Elgon, Professional, Affixx, Straight Look (Spray do prostowania włosów)

Elgon, Professional, Affixx, Straight Look (Spray do prostowania włosów)

Spray stworzony do prostowania włosów przy użyciu prostownicy bez potrzeby stosowania metod chemicznych. Płyn długotrwale prostuje włosy każdego rodzaju od normalnych po trudno podatne, niesforne i kręcone. Nadaje maksymalną gładkość i miękkość każdego rodzaju włosom, przy jednoczesnej ich ochronie przed ciepłem i rozdwajaniem się końcówek. Włosy zyskują długotrwały, pełny, obfity, gładki wygląd, pozostają nawilżone, lśniące i łatwo się wyczesują.

Zawiera:
- specjalny kompleks silikonu: ochrona podstawy włosa,
- ekstrakt z ziaren pszenicy - odżywiają, regenerują i nawilżają,
- prowitamina B5 - wzmacnia, nawilża i odżywia włosy, zapobiegając rozdwajaniu się końcówek !!
- cynk: antyoksydant stymuluje metabolizm komórek,pobudza do wzrostu
- żelazo: przyczynia się do dotleniania włosa, pomaga odbudować jego strukturę,
- magnez: wzmacnia, tworzy barierę ochronną zabezpieczając włos przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- miedź : przyczynia się do zwiększania elastyczności włókna włosowego, stymuluje produkcję kreatyny,
- filtry UV: chronią włos przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

średniak

Kupiłam go po przeczytaniu opinii na wizażu i jestem raczej zawiedziona. Jest wydajny,ale raczej mało skuteczny. Jak spryskam nim włosy, to robią się jakieś tępe i sztywne. Niby prostuje, ale nie jest to jakiś spektakularny i długotrwały efekt. Stosowałam go do chwili, aż nie odkryłam kremu do prostowania z AVONU, i od tej pory ELGON stoi samotnie na półce.

Używam tego produktu od:1 roku

jak na razie najlepszy

Polecam:
chroni przed temperaturą
ułatwia prostowanie, łatwiej przesuwać prostownicę niż bez użycia sprayu
sprawia, że włosy są sypkie, lśniące i nie puszą się
nie obciąża włosów
ma przyjemny zapach, delikatny
jest baaardzo wydajny
przynajmniej moje włosy są proste aż do następnego mycia (2-3 dni) i lekka wilgość (lekki deszcz) nie powoduje jakiegoś mocnego lokowania :D, a zwykle od razu mi się robiły "loczki"Używam tego produktu od: 4 m-cy

Bez efektu...

To był pierwszy kosmetyk, którego używałam z prostownicą, ale nie spełnił jednak moich oczekiwań... Może jedynie chronił włosy przed temperaturą, przez co nie niszczyły się tak szybko. Moje włoski nie były wcale dłużej proste - efekt był taki jak przed zakupem tego produktu, a na tym właśnie mi najbardziej zależało... :(

Używam tego produktu od: już nie pamiętam - tak ponad 6 miesięcy

do kitu

Moim zdaniem spray nie spełnia swojej funkcji. Równie dobrze mogłabym włosy spryskać wodą i dałoby to taki sam efekt. Nie zmiękcza, nie wygładza, nie nabłyszcza, nie utrwala, nie ułatwia prostowania. Nic dobrego na temat tego kosmetyku nie mogę powiedzieć:(

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

dobry, ale nie zachwycił mnie

Spray bardzo dobrze wspomaga prostowanie włosów. Prostownica lekko i sprawnie przesuwa się po włosach. Preparat dobrze chroni przed temperatura, jest wydajny, ładnie pachnie, nie obciąża, nie skleja włosów. Niestety jak dla mnie preparat niedostatecznie dba o końcówki. Przy kontakcie z niewielką nawet wilgocią włosy się puszą i falują- efekt prostych włosów znika, wiec stwierdzam, ze preparat nie utrwala fryzury. Nie wiem czy to wynika z natury moich włosów, ale bardzo ciężko znaleźć mi odpowiedni preparat do prostowania włosów, który spełniłby wszystkie wymagania chociaż częściowo. Jednak ten jest jednym z lepszych, które przetestowałam.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w tr.1

nie dla mnie

Zacznę od tego, że nie chroni moich włosów wcale- stosowałam po jednej stornie głowy by porównać efekty, różnicy żadnej nie dostrzegłam , a szkoda.
Połysku, dłuższego efektu po wyprostowaniu także brak.
Może to moja wina, bo jakoś nieumiejętnie go stosuje nie wiem,.

Używam tego produktu od: wakacji

dziwny niestety..

