski po umyciu. Poza tym byla w promocji i byla to jedna z nowosci. Urzelk mnie jej zapach, cudnie pachnie i przez to samo uzywanie stanowi przyjemnosc. Poza tym wolsy po jej uzyciu byly miekkie i jakby bardziej blyszczace, przy czym wcale nie ciezkie. Nie przetluszczaly sie bardziej wiec jest to odzywka w sam raz dla mnie:) Zaznaczam ze nie jest to jakas super regeneracia itp. to odzywka na codzien.
Kupie znow kiedy zapuszcze troche wloski:)

Używam tego produktu od: pol roku temu

ładny zapach:)

Ogólnie to nie zauważyłam jakiś rewelacyjnych efaktów po zastosowaniu tej odżywki.
Ma fajny zapach i konsystencję. Włosy są troszkę bardziej błyszczące i miękkie.
Może przy dłuższym zastosowaniu coś się zmieni.

Ogólnie produkt taki sobie!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego