Kate Moss, Kate EDT

Kate Moss, Kate EDT

To zapach, w którym ukryta jest charyzma, zmysłowe piękno oraz nieujarzmione podejście do życia jednej z wyjątkowych osobistości tego świata - Kate Moss. Kwiatowo - piżmowe nuty ciągle zaskakują swoim wyrafinowaniem, zapadając na długo w pamięci. Pełnię kobiecości zapewnia niezapominajka doprawiona ziarnami różowego pieprzu, a całość pierwszego wrażenia ukształtowana została przez aromat kwiatu pomarańczy. Poczucie piękna, wyjątkowości oraz aurę magnetyzmu nadają akcenty konwalii, magnolii, peonii zanurzonych w płatkach róży. Zmysłowe ciepło oraz siłę niezależnej duszy nadają paczula, drzewo sandałowca, piżmo i wetiwer. W wywiadzie promocyjnym Kate Moss wyznaje, że nad tymi perfumami pracowała przez rok.
To zapach dla każdej świadomej siebie kobiety.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: niezapominajka, różowy pieprz, kwiat pomarańczy
nuta serca: konwalia, magnolia, peonia, róża
nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo i wetiwer

kwiatowe
wody toaletowe
Rekomendacja
na dzień, na wieczór, wiosna / lato

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Może się podobać

Dawno temu zakupiłam te perfumy i bardzo miło się zaskoczyłam kiedy znalazłam je w jednej z kosmetyczek.

Zapach jest bardzo długotrwały i intensywny. Nie jest ani za słodki- choć są one kwiatowe, ani nie jest zbyt mocny. Jest w nich coś intrygującego :)

Jeżeli chodzi o flakon to nie należy on do tych "wymyślnych" aczkolwiek właśnie swoją prostotą przyciąga oko.

Kupiony w: Inna perfumeria

Tęsknię...

Tęsknię za Tobą, Kate...
Tak mi się mocno wydaje, że to były moje pierwsze, "poważne" perfumy.
Wybór w drogeriach/perfumeriach był wtedy tak opłakany, że trzeba było brać co było. ;) Ech... Piękne czasy, bez pogoni, z niewieloma zmartwieniami.
Jako nastolatka byłam "zapachową ignorantką", miało się tylko podobać i nie męczyć. Nie zastanawiałam się nad nutami zapachowymi, ale różę i pieprz z tej kompozycji wyodrębniłam. Po latach dowiedziałam się też kto to jest pani Lorson, która ten zapach stworzyła (doceniam).
Pieprz bardzo świdruje w nosie. Wiem, bo mam jeszcze dwie próbki, które z pietyzmem przechowuję żeby od czasu do czasu móc sobie zrobić w głowie retrospekcję... Do tej róży, do tych ogrodów z piwoniami, którym aż głowy się gną od zbyt dużej ilości płatków.
Można dyskutować o wielkości lub małości tego zapachu, ale ja go od lat kocham. Niestety nie znalazłam zamiennika do dziś, choć szukam nadal wytrwale. Takich perfum po prostu już dziś nie ma; lekkich, nienachalnych, dziewczęcych, ale nie tanich. Pasowały mi do pracy jak i na wieczór, lubiłam się nimi otulać, mimo, że są bardziej wytrawne niż słodkie. To był mój nastoletni signature scent. Mimo, że był wtedy bardzo popularny, to nie czułam go na zbyt wielu osobach.
Zużyłam kilka flakonów. Niestety teraz nie można już ich kupić. A jeśli nawet to za mało rozsądne kwoty...
Oj Kate, ile my mamy wspomnień... Wróć!

Szkoda że wycofane :(

Intensywne i wyraziste a zarazem nie za ciężkie. Zapach moim zdaniem idealny dla młodej energicznej kobiety. Szkoda że aktualnie dostępny tylko na allegro - ten zapach miał po prostu pazur. Moim zdaniem wyrażał duszę ówczesnej Kate Moss. Buteleczka pomimo że prosta była przyjemna dla oka, masywna. Moim zdaniem te perfumy to było coś znacznie więcej niż perfumy celebryckie :)

Kupiony w: Inna perfumeria

Blast from the past

Lubiłam te pefrumy. Było w nich coś z zapachu luksusowego mydła. Były trwałe, mocnokiwatowe, dziewczęce i dzienne. Szkoda, że już ich nie produkują. Nadawały się na dzień lub wieczór, typowo wiosenno letni zapach.

zawiedziona

Ten zapach to na pewno nie jest to czego oczekiwałam,nawet trudno jest wyrazić opinię o zapachu który kryje się w butelce .Niby jest słodki kwiatowy gdzieś tam czuć konwalię jakąś różę i odrobinę pomarańczy ,po czym na to wszystko nachodzi różowy pieprz .Mieszanka ta daje coś czego nie da się opisać nie wiem czy jest ładny czy nie ale uważam że tych akordów jest tu stanowczo za dużo .Pisze że jest to zapach zmysłowy kobiecy ,ja jednak myślę że daleko mu do takiego .Buteleczka ładna skromna ,zapach na szczęście utrzymuje się do 5 godzin ,cena ja zapłaciłam niecałe 150 zł i bardzo żałowałam .Używałam go może 7 razy i postanowiłam podarować siostrze której przypadł do gustu.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

kwaśna kaśka

Kate zrobiła cudny ziołowo- czekoladowy Vintage którego nie idzie teraz dorwać nawet na samym końcu internetu, postanowiłam spróbować Kate EDT w nadziei , że będzie choć troszke przypominać Vintage. Niestety tak się nie stało