ładnie pachnie, jest wydajny, ale wydaje mi się że troche jakby utrudnia prostownaie:/ wczesniej mialam bardzo zniszczone wlosy przez schodzenie z czarnego koloru i codzienne prostowanie blisko przez rok, i wtedy na prwade bardzo utrudnial mi prostowanie, jednak od konca roku szkolnego nie prostuje juz tak wlosow, gora raz na tydzien ale niestey grzywke musze prostowac codziennie bo mam krecone wlosy:/ no i wlasnie nie sprawdza sie najlepiej nawet na samej grzywce, juz po wyjsciu z domu mam lekko podkrecone wlosy, gdy prostuje wlosy to lepszy efekt mam tak szczerze bez tego sprayu. wracajac do tematu gdy juz troche zregenerowlalam te wlosy przez wakacje zaczely sie lepiej prostowac niz wtedy gdy byly zniszczone. ogolnie nie polecam zwlaszcza do zniszczonych wlosow. aha jeszcze jedno wlsoy wcale nie sa sypkie i blyszczace:/ jakby wrecz zmatowione:/ w porownaniu do prostowania bez sprayu. przeboleje juz go do konca opakowania , ale szkoda mi tych 30 , a razem z przesylka 40 zl:/Używam tego produktu od:4 mies

KWC;)

A więc tak:
+ nie obciąża włosów
+ skleja porozdwajane końcówki włosów
+ włosy po jego użyciu są miękkie i nawilżone
+ bardzo wydajny, mam włosy do pasa ( używam od 3 miesięcy i ubyło bardzo niewiele)
+ włosy trzymają się proste aż do następnego mycia ( w moim przypadku 2-3 dni)
+ włosy się po nim nie puszą, są wygładzone
+ naprawdę chroni przed wysoką temperaturą
+ zapach się nie narzuca i z tego bardzo się cieszę
+ nie skleja włosów ze sobą
Aha i radzi sobie z najbardziej suchymi( np. farbowanymi na blond), puszącymi i kręconymi/ falowanymi włosami;)
Minusów nie zauważyłam;):)

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze;)

W kwestii prostowania KWC :)

*Po pierwsze chroni włosy przed ciepłem, co potwierdza ich wygląd zaraz po wysuszeniu/wyprostowaniu (idealny do obu zastosowań)

*Bardzo wydajny, wystarczy zaledwie kilka psiknięć

*W przeciwieństwie do swojego żelowego odpowiednika nie obciąża włosów

*Zapewnia trwały efekt - przez 2 kolejne dni po umyciu włosy się nie puszą, conajwyżej skręcają w ładne loki

*Zwiększa objętość

*Cena profesjonalnego kosmetyku to ok 30zł, a starcza na conajmniej pół roku intesywnego stosowania

Wady:
Ma jakieś wady? ;P

Ilość zużytych opakowań:pierwsze

prostujące cudeńko

Po lekkim skoku w bok ;) w celu wypróbowania czegoś innego (czyt. Babyliss Pro LissUp) wróciłam skruszona do Elgona. Ten produkt ma w sobie wszystko aby być moim wyśnionym numerem jeden w przygodzie z prostownicą ;);) , poręczne opakowanie, dobry atomizer, absolutnie nie przetłuszcza włosków, nie obciąża ich. Dzięki temu preparatowi włosy sa sypkie, mega błyszczące, przyjemnie pachnące, super proste, wyglądają mega atrakcyjnie i zdrowo, produkt naprawdę chroni przed wysoka temperaturą. Gorąco polecam ten spray dodatkowym atutem jest fakt, że jest on bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

przydatny

Recenzja pisana po krótkim czasie stosowania (więc nie będę się wypowiadać o wpływie na stan włosów, chociaż na razie wydaje mi się że również chroni przed zniszczeniami związanymi temperaturą prostownicy).

Płyn skutecznie ułatwia prostowanie włosów. Prostownica łatwiej ślizga się po włosach, efekt prostowania jest wyraźniejszy niż bez dodatku tego kosmetyku.

Trzeba tylko pamiętać, żeby dać płynowi chwilę na wyschnięcie na włosach (bo stosowanie prostownicy na wilgotne włosy nie kończy się niczym dobrym - niezależnie od tego czy włosy są wilgotne od zwykłej wody, czy do kosmetyków).

Przyjemny zapach.

Wrócę za jakiś czas i dodam jak płyn sprawdził się w dłuższym stosowaniu. Na razie wrażenia i skutki są pozytywne.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Bardzo :)

Świetny spray! Dobrze chroni włosy przed gorącą temperaturą. Nie puszy włosów :) Nie obciąża, włosy wyglądają na zdrowsze. A poza tym ładnie pachnie :) I jest bardzo wydajny- duża butelka 300 ml starcza na bardzo długo. :)