Yves Rocher, SPA Vegetal, Hydratant Fermete (Nawilżająco - ujędrniający balsam do ciała)

Balsam przeznaczony jest do pielęgnacji skóry pozbawionej elastyczności. Zawiera wyciąg z mangowca, przeciwdziałający starzeniu się skóry oraz wyciąg z soku klonowego, o silnych właściwościach nawilżających.

Producent obiecuje, że po dwóch tygodniach stosowania, skóra staje się widocznie ujędrniona, gładka i nawilżona.

Produkt zawiera wodę mineralną SPA.

Najlepszy balsam, zaskakujące ujędrnianie

Nigdy nie sądziłam, że balsam ujędrniający może zdziałać takie cuda.
W moim przypadku doskonale ujędrnia i uelastycznia skórę na udach.
Pół gwiazki odejmuję za cenę ale ten balsam zdecydowanie jest jej warty.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

ściema

Balsam to właściwie mleczko do ciała przeznaczone dla skóry niewymagającej, młodej. I oczywiście należy go uzywać poza sezonem grzewczym, kiedy to skóra niemiłosiernie się przesusza. A jaki jest sam "balsam": roślinno trawiasty zapach ( zapachu nie oceniam - kwestia gustu), producent zaleca stosowanie 2 x dziennie a po 15 dniach obiecuje, że ho,ho...No ale żeby się dostosować trzeba kupić 2 opakowania bo 1 do summiennego wtarcia w całe ciało nie wystarczy ( jakieś 10-12 ml na jedną aplikację x 30) a to cudo ma 200 ml. i ta za jaką cenę! Można spróbować ale cudów lepiej nie oczekiwać.

Używam tego produktu od: 2 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań:jedno(o jedno za dużo)

przyjemny

Balsam pomimo dość rzadkiej konsystencji bardzo dobrze nawilża. Suchą skórę mam tylko w niektórych partiach, np łydki, ale i tam całkiem dobrze się spisuje.
Balsam bardzo szybko się wchłania, skóra po nim jest nawilżona i ujędrniona i ładnie pachnie, roślinnie. To kwestia gustu, ale akurat "łodygowate" zapachy bardzo mi pasują. Regularna cena nie jest zbyt niska, ale zawsze skorzystam z promocji (2 w cenie 1 np ;))
Skusiłam się ostatnio na nawilżająco-odżywczy balsam z tej samej serii i trochę żałuję (zawiera olej parafinowy, który przy dłuższym stosowaniu wysusza skórę paradoksalnie, choć na razie działa świetnie) i zapach mniej mi odpowiada.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:nie pamietam, z 5??

wysusza

Ten balsam w ogóle mi nie pasował. Nie mam wielkich problemów z jędrnością, ale myślałam że pomoże mi na niewielki celllulitis. Może rzeczywiście trochę ujędrnia, ale w ogóle nie nawilża a nawet wysusza.
I ma okropny zapach zielska.

bdb

Rzadka konzystencja, więc łatwo się rozprowadza i szybciutko wchłania. Mało wydajny. Zapach ok. Efekt ujędrnienia pozostał na opakowaniu- oczywiście, ze na ciele tego nie widać. A czy nawilżył? Nie przesuszył (to już coś).

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił

kolejny swietny balsam YR

kolejny po bio- specific udany balsam YR. rzadki, ale bardzo wydajny, szybko sie wchlania, ladny zapach (choc to akurat nie ma dla mnie zadnego znaczenia...)

minus- dla mnie nie nadaje sie do uzytku po goleniu

generalnie mam w promocji wart swojej ceny ;)

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Idealny balsam!!

Jak dla mnie ten balsam to ideał!:) Kupilam go zachecona promocja ktora jest teraz w Yves Rocher. Juz po pierwszym uzyciu skora zrobila sie aksamitnie gladka i super nawilzona:) teraz mijaja 2 tygodnie od jego uzywania i ten efekt jest coraz widoczniejszy,jeszcze nigdy nie mialam tak gladziutkiej skory,nawet po slynnym SVR z mocznikiem!! Zapach moze na poczatku wydawac sie dziwny ale z czasem bardzo ladnie wtapia sie w skore i slicznie pachnie! POLECAM!!!

Ilość zużytych opakowań: koncowka pierwszego ale jutro jade po duzy zapas:)

uwielbiam go

Dostałam go w prezencie, sama bym raczej nie kupiła i jak sie okazuje zrobiłabym wielki błąd. balsam ma dosyć rzadką konsystencję, doskonale się wchłania. Skóra po nim jest lśniąca (jak satyna) i dobrze napięta, a także nawilżona.
zapach tego balsamu jest według mnie przepiękny, polecam go szczególne fankom Envy Gucciego - jako bardziej ekonomiczne uzupełnienie perfum :)
bardzo długo się utrzymuje na ciele, a także przesiąka na pościel i ubranko.
zdecydowanie polecam

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań:

dobry, ale bez zachwytów

Po świetnym balsamie nawilżającym z nowej seri YR, ten był dla mnie lekkim rozczarowaniem. W zasadzie jest identyczny, jak balsam nawilżający ze starej serii SPA Vegetal (łącznie z zapachem). Nieźle nawilża, ujędrnia raczej przeciętnie (tu mnie najbardziej zawiódł). Ma lekką, przyjemną konsystencję, szybko sie wchłania. Wydajność oceniam jako przeciętną (opakowanie na 2 tygodnie przy używaniu raz dziennie). No i jeszcze ten alkohol...

Skuteczny; jedyny minus-zapach

Jeśli chodzi tylko o nawilżanie/ ujędrnianie to wolę wersję do skóry normalnej, która też ujędrnia a w dodatku ma przyjemniejszy zapach i pozostawia gładszą skórę; ten bardziej ujędrniający "brat" niestety dziwnie pachnie- jakby ziołami i pieprzem?, a skóra jest bardziej "tępa" w dotyku, chociaż napięta. Działa zgodnie z nazwą, ale stosowanie tego balsamu nie sprawia mi przyjemności .
Edit:Dodaję 1 gwiazdkę za działanie antycellulitowe (przynajmniej u mnie)- po skończeniu 1opakowania nierówności mniej widoczne, a skóra świetnie ujędrniona. Jest wydajny- wystarczył mi na 4 tygodnie. Będę go kupować zimą, kiedy nie wytrzymuję mentolowego Eveline.
Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zielono mi :)

Skusiłam sie na zakup bo wypróbowałam na małym gratisie do zakupów i stwierdziłam, że jest super :) Próbka była tylko nawilżająca a ja w sklepie wypatrzyłam nawilżająco-ujędrniający balsamik z tej serii więc zakupiłam bo chciałam to i owo sobie ujędrnić a w zasadzie to nie dać zwiotczeć skórze podczas intensywnej akcji - "bikini tuż tuż" :))
Balsam jest super - no jak dla mnie przynajmniej :)
Zielony, lekko wodnisty ale bogaty balsam, dobrze sie wciera i wchłania. Nie zostawia uczucie, że sie jest wysmarowanym :)
Zapach mi sie bardzo podoba choć nie jest łatwy w obyciu :) Pachnie tak zielono i świeżo ale ciężko do czegoś mi to przyrównać :) Nie utrzymuje sie długo więc jak sie komuś nie spodoba to cierpiał nie będzie :)
Skóra po zastosowaniu jest nawilżona, gładka i faktycznie dobrze napięta ale nie jest to jakiś oszałamiający efekt ale do tego służą inne cuda.
Opakowanie jest wygodne choć akurat dla mnie sie liczy zawartość a nie to co na zewnątrz.
Nie wiem czy kupie bo zaczęłam walkę z celulitem i w zasadzie każdą część ciała smaruje czym innym :)) na balsam zostały łydki i rączki :) Tam mi nie trzeba ujędrnienia więc myślę, że następnym razem kupie tylko nawilżający :)
Jeśli chodzi o wydajność to przy smarowaniu dwa razy dziennie całego ciała starczył mi na prawie trzy tygodnie :))

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

dobry tylko ten zapach...

Naprawde dobry balsam-swietnie nawilża i napina skóre-moze nawet ujędrnia-nie wiem, trudno mi to zawsze ocenic;)
Ale ma jedna wade-ziołowy zapach-na szczescie niezbyt intensywny ale jednak...
Poza tym same plusy-jak juz napisałam dobrze nawilża, ma wygodną butlę, jest wydajny. I w promocji stosunkowo niedrogi. Ale wole nowy balsam nawilżający z tej serii.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu