Miss Sporty, French Manicure (Lakiery do francuskiego manicuru)

Miss Sporty, French Manicure (Lakiery do francuskiego manicuru)

Lakiery, dzięki którym możliwe jest wykonanie profesjonalnego francuskiego manicuru.
Do wyboru mamy kilka delikatnych, pastelowych odcieni - od białego przez mlecznobrzoskwiniowy, aż po delikatny róż. Łatwo można więc wybrać coś dla siebie lub skompletować cały zestaw.
Producent obiecuje szybkie schnięcie oraz wysoką trwałość lakieru na paznokciach.

Cena: 6zł / 7ml

Elegancki.

Kolory lakierów z tej serii są bardzo subtelne, eleganckie, w sam raz do pracy, by nie wyglądać krzykliwie, ale jednak czuć się zadbaną :)
Lakier, jak wszystkie inne z tej firmy, ma okrągłą buteleczkę i duży, wygodny pędzelek.
Dobrze się nakłada i nie robi smug, szybko schnie i przy standardowych dwóch warstwach pięknie kryje.
Trzyma się spokojnie 2 dni, mnie to wystarcza, bo nigdy nie wierzyłam w obietnice, którymi od lat próbują się prześcignąć różni producenci, nie wierzę ani w 5, ani tym bardziej w "sallyhansenowe" 10 dni (przetestowałam wiele marek i być może stąd moje sceptyczne podejście).
Lakiery Miss Sporty są obok lakierów Wibo i Essence moimi ulubionymi, bo nie lubię przepłacać za coś, co mimo wyższej ceny wcale nie jest lepsze.
Polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dwa lub trzy

może być

Kupiłam, bo lubię lakiery Miss Sporty i ze względu na bardzo ładne kolory. Mam 2 kolory- biały półprzezroczysty i różowy Nie jest źle, ale też bez szału. Głównym moim zastrzeżeniem jest to, że jest bardzo lejący się i podczas malowania robią mi się smugi na paznokciach, trudno się nim ładnie pomalować. Poza tym byłby ok, nie gęstnieje też, mimo że 2 buteleczki poniewierają mi się gdzieś od roku w szufladzie
plusy
- ładne kolory
- poręczna buteleczka o dobrej pojemności
- nie gęstnieje, długo jest w dobrej kondycji
- dość trwały
minusy
- ciężko się nim dobrze pomalować, robią się smugi

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, wciąż ich używam

Takie sobie lakierki

Zalety :
-duży wybór kolorów
- ładne kolorki
- nawet dobrze się nakłada

Wady :
- 1-2 dni i trzeba zmywać
- strasznie brzydko pachnie
- trzeba nakładać kilka warst aby uzyskać dobry kolor

Ilość zużytych opakowań: dwa

słabe

Zaletą tych lakierów jest na pewno dużo wybór odcieni. Natomiast ich trwałość pozostawia wiele do życzenia. Następnego dnia po pomalowaniu widoczne są już odpryski na paznokciach. Konsystencja - jak dla mnie za bardzo lejąca.

Używam tego produktu od: xxxx

Gorsze od innych z Miss Sporty

Kolory, jak do frencha, naturalne. Miałam dwa - jeden bazowy i jeden z tych powierzchniowych.
Zalety:
- kolor
Wady:
- bardzo szybko zgęstniał i nie nadawał się już do niczego
- dosyć szybko odpryskiwał
- używanie bazy sprawiało, że wszystkie inne lakiery odpryskiwały szybciej niż bez niej

Nie warto kupować ich specjalnie ze względu na serię "do frencha", można kupić zwykły beżowy - wyjdzie na to samo :D

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dwie połówki

jest ok

Bardzo podobał mi się kolor kremowy, ponieważ daje super efekt. Jedna warstwa bardzo dobrze kryła. Niestety nie wiem czemu szybko mi zgęstnial. A szkoda.
Mam tez zielony/ morski i on to sie trzyma długo. Nie zgęstnial.
Dla mnie wadą jest gruby pędzelek, do moich wąskich paznokci to czasem przeszkoda. Nie odpryskuje, dobra cena.

Ilość zużytych opakowań: dwa

;-) polecam kazdemu

miss sporty to debesciak w sprawach lakierów do pazurków. niska cena, swietne kolory, latwa aplikacja i dlugi okres przydatnosci i zywotnosci mowia same za siebie. ja je kocham poprostu

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 10 moze wiecej opakowan;)

4 - Dobry

Posiadam kolor jasny róż nr 5. Długo szukałam takiego odcienia a ten w 100 % mi odpowiada. Ma fajny plaski, pędzelek, dzięki czemu lakier jest łatwy w aplikacji. Nie zauważyłam smug, nawet przy jednej warstwie. Producent obiecuje do 7 dni bez poprawek. Spokojnie wytrzymuje około 5 dni - za tą cenę godny uwagi.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zdecydowanie nie polecam.

Skuszona niską ceną, postanowiłam wypróbować lakier Miss Sporty. Kupiłam bezbarwny, który docelowo miał służyć jako baza pod ciemne lakiery. Niestety kompletnie się nie sprawdził. Bardzo długo schnie, zostawia smugi. Do tego zbyt wąski, nieporęczny pędzelek. Nie polecam.

typowy średniak ;)

miałam do tej pory 2 opakowania, obydwa kolorki były takie bledziutkie fajne, coś jakby lody waniliowe ;D
i nie powiem fajnie wyglądały na pazurkach, ale często robiły mi się jakieś zacieki przy malowaniu i później na paznokciu kolor był niejednolity...

lakier ani nie najlepszy, ani nie najgorszy, taki średniak typowy ;)
ale mi już się znudziła walka z zaciekami więc więcej w najbliższym czasie go nie kupie...

Na razie najlepszy ;)

Posiadałam piękny, bladoróżowy kolorek. Pomalowane nim paznokcie wyglądały bardzo naturalnie. Lakier nadaje ładny połysk, nie pozostawia żadnych smug ;)Trwałość ok. 4 dni, jak dla mnie zadowalająca. Cena niska. Jedyny minus: dość długo schnie. Po pomalowaniu dobrze jest pogapić się godzinkę w TV ;)
Ogólnie polecam.

dobry, ale....

Plusy:
+niska cena
+ładne kolory
+szybko schnie

Minusy:
-szybko gęstnieje, już po niecałym miesiącu musiałam męczyć się z wydobywaniem lakieru z buteleczki, lakiery z innych firm gęstniały po dłuższym czasie...

Używam tego produktu od: kilku m-cy