Schwarzkopf Schauma, Kiwi - Połysk, Szampon do włosów

Schwarzkopf Schauma, Kiwi - Połysk, Szampon do włosów

Zawarty w formule szamponu Schauma Kiwi - Połysk ekstrakt z owoców kiwi jest niezwykle bogaty w kwasy owocowe min. cytrynowy.

Bardzo dobry szampon

Bardzo dobry szampon.
Ładnie pachnie, co prawda nie kiwi ale i tak bardzo ładnie. Fajnie się pieni. Włosy po umyciu są miękkie. Naprawdę bardzo fajny szampon. Polecam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Zwykły szampon

Ot zwykły szampon.

Myje włosy, ładnie pachnie. Są one błyszczące, miłe w dotyku, sprężyste.

Nie zachwycił mnie jakoś szczególnie bo włosy są oklapnięte i takie ciężkie.

Ale nic strasznego nie można mu zarzucić.

Używam tego produktu od: Używałam dawno temu
Ilość zużytych opakowań: ok 3

i tak, i nie

Zakupiłam owo cudo kiedy jeszcze chodziłam na kurs kosmetyczny, gdyż zachwyciła mnie cena, zapach i zapewnienia znajomej, że to dobry produkt. I muszę przyznać, że nie myliła się aż tak bardzo.

Plusy:
*zapach
*wspomniana już cena
*konsystencja
*pienił się jak diabli
*tak, moje włosy błyszczały się po nim i nawet kilka osób zwróciło mi na to uwagę, można więc powiedzieć, że swoją rolę spełnił

Minusy:
*wysusza
*po myciu resztki pieny zostają gdzieś na włosach, co, może nie jest jakoś szkodliwe, ale za to irytujące
*włosy są czyste, ale za to rozczesywanie ich to istna męczarmia, bez odżywki ani rusz!

Używam tego produktu od: kilka tygodni, kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno, ale za to w całości

Fajny

Nawet dobry szampon

+dobrze oczyszcza
+włosy są miękkie
+trochę błyszczą

Używam go od czasu do czasu, ponieważ potrzebuję regenerujących szamponów. Taki normalny szampon :)

Ilość zużytych opakowań: jedno, 400ml

Uwielbiam ten szampon

Tem szampon jest dla moich włosów najlepszy. Lubie używać nowości, ale i tak zawsze wracam do schaumy kiwi. Ten szampon naprawdę dodaje blasku włosom są pełne energii. Nie podrażnia skóry głowy. Ostatnio używałam szampon z Garnier naturals i strasznie mi podrażnił skórę głowy.
Mówię wam zawsze i tak wracam do tego szamponu.
Polecam wam go ;))

Używam tego produktu od:2 lata

Nie za bardzo

Nie podchodzą mi te schaumowe szampony.

Ten wysuszał i plątał mi włosy, miałam straszne sianko na głowie. Szkoda, że kiwi na końcu składu.
Obiecany połysk - u mnie był trochę większy niż zwykle, szampon ładnie się pieni, ale wyżej wymienione wady go u mnie niestety dyskwalifikują.

Raczej NIE

Szampon fajnie się pieni i ładnie pachnie choć z kiwi to nie ma nic wspólnego..

POŁYSK? hmmn nic takiego nie zauważyłam
za to pląta mi włosy i powoduje bardzo szybkie przetłuszczanie dlatego już do niego nie wróce..

Używam tego produktu od:jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:1 op

so so

Zwykły, przeciętny szampon. Nie za bardzo nadaje się do tłustych włosów, a ja takie mam. Po jednym dniu włosy wyglądają na oklapnięte.Plus za to, że są po myciu w miarę ładne, miękkie, łatwo się rozczesują, nie wiem czy nadaje połysk bo mam z natury błyszczące włosy i stosuję jedwab do włosów więc mój błysk to chyba w najmniejszym stopniu zasługa tej Schaumy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

taki sobie

Generalnie nie jestem z niego zadowolona. Polysku nie daje, wlosy sa takie jakie byly (tylko ze czyste), zapach sredni, wydajnosc srednia. Ogolnie nic szczegolnego. Tylko cena jest dobra.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

fajny..;)

Mialam go kiedys..Miał fajny zapach:D ogólnie lubię jakies owocowe szampony czy odzywki:P Włosy byly miekkie fajnie sie rozczesywaly.. Ale zeby jakis polysk wiekszy byl to nic takiego nie zauwazylam..ale szamponik niczego sobie. I w dodatku tani;)

Używam tego produktu od: obecnie nie

Miłe zaskoczenie

Zaskakująco dobry szampon! A niewiele się po nim spodziewałam... Moje naturalnie kręcone i suche włosy po umyciu były miękkie, bez problemu się rozczesywały i układały, nie były napuszone i szorstkie w dotyku, oprócz tego nabierały blasku :)Szampon dobrze się pienił i odświeżał, przyjemnie pachniał, był wydajny i tani!
Uwaga! Może obciążać - osoby ze skłonnością do przetłuszczania powinny być ostrożne...

Czas używania produktu: trochę ponad miesiąc

łupież i alergia

kupiłam ten szampon kiedyś na stoisku z niemieckimi kosmetykami, bo podobno tam robią lepsze a w Polsce oszczędzają na komponentach...
chciałam mieć włosy z połyskiem pachnące świeżym kiwi, a po jednym użyciu miałam łupież i swędziała mnie cała głowa!
to było straszne i teraz boję się całej schaumy!
czy kupię - nie!
boję się :p ciężko mi było przekonać się do gliss kura, ale na szczęście mnie nie uczula...

Używam tego produktu od: nigdy więcej!
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Bez zastrzeżeń

Niedawno doceniłam szampony Schaumy i teraz pokolei ich próbuję ;) chyba najlepiej działają na moje włosy :)
Po tym szamponie włosy są leciutkie, świeże, miękkie i bardzo błyszczące. Szampon na pewno ich nie obciąża i nie przetłuszczają się szybciej. Ma za to śliczny zapach i jest dosyć wydajny.
Polecam :)