KWC LogobyWIZAŻ logo
Pudry do twarzy

Collistar Fondotinta Opacizzante Compatto [Compact Matte-Finish Foundation]Puder wygładzająco-matujący

3,4 na 58 opinii

Karolina105
    4 grudnia 2014 o 17:38
    4 / 5
    spoko, ale jako bronzer
    Mam w kolorze 003 ale nie używam go jako pudru a jako bronzera, ponieważ mam jasną cerę. Jako bronzer to spoko, jest matowy, więc daje fajny efekt, taki na co dzień. I można poszaleć wtedy z rozświetlaczem. Poza tym baaardzo wydajny. Utrzymuje się długo ale za tą kasę bym go drugi raz nie kupiła :) Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Bryszka
    11 maja 2013 o 13:45
    4 / 5
    matuje lecz nie na dlugo
    Lekki puder. Nie wysusza nie podkresla suchosci nawet zastosowany na sama skore bez podkladu. Nie tworzy maski schodzi z twarzy rownomiernie. Matuje na jakies 4 godziny. Na razie najlepszy jaki mialam. Używam tego produktu od: dwa lata Ilość zużytych opakowań: dwa

myszorkaa
    19 stycznia 2010 o 13:41
    3 / 5
    faktycznie matujący
    Nie utrzymuje się cały dzień. Druga wada to aplikacja - gąbka jest nie za dobra, może podkreślać suche partie, a żeby nałożyć równomierną warstwę trzeba nakładać środkową częścią gąbki, albo zainwestować w dobry pędzel - wtedy jest idealnie. Co do zalet: Od razu widać, że to solidny produkt. Właściwie jest to pierwszy puder, który zmatowił moją skórę na kilka ładnych godzin, bez żadnych poprawek. Do tego bardzo wydajny. Nie zapycha, nie uczula, daje naturalny efekt. Kolejny plus za higieniczne opakowanie z przegródką i dużym lusterkiem. Ogółem rzecz biorąc, jednak zakup wychodzi na plus. Używam tego produktu od: dwóch miesięcy Ilość zużytych opakowań: zaczynam pierwsze

kama0201
    29 listopada 2009 o 11:12
    1 / 5
    Zdecydowanie NIE!!!
    Mam cerę mieszaną, a więc przetłuszczajacą w strefie T, używałam już wielu pudrów ..Natomiast pierwszy raz kupiłam taki,którego cena przewyższyła 100 zł (125zł w Douglasie). Bardzo żałuję że dałam się na niego namówić. Pani w sklepie obiecywała wygładzenie, aksamitne wykończenie makijażu i utrzymanie się na twarzy min 8 godzin. Niestety nic z tego.., po kilku godzinach skóra się świeci,pojawiają się plamy, smugi, efekt maski. Jednym słowem absolutnie nie wart swojej ceny, oraz nie spełnia obietnic! Używam tego produktu od:1 msc Ilość zużytych opakowań:50%

kotwa
    8 lipca 2008 o 9:35
    2 / 5
    Żadna rewelacja
    Mało wydajny, gąbeczka dołączona do pudru nie nadaje się do aplikacji. Próbowałam różnych kremów i baz pod makijaż ale efekt ten sam, smugi i ślady. Puder przejęła moja siostra ale jej opinia do pozytywnych również nie należy. Nie jest wart swojej ceny Używam tego produktu od: 0,5 rok Ilość zużytych opakowań: 1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Produkty podobne