Rimmel, Sweet Jelly Gloss (Błyszczyk do ust w tubce)

Rimmel, Sweet Jelly Gloss (Błyszczyk do ust w tubce)

Smakowite błyszczyki w trzech różnych smakach. Soczyście owocowe i słodkie. Tworzą efekt szklistego połysku i sprawiają, że usta tryskają świeżością.

Najlepszy

Od zawsze mam awersję do błyszczyków. Albo kleją się do nich włosy albo mają za duże drobinki i źle to wygląda albo wysuszają mi usta, jest cała lista za co nie lubie błyszczyków. Ale ten jeden był wyjątkowy, nie kleił się, odpowiednio nałożony dawał bardzo subtelny efekt, nie miał żadnych drobinek, nawilżał usta i jaki był smaczny! Byłam naprawdę zrozpaczona gdy nie mogąc znaleźć go w sklepie zrozumiałam, że został wycofany. Był to najlepszy i jedyny błyszczyk jakiego używałam.

Używam tego produktu od: kilka dobrych lat temu

Niekonieczny

Mam jasnokawowy kolor (w tubce), na ustach transparentny z maleńkimi drobinkami.

Plusy:

nie klei się
drobinki się nie rozłażą
nie wysusza ust
ładnie karmelowo pachnie

Minusy:

Okropny gorzki smak. Nie daj Boże żeby dostał się do ust. A nie jest to trudne, bo błyszczyk jest raczej rzadki. Muszę wtedy wytrzeć chusteczką i umalować się od nowa, bo nie idzie wytrzymać.

Zbyt wodnisty.

Męczę go od dwóch lat i nie mogę zmęczyć.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: pół

byle jaki...

Miałam go jeszcze w gimnazjum z tego co dobrze pamiętam.
I już wtedy mi się nie podobał... przeterminował się i trafił do kosza. Z tego co pamiętam miał smak, koloru brak i strasznie sie kleił. Srebrne napisy się scierały.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

zwyczajny

Blyszczyk jak błyszczyk. Jakiś czas temu miałam z nim do czynienia i w sumie nie mam mu zbyt wiele do zarzucenia.

+cena
+nie lepi się
+raczej bezbarwny, ale dający delikatny kolor
+ładnie się błyszczy, bez drobinek
+ładnie pachnie

-wylewa się z opakowania
-ciężko go nałożyć żeby nie przesadzić

polecam osobom, które nie potrzebują niczego więcej niż delikatnego połysku :)

Używam tego produktu od: używałam ok. 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno nie skończone

zwyczajny błyszczyk

Kupiłam go wieeeeeeeeeeeeeeeeki temu i na pewno nie zużyłam jego całego. Błyszczyk się strasznie klei, ale nadrabia pięknym zapachem (miałam błyszczyk pierwszy z lewej) oraz delikatnymi drobinkami i nawet ceną, bo pamiętam kupiłam go za grosze. Nie kupiłabym go ponownie, ponieważ w danej chwili nienawidzę przezroczystych, klejących się błyszczyków, zresztą, nawet nie wiem czy on jest jeszcze w sprzedaży;)

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Zbyt kleisty

Posiadam go w wersji różowej. Zapach i smak bardzo przyjemne, słodkie ;] Kolor także fajny, w sumie bardzo delikatny, usta po pomalowaniu głównie się błyszczą.
Jego sporym minusem jest to, że strasznie się klei. Nie cierpię uczucia, gdy włosy przyklejają mi się do ust. Oprócz tego, trochę ciężko się go aplikuje. Aby wycisnąć go z tubki muszę dość mocno naciskać, a gdy już się uda, wylatuje go zbyt dużo.

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy

Dziwny zapach gum do żucia dla dzieci

Mam odcień 090 - Jelly Baby. Już od początku używania błyszczyku miałam opory i pretensje do siebie, że nie powąchałam przed kupnem, bo nie jestem amatorką zapachu i smaku różowych gum do żucia Orbit, które pamiętam jeszcze z okresu dzieciństwa - jestem ciekawa, czy inne wersje kolorystyczne też mają taką woń? Drażni mnie smak Jelly Baby i ten nachalny, intensywny zapach, dlatego nie zlizuję go z ust i dzięki temu utrzymuje się na ustach długo - ładnie wygląda, ma połyskujące drobinki, dobrze odbija światło i nadaje ustom blask.:)

