Paloma (Unicolor), Mleczko różane do demakijażu

Paloma (Unicolor), Mleczko różane do demakijażu

Delikatne mleczko o lekkiej konsystencji do demakijażu oczu i twarzy. Przeznaczone do codziennej pielęgnacji i oczyszczenia skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Skutecznie usuwa makijaż oraz zanieczyszczenia zamykające ujścia gruczołów łojowych. Reguluje stopień nawilżenia i natłuszczenia skóry. Po zastosowaniu mleczka skóra staje się matowa, gładka i elastyczna. Łagodzi podrażnienia. Ma naturalne dla skóry pH. Lekka, aksamitna konsystencja i subtelny zapach róż odpręża i poprawia nastrój. Polecane do każdego rodzaju cery.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Rosa Damascena Flower Water, Steareth-100 (and) Steareth-2 (and) Glyceryl Stearate Citrate (and) Sucrose (and) Mannan (and) Xanthan Gum, Ceteareth-12, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Phenoxyethanol, Dimethicone, Metylparaben, Triethanoloamine, Parfume, Propylparaben, Panthenol, Allantoin, Carbomer, Ascorbic Acid, Disodium EDTA, Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone, BHA, CI 45380.

Cena: 6,55zł / 125ml
/m/

Mnie też szczypie

Mam podobne doświadczenia z tym mleczkiem jak Futbolowa - mnie także ono piecze, z tymże nie w oczy, a po prostu na całej twarzy (a podobno ma łagodzić :rolleyes: ). Na oczach za to zostawia często tą wkurzającą "mgiełkę". Jest bardzo rzadkie i spływa, co mnie denerwuje. Nie usuwa dokładnie makijażu. Zapach jest zgodny z nazwą i dość intensywny, wolę subtelniej pachnące kosmetyki.
Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Katastrofa!

Zdecydowanie odradzam ten produkt. Niesamowicie szczypie w oczy, podrażnia i ma bardzo nieprzyjemny zapach.
Jedyne jego zalety to spora wydajność oraz niska cena. Ale w tym przypadku nie warto oszczędzać, bo można sobie tylko zaszkodzić...

Używam tego produktu od dwóch miesięcy.