Wibo, # Fitfreak, Ready Even After 2 in 1 Set (Utrwalający puder do twarzy oraz chusteczki zbierające nadmiar sebum 2 w 1)

Kompaktowy zestaw 2w1 zawierający: transparentny puder matujący oraz bibułki zbierające nadmiar sebum. Świetnie nada się do stosowania zaraz po wysiłku fizycznym w celu odświeżenia twarzy jak też w ciągu dnia do utrwalenia makijażu.

prasowany
normalna
matujące

Dramat

Puder kupiła kiedyś na promocji, leżał cierpliwie i czekał na swoją kolej. Stwierdziłam, że opakowanie kompaktowe więc idealny będzie na wyjazd. Tak też uczyniłam, zabrałam go na wakacje. I to był mój największy błąd. Puder niesamowicie bieli, nie utrwala makijażu jakoś wybitnie, po ok 2-3 godzinach świece się jak latarnia, makijaż jest lepki- można dotknąć palcem i wszystko zejście z twarzy. A muszę dodać, że mam cerę normalną, która raczej się nie wyświeca, a jeśli już to w sposób umiarkowany i kontrolowany. Po użyciu tego pudru twarz wygląda strasznie, waży makijaż. Zdecydowanie nie polecam. Chyba najgorszy puder jaki kiedykolwiek testowałam

okropny

Mam przetłuszczającą się cerę, miałam nadzieję, że ten puder okaże się trwale matujący, niestety tak nie jest. Bardzo szybko po jego aplikacji zaczynam się po nim błyszczeć, co więcej puder ma satynowe wykończenie ale daje białą poświatę, która na mojej ciemnej i ciepłej karnacji wygląda tragicznie. Bibułki matujące są ok chociaż według mnie za małe.