Dodatkowo nawilża, nie znowu jakoś świetnie, bo to nie żaden balsam, tylko błyszczyk, ale jednak delikatne odżywienie jest! Wargi wyglądają zdrowo, naturalnie, są pełne i kuszące, błyszczyk bardzo dobrze komponuje się z każdym makijażem - zarówno dziennym jak i na wieczór, bo po pierwszym kęsie nie znika z ust. Konsystencja idealna, nie spływa z warg, nie klei się, nie rozmazuje się, po prostu wszystko jest na swoim miejscu. Skośny aplikator mi się podoba, nakłada się łatwo i sprawnie, często przy tego typu opakowaniach przy nakładaniu wypływa kosmetyku zbyt wiele, tutaj nie zauważyłam tego problemu - tubka wygodna, wszędzie się zmieści.

Reasumując, dałabym więcej gwiazdek i zastanawiam się, czy nie krzywdzę Sweet Jelly swoją oceną, bo efekt jest więcej niż przeciętny, ale zapach za to natrętny, uporczywy, po prostu upierdliwy i mnie odrzuca... Dlatego przed następnym zakupem obwącham inną wersję kolorystyczną.

Używam tego produktu od: lato i jesień 2010
Ilość zużytych opakowań: jedno (Jelly Baby-10 ml)

Nie widzę sensu w kupowaniu go

Błyszczyk daje ładny efekt lśniących ust, ale krótko się utrzymuje- u mnie około 20 minut. Po wyschnięciu pozostawia uczucie ściągniętej skóry. Przy dłuższym stosowaniu nieco wysusza usta. Jest bardzo wydajny. Lepki, ale nie na tyle, by kleić włosy, przynajmniej nie wylewa się poza kontur. Aplikator jest niefunkcjonalny, zawsze wyciskałam albo za mało, albo za dużo. Ma piękny zapach, smak jeszcze lepszy- słodki i niechemiczny. Nadaje się do... całowania, skoro i tak nie pozostaje na ustach za długo, a jest smaczny... :) Kupiłam go za dużo wyższą cenę, dobrze, że tak naprawdę jest niższa. W sumie nie był taki zły, ale po co wydawać pieniądze na coś, co tylko dobrze smakuje.

Używam tego produktu od: miałam go rok

Bardzo smaczny :)

Najlepszy błyszczyk, choć uważam, że w sumie to błyszczyk Royal Rimmela w innym opakowaniu. ;)

- super nawilża
- bardzo smaczny, nie pachnie ani nie smakuje sztucznością
- ładnie wygląda na ustach :)

Zaznaczyłam, że nie wiem, czy go kupię, gdyż aktualnie przerzuciłam się raczej na pomadki i szminki, jednak jeżeli kiedykolwiek będę miała ochotę na błyszczyk, z pewnością wybiorę ten ;)

Używam tego produktu od: jakieś 4 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3-go ;)

Smakuje mi.

Dostałam ten błyszczyk od koleżanki. kolor 050 Jammy
Ma słodki smak gumy do żucia.

Plusy:
- małe opakowanie - wszędzie się zmieści (mi się nie wylewa nic z opakowania)
- smak i zapach
- naturalny wygląd na ustach

minusy:
- mimo wszystko nie jest super trwały
- dozowanie - ogólnie nie lubię tubek bo trzeba się z nimi delikatnie obchodzić by nie wycisnąć za dużo na raz.

Pysznie dobry

Błyszczyk ten jest bardzo dobry

-działanie, po pierwsze trzyma się długo na ustach, podczas picia np. wody nie znika, ma pyszny smak; W czasie upałów radzi sobie całkiem nieźle, bo nie roztapia się ani ni wylewa, więc na lato jak najbardziej go polecam; moje usta po użyciu go nie są też suche
- opakowanie, tubka jest mała, wygodna i poręczna, wszędzie się zmieści
- aplikacja, nie jest trudna, a błyszczyk nie wylewa się z tubki
- wydajność, mam go już jakiś czas, używam go codziennie, a wciąż mam dużą ilość w opakowaniu

Jeśli się zastanawiacie to kupcie - Polecam.

smaczny średniaczek :)

Kupiłam kiedyś na promocji.
Niestety nie przepadam za nim:

-klei się bardzo

-zostawia takie dziwne uczucie na ustach

-dość krótko wytrzymuje na ustach, nawet jak nic nie jem i nie pije

-po zniknięciu zostawia nieestetyczną, białą kreskę

Za to ładnie pachnie, smakowite zapachy, wygodna tubeczka, choć wolę pędzelki. Jednak więcej nie kupię, znam dużo lepsze.