Kate EDT to potknięcie , Kaśka parę krzywych akcji w życiu zaliczyła , ale ten zapach naprawdę jej nie wyszedł

Flakon , kampania PR , reklama mogą nas naprowadzić na to , że będzie to wariacja na temat róży. Jest flakon z esenjcją w kolorze róży , są róże na kartoniku , jest Kaśka z różą w zębach... Ale tutaj właściwie nie ma rózy a szkoda

Jest pomarańcza obsypana wielką ilością pieprzu , aż przesadzoną bo pieprz powinien podkręcać a tutaj wydobywa gorycz

Jest konwalia taka która z tydzień stała w wazonie i strasznie chemiczna róża- zdarzają sie czasem wazeliny kosmetyczne udające zapach róży , taką mamy tutaj , kwaśną , oleistą , smutną i nie miła dla nosa

Kate jest ikoną , aparat ją lubi , reklamodawcy ją lubią , normalni ludzie też ją lubią , bo pokazała , że co jak co ale pobawić to sie lubi :D Ale Kate EDT nie da się polubić

Wpadka zapachowa , strasznie nieprzyjemna w noszeniu , a ta kwasna róża jest wprost uporczywa , dobrze że projekcja to tylko 4 godziny- w tym wypadku to plus

Celebrycką róże wolę od Avril :)

• Flakon: 4

Dziewczyny z westernów.

Zapach niezwykle tajemniczy i wyjątkowy. Nie z tej epoki.
Kojarzy mi się nieco z czasami burleski, ale też i saloonem Hanka z Dr Quinn.

Dymny, słodki, otulający, ale drapieżny.

Nie jestem aż tak zmysłową kobietą, żeby móc go nosić na co dzień.

Zapach nie wpłynął na odkrycie mojej mrocznej natury.
Jest słodki, ale wyważony. Czuję w nim przede wszystkim mokre drzewo sandałowe, zapach smoły i palonych liści , bogaty bukiet złożony z 15 piwonii i 35 róż. Wszystko to przyprószone pieprzem, wanilią, piżmem i odrobiną kurzu. Tak do smaku.

Dość wyjątkowy jak na to co możemy obecnie spotkać nie tylko na drogeryjnych półkach ale także i w perfumeriach.
Flakon intrygujący. Czuć, że nie będzie łatwo.
Nie tym razem.

Jakoś nie dla mnie

Każdy ja tak chwalił wśród moich znajomych, że postanowiłam ją kupić. I się rozczarowałam, Zapach jak dla mnie mało kobiecy. |Wyczuwam w tych perfumach taką specyficzną , przypominającą meską- nutę. Nie lubię tego w perfumach przeznaczonych dla kobiet. Trwałość dość dobra, choć nie zniewalająca.

Taki zapaszek na raz.

Ja go lubiłam, ale po zyżyciu jednego flakonu, nastepnego już nie kupię, dla mnie nie jest to zapach, do którego się wraca.Czułam kwiaty z różowym pieprzem, buteczka ładna prosta bardzo wygodna do noszenia w torebce.Trwałość zadowalająca.bezpieczne psikadełko za nieduże pieniądze, nikt nie będzie miał migreny, nikt nie będzie narzekał, komplementów też nie będzie.Taki codzienny bezpieczny zaszek do pracy, dla mnie troszkę mało w nim charakterku.Dla młodszych Pań bardzo fajne perfumki.Ja polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno 30 ml

róża, piwonia i pieprz

trochę ostre, różane, z dużą dawką pieprzu i piwonią, mocne, tajemnicze - tak mogłabym je określić w kilku słowach. jest tam też nutka goryczy, wyobrażam sobie, że to niezapominajka. w rzeczywistości, nie wiem, jak pachną niezapominajki. uważam, że najlepszy produkt sygnowany przez Kate Moss. i nie ma znaczenia, że się nie rozwijają, że pachną jednostajnie, a zapach utrzymuje się do 4 godzin góra. cóż z tego, skoro są ładne po prostu.

Używam tego produktu od: kiedyś jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 2 x 30

ciekawy zapach jednak nie powala na kolana

Perfumy dostalam w prezencie i nie moge powiedziec by mi sie nie podobaly nie ma w nich jednak nic nadzwyczajnego co sprawiloby bym sie w nich zakochala.Zapach pudrowo-owocowy z kwiatowa nuta. Tych owocow i tej swiezosci wlasnie w nich mi brakuje.Do tego zapach malo trwaly.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej butelki 30 ml

Tak Tak Tak! :)

Piękny, kwiatowy zapach z dodatkiem lekkiej pikanterii :) Uwodzący, zmysłowy i intrygujący - mój ulubiony! :) Wg mnie nie jest to zapach oklepany.
Ładna buteleczka, perfumy są bardzo wydajne.
Niestety,ale wycofali je z drogerii.. Na szczęście można je zamówić na allegro za ok 80 zł za 50 ml bez przesyłki.
Minusów jak do tej pory nie zauważyłam :)

Ilość zużytych opakowań: jedno 15 ml, w trakcie drugiego - 50 ml