Paloma (Unicolor), Odżywczy zmywacz do paznokci z dodatkiem olejku z alg

Paloma (Unicolor), Odżywczy zmywacz do paznokci z dodatkiem olejku z alg

Nie zawiera acetonu i toluenu. Pozwala na dokładne oczyszczenie płytki paznokcia z każdego, nawet najbardziej odpornego lakieru. Dodatek olejku z alg dostarcza mikroelementów oraz nadaje elastyczność i połysk płytce paznokcia. Zapobiega wysuszaniu i łamliwości paznokci. Ma działanie wzmacniające i nabłyszczające. Polecany do każdego rodzaju lakierów i tipsów, nie wysusza i nie uszkadza płytki paznokciowej.

Cena: 6zł / 100ml

/e/

bardzo dobry, ale już niedostępny

W zasadzie nie dałam 5* tylko dlatego, że mam słabe porównanie.
Zmywacz bardzo dobrze zmywał lakier, nawet intensywne kolory, pod warunkiem że chwilę przytrzymamy go na paznokciu (malutką chwilę). Poza tym nie wysuszał paznokci, a wręcz je delikatnie natłuszczał (co trwa i tak krótką chwilę przed umyciem rąk i zmyciem jego pozostałości). No i ładny zapach, tak zapach, bo smród zmywacza jest wyczuwalny bardzo słabo.

Tyle o pierwowzorze, który kupiony kilka lat temu, używany był bardzo rzadko (ostatnio częściej), i nawet po terminie ważności (ups) był naprawdę super. Niestety, skończył się, a dostępna w podobnym opakowaniu Laura Conti (link do produktu w KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=44110) po kilku użyciach wypada trochę gorzej - dobrze zmywa, jednak nie natłuszcza i zdecydowanie bardziej śmierdzi.

Używam tego produktu od: kilka lat

bardzo dobry

Uważam, że to bardzo dobry zmywacz. Kupiłam pod nową nazwą - Laura Conti. Zauważyłam same zalety:
:)nie zawiera acetonu!
:)nie śmierdzi tak bardzo jak inne zmywacze
:)świetny dozownik (mały otworek przez co nie wylewa się go za dużo)
:)natłuszcza paznokieć (może nie jest to za przyjemne uczucie, bo trzeba potem umyć ręce, ale ma to działanie dobroczynne - :) nie wysusza paznokci)
:)całkiem wydajny
:)poręczne opakowanie
:)cenowo jest okey
Polecam !
Używam tego produktu od: jakis miesiac temu uzywalam

idealny

wydajny, nie wysusza płytki paznokcia ani skórek, cudownie je natłuszcza. ponad rok temu kupiłam z Palomy i długo nie mogłam go dostać ponownie aż niedawno znalazłam w Rossmanie pod nowa nazwą :) najlepszy - nic dodac nic ująć

Używam tego produktu od: roku z przerwą

Wysuszał mnie!

Ja niestety nie mogę się podpisać pod poniższymi, pozytywnymi recenzjami. Dla mnie ten zmywacz to porażka, słabo zmywa, np. z lakierem brokatowym nie radzi sobie zupełnie, czerwień rozmazuje, a pozostałe trzeba albo mocno trzeć albo "namaczać" stąd efekt wysuszonych paznokci. Tak, moje paznokcie po użyciu tego zmywacza pokrywały się białawym nalotem a nie kojącym olejkiem. Beznadzieja.

Ilość zużytych opakowań: 1 i nigdy więcej

OK

Przede wszystkim nie zawiera acetonu - podstawa.
Zmywa troszkę średnio, ale może dlatego, że używam Nail teka i chyba nie tak łatwo go zmyć.
Zapach średni, jak to zmywacz.
Plus za to, że natłuszcza lekko paznokcie.
Cena w graniach rozsądku, przyzwoita.

NAJLEPSZY ZMYWACZ POD SŁOŃCEM!

Używałam wielu zmywaczy i tańszych i droższych,i ten jest dla mnie bezapelacyjnie najlepszy!

Po pierwsze - nie nazywa się już Paloma i firma nie nazywa się Unicolor - nazywa się LAURA CONTI i produkuje go firma Coloris ale to dokładnie ten sam zmywacz i można go kupić w Rossmannie.

