Joanna, Z Apteczki Babuni, Kuracja wzmacniająca w ampułkach

Joanna, Z Apteczki Babuni, Kuracja wzmacniająca w ampułkach

Kuracja wzmacniająca w swojej bogatej recepturze łączy działanie ekstraktów ze skrzypu i rozmarynu oraz innych wartościowych wyciągów roślinnych z cennymi witaminami i substancjami łagodzącymi. Dzięki temu wyjątkowo korzystnie wpływa na funkcjonowanie cebulek włosowych. W rezultacie otrzymasz:
- poprawę ukrwienia skóry głowy
- zdrowo wyglądające, mocniejsze włosy
- puszyste i pełne życia
Ampułkę najlepiej wetrzeć w skórę głowy na 30 minut albo na noc, a rano umyć włosy szamponem. Należy stosować przed każdym myciem włosów, przynajmniej 3 razy w tygodniu, przez 2 tygodnie.

nic nie zauważyłam.

Stosowałam kurację nakładając ampułkę na noc, co tydzień. przy wcieraniu robiłam masaż głowy, tak jak zalecali na opakowaniu.

Zalety kuracji:
-Nie czułam mrowienia, co było możliwe po użyciu ampułki
-Włosy nie były tłuste czy klejące następnego dnia
-zapach nie był wyczuwalny w trakcie ani po aplikacji
-nie brudzi poduszki (w przypadku pozostawienia na noc)
-ampułka duuża, starczała aby obficie wsmarować w całą skórę głowy
-po wchłonięciu włosy stały się jakby zagęszczone (trwało to wyłącznie do mycia)

Niestety mimo regularnego stosowania nie poprawiło się nic, a obietnice producenta nie zostały spełnione.
-żadnego wzmocnienia włosów
-nie przestały nawet troszeczkę wypadać
-nie były piękniejsze :(

a szkoda.

Z drugiej strony, co mogą mi dać 4 ampułki? \'Kuracja\' powinna trwać trochę dłużej, i należałoby je wcierać 3 razy w tygodniu.
Chociaż uważam że jakiś efekt i tak powinien pozostać po skończeniu całego opakowania.

Używam tego produktu od: 4 tygodni,
Ilość zużytych opakowań: 1 całe.

Lubię! :)

Od razu zaznaczę, że używam tego szamponu z produktami:

1. Joanna, Z Apteczki Babuni, Balsam nawilżająco - regenerujący
2. Joanna, Z Apteczki Babuni, Szampon wzmacniający do włosów cienkich, delikatnych i ze skłonnością do wypadania (nowa wersja)

Mam opakowanie z 4 dużymi ampułkami. Stosowałam je przez dwa tygodnie i jestem zadowolona.

Używałam ich z szamponem z tej samej serii i zauważyłam że włosy praktycznie przestały wypadać.

Ampułki aplikowałam na noc. Nie zauważyłam żeby rano włosy były przetłuszczone :) Wręcz przeciwnie - jakby nabrały objętości :)

Używam tego produktu od: Kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie.

Nic nie robi

Miałam inne opakowanie gdzie były 4 ampułki nie 7.
Kuracja zupełnie nie zadziałała na moje włosy.
Użyłam dwóch opakowań a między nimi 7 dniową przerwę zrobiłam.I nic zupełnie nie widać różnicy i dziwią mnie komentarze pozytywne bo ja żdanej róznicy w stanie włosów nie zauważyłam

I dziwią mnie też komentarze o samych ampułkach- jak niby nimi można się skaleczyć?Bardzo prosto się je otwiera nie wiem może w opakowaniu gdzie jest 7 ampułki są innaczej zrobione ale u mnie w przypadku dwóch opakowań nie miałam żadnych problemów z otwarciem. Bardzo lekko się otwierały wystarczy położyć palec na kropce i lekko pchnąć i tyle :)

Kupiłabym następne opakowanie jakbym zauważyła choć minimalną różnicę a nawet takiej nie widzę więc nie wrócę do tych ampułek

Używam tego produktu od: 3tyg
Ilość zużytych opakowań: 2- 4ampułki po 10ml

Generalnie na plus

Ocenię działanie tej kuracji w połączeniu z wcierką Joanna Rzepa, gdyż stosowałam obie w tym samym czasie i ciężko jest mi stwierdzić, który ze specyfików tak podziałał na moje włosy.

Stosowałam tą kurację przez trzy tygodnie, po pół ampułki przed myciem (nie każdym, czasem co mycie, czasem co drugie). Pierwsze wrażenie - bardzo niewygodna forma kapsułek - przy pierwszