Yung, 7-Kräuter Shampoo (Szampon `Siedem ziół)

Yung, 7-Kräuter Shampoo (Szampon `Siedem ziół)

Szampon przeznaczony do włosów przetłuszczających się i normalnych. Zawiera wyciągi z 7 ziół, panthenol i prowitaminę B5. Szampon jest dość gęsty i wydajny, ma perłowy połysk i delikatny, ziołowy zapach.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Glycol Distearate, Laureth-4, Glycerin, Decyl Glucoside, Potassium Sorbate, Parfum, Linalool, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Glucose, Chamomilla Recutita Extract, Urtica Dioica Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Tussilago Farfara Leaf Extract, Equisetum Arvense Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Salvia Officinalis Extract, Methylparaben, Propylparaben, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Polyquaternium-10, Niacinamide, Citric Acid, Formic Acid, Cl 42090, Cl 47005, Cl 19140.(17.11.2007)

Cena: 4zł / 400ml
/e/

Nie dla mnie

Szampon który opisuje to ISANA siedem ziół, ale o tym samym składzie, więc to bez różnicy. Póki co nie ma dodanej tej nowszej wersji w KWC.

Obecnie mam bardzo krótkie cieniowane włosy, które zapuszczam. Są raczej cienkie i łatwo przyklapują. Dlatego nie używam odżywek, a jedynie szampony ziołowe, które sprawią, że fryzura będzie lekka i uniesiona. Kupiłam ten szampon po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu. Zapach jest bardzo fajny, wydajność wręcz wspaniała, ale po pierwszym użyciu powiedziałam mu "nie". Dlaczego? Z powodów wymienionych już poniżej. Mimo iż miałam wrażenie, że wydobywa refleksy, jak już ktoś wcześniej tu wspomniał, to niestety włosy wydawały się jakieś szorstkie i bardziej matowe - właśnie jakby czymś oblepione, mimo porządnego spłukania. Szampon odstawiłam.Myje nim głowę mój brat, który i tak ma króciutkie włosy oraz mama i jest z niego bardzo zadowolona. Ja natomiast używam go jako żelu pod prysznic, gdzie się spisuje znakomicie. Połowę oceny daję za cenę, wydajność i przyjemny zapach.

Być może wrócę do niego jak włosy mi podrosną i wtedy może zadziała lepiej.

Używam tego produktu od: tygodnia

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego, użyty raz i odstawiony z wyżej wymienionych powodów.

Taki se

Szampon, jak szampon. Dobrze myje, ładnie się pieni, spłukuje się, pozostawiając gładkie włosy. Nie powoduje, jak na razie, tworzenia się krostek. Dużo go w butelce, ja kupiłam za śmieszną cenę 2,99 w promocji, a bardzo wydajny. Jednak uważam, że nie jest to produkt do włosów, które się przetłuszczają. Takie specyfiki powodują, ze mogę myć głowę nawet co 3-4 dzień. Po tym świeże są tylko w dniu umycia i następnym. Zatem jest to szampon do włosów normalnych, powiedzmy ;)
A ponieważ szamponów jest zatrzęsienie, będę szukała dalej.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w takcie pierwszego

Ziołowa przyjemność

Od czasu do czasu używam do porządnego oczyszczenia włosów. W zimie, gdy włosy szybciej przetłuszczają sie pod czapką, sprawdza sie doskonale. Jak na szampon za 3,5 zł ma zaskakująco dużo zalet:
- dobrze sie pieni;
- dokładnie oczyszcza włosy;
- bardzo miły odświeżający zapach;
- bogaty naturalny skład;
- nie wysusza włosów;
- włosy są miękkie i gładkie po użyciu (nawet bez odżywki);
- dobra konsystencja- nie wodnista ale łatwo zużyć do końca;
- duże opakowanie
Najczęściej używam szamponów odbudowujących i regenerujących zniszczone włosy ale czasami mam ochotę naturalnie i solidnie wymyć włosy czymś lekkim, zwłaszcza przed maseczką. Jestem zadowolona.

Używam tego produktu od:roku

poczatki super

Kupilam go jakos ze 2 lata temu. Nie pamietam dokladnie. Szukalam czegos taniego, dobrego, latwo dostepnego i ziolowego. W PL mamy przeogromny wybor szamponow ziolowych, natomiast turaj w D... no coz wchodzac do drogerii nie ma ,albo jest raptem jeden szampon strikte ziolowy. ja mialam do wyboru schaume z 7 ziolami lub wlasnie Yung. Wybralam Yung bo tanszy, wiekszy, zapach mi sie spodobal i pomyslalam, ze Rossmann ma tyle perelek, to czemu mam nie zaczac testowac od wlasnie ichniego szamponu? A noz bedzie to kolejne odkrycie?
I bylo... ale przy zuzyciu 3/4 butelki szampon zaczal podrazniac mi skore glowy. Najpierw nie reagowalam na to, bo uzywam lakieru do wlosow i jak przesadze to swedzi mnie glowa. Po jakims czasie zaczely pojawiac sie zaognione male krosty. Niektore mialy bialy czubek i mozna bylo je wycisnac, niektore byly zaognione i mozna bylo gniesc i gniesc i tylko bardziej skora glowy bolala, a dziadostwo mialo sie w najlepsze. Czesanie tez sprawilo bol, zwlaszcza jak natrafilam grzebieniem na taka krostke/syfka. Nie pamietam, czy uzywalam w tym czasie jeszcze czegos nowego. wydaje mi sie ze nie i ze to ten szampon przestal byc przyjaznym dla mojej skory glowy. Wielka szkoda, bo myslalam ze znalazlam super, tani szampon o bardzo przejemnym dla mnie zapachu.
Nie rzucam na niego gromow, bo poczatki byly naprawde dobre, dlugo mi sluzyl i wierze, ze dla kogos innego ten szampon moze byc jeszcze lepszy, moze nie uczulic po czasie. Chodz kto wie? Moze powinnam sprobowac sie z nim zaprzyjaznic na nowo? Moze jednak to nie on byl winny?

Używam tego produktu od:ze 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:jedno nie cale, tak 3/4 opakowania

Podoba mi się

Naprawdę przyzwoity szampon za taką cenę i pojemność. Bardzo dobrze myje włosy, świetnie się pieni, bardzo ładnie pachnie ziołowo. Włosy rozczesują się bez problemu co jest raczej wyjątkiem wśród szamponów ziołowych. Jeśli chodzi o przedłużenie świeżości włosów czy ograniczenie przetłuszczania cudów nie ma, ale jest niezły.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

lubię go

Nie zmniejszył przetłuszczania się moich włosów, ale dobrze je oczyszcza i nie plącze. Lubię myć nim włosy, bo przyjemnie "gorzko" pachnie ziołami, dobrze się pieni, ale łatwo spłukuje. Bardzo wydajny i tani.

Tyle wart ... ile kosztuje!

Niewiem skad tyle pozytywnych komentarzy na temat tego szamponu?! Skuszona niska cena kupilam ten specyfik. Owszem pieni sie mocno, jest bardzo wydajny, zapach tez do zniesienia, wlosy rozczesuja sie dobrze... ale nie myje dobrze wlosow! Mylam kilkakrotnie pod rzad, gdyz ciagle mialam wrazenie nie swiezych wlosow. Ciagle zadawalam sobie pytanie: jak moga dopuszczac do sprzedazy cos, co nie spelnia swej podstawowej funkcji : mycia... :/

Używam tego produktu od: 1 miesiac

- wydajny
- dobrze się pieni
- ładnie pachnie
- dobrze myje

i wszystko byłoby ok, ale po ok. tygodniu stosowania zaczęła mnie bardzo swędzieć głowa, po kilku dniach zauważyłam łupież.

Zaznaczam, że nigdy nie miałam takich objawów, nie mam najmniejszych tendencji do łupieżu. [chociażby po wersji jedwabnej Yunga].

Kogo nie podrażni, ten pewnie go polubi, moja skóra go nie toleruje.

Używam tego produktu od:od miesiąca.
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno.

Pasuje mi.

Lubie ten szampon. Uzywalam go kiedys przypadkiem u znajomej i spodobal mi sie, wiec kupilam go dla siebie za cale 3 zlote. Glowna jego zaleta jest to, ze jest tani i ze cena jest odwrotnie proporcjonalna do jakosci. Ma piekny, swiezy zapach, dobrze sie pieni i dobrze splukuje. Myje wlosy codziennie - po tym szamponie pod koniec dnia sa nawet calkiem-calkiem, czyli odswieza je i porzadnie oczyszcza, moge pokusic sie nawet o teze ze zmniejsza ich przetluszczanie.
Nie wiem, czy kupie go ponownie bo na rynku jest tyyyyyle szamponow do wyprobowania,ale jesli przydarzy sie kiedys jakas finansowa katastrofa - bedzie pierwszym tanim kosmetykiem do wlosow, po ktory siegnie.
(Jak dla mnie ma troche za duza butelke, bo szybko sie nudze szamponami)

Używam tego produktu od: kilka miesiecy z przerwami
Ilość zużytych opakowań:1 butelka

Świetny

Zalety:
-tani
-ładny ziołowy zapach
-bardzo wydajny
-nie plącze włosów
-włosy są MEGA lśniące
- wydobywa z koloru wszystkie refleksy! mam włosy naturalne, ale w wyniku eksperymentów z odżywkami kolor dość ciekawy i zróżnicowany ;-) a ten szampon znakomicie wydobył wszystkie refleksy i odcienie! w życiu żaden szampon nic takiego nie uczynił na mojej głowie

Wady:
nie znajduję

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:jedno

porozmawiajmy..

Porozmawiajmy o moim problemie. Mam włosy słabe, przetłuszczające się, odporne na wszelkiego typu specyfiki do włosów.
Najgorzej ejst z szamponami, droższe, tańsze, nie dają efektu.
A ten szampon owszem. Zapach nie jest zachwycający, ot zwyczajny.
Ale po umyciu moje włosy są ładne, miękkie, puszyste.
Wspomniany przez kogoś efekt"oblepienia" pojawia się, gdy nie dość dokłądnie spłucze się go z włosów.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:oj... 3?

dobry ale nie do konca

mam mieszane odczucia co do tego szamponu. gesty, dosc dobrze sie pieni, wydajny (przy sredniej dlugosci wlosach spokojnie starcza na kilka miesiecy codziennego mycia), zapach sredni ziolowy. mam jednak wrazenie jakby przetluszczal wlosy - zaraz po umyciu i ulozeniu sa jakies takie jakby czyms obklejone. moze to moja paranoja bo ja ciagle widze tluszcz na mej glowie ale inne szampony chyba nie dawaly takiego efektu

Ilość zużytych opakowań: 1 nie cale