Ale do konkretów:
- dobrze zmywa lakier - nie trzeba jakoś niesamowicie trzeć,wystarczy przytrzymać wacik chwilę na paznokciu,przetrzeć i gotowe
- jak na zmywacz cudnie pachnie,nie wali na kilometr acetonem tylko subtelnie pachnie
- lekko natłuszcza płytkę paznokcia i skórki,co dla mnie jest megazaletą
- do tego niewielka poręczna buteleczka,niestety o niezbyt porywającej grafice, ale cóż widocznie nie można mieć wszystkiego
Ogólnie jak dla mnie rewelacja! Używam tego produktu od: pół roku

same plusy

Jak dla mnie właściwie nie ma wad.
Dobrze zmywa lakier, nie rozmazuje
Ładnie pachnie
ma wygodne opakowanie
Cena jest ok
Raczej wydajny
No i to natłuszczanie paznokci i skórek - super sprawa, nie wysusza, dla moich skórek to zbawienie!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2-3

BARDZO FAJNY TŁUŚCIOSZEK

Ja mam ten sam zmywacz z olejkiem z alg z Rossmana, z tym że producentem nie jest już chyba Paloma a LAURA CONTI.

Dobrze zmywa nawet ciemną czerwień.
Ma fajne opakowanie z poręcznym dozownikiem.
Nie śmierdzi a wręcz pachnie.
Łagodny dla paznokcia.
Świetnie uczucie natłuszczenia paznokcia - wydaje mi się że to akurat dobroczynne

Pięć gwiazdek na zachętę.

Jedyny minus - troszkę drożej kosztuje od stojących "obok w Rossmanie", ale zapowiada się, że będzie wydajny :)

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: ...

Zdecydowanie POLECAM

Dla mnie jest rewelacyjny.
Po pierwsze nie wysusza paznokcii na czym mi chyba najbardziej zależało.
Po drugie..uwielbiam zapach jaki pozostawia na paznokciach:) przeciwieństwie do pozostałych recenzentek.
Po trzecie dość dobrze zmywa. W tej kategorii właśnie odejmuje mu tą jedną gwiazdkę. Jest dobrze pod względem usuwania lakieru z paznokcia ale nie ma naprawdę wielkiej rewelacji jakiej oczekuje od KWC.

Podsumowując jest to najlepszy zmywacz jaki do tej pory używałam a było ich wiele ( i te droższe i te tańsze cenowo).

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Całkiem całkiem

Jest to jeden z nielicznych zmywaczy, który nie śmierdzi gdy się go używa. Dobrze zmywa lakier, pozostawiając warstwę ochronną. Moim zdaniem mógłby być w jeszcze bardziej przyzwoitej cenie.

Używam tego produktu od: Rok

zaledwie przyzwoity

Nie do końca rozumiem te zachwyty. Nie jest wprawdzie zły, ale zdecydowanie bywają lepsze.
Trzeba go dłużej potrzymać przy paznokciu żeby zaczął rozpuszczać lakier. Ogólnie zmywa przyzwoicie, ale bez rewelacji. Rozpuszczony lakier czasem lubi sie mazać po paznokciach.
Plus za względnie przyjemny zapach. I wielki minus za jakiś smar zawarty w zmywaczu. Zawsze muszę szorować po nim paznokcie, gdy chcę nałożyć nowy lakier. W innym wypadku lakier nie trzyma się na zatłuszczonej powierzchni.
Przyzwoity, ale nic poza tym.

Używam tego produktu od:3-4 miesięcy

świetny

Świetny zmywacz za niewielkie pieniądze. Zmywa dobrze zarówno jasne jak i ciemne lakiery. Ma poręczna buteleczkę z małą dziurką, przez co można wylać dokładnie tyle zmywacza ile potrzeba. Początkowo - podczas zmywania - śmierdzi okrutnie - aż zatyka, ale ten zapach szybko się ulatnia i potem na paznokciach zostaje już tylko ładny zapach. Paznokcie nie są wysuszone - wręcz lekko natłuszczone. Jeden z najlepszych - jeśli nie najlepszy - zmywaczy jakich używałam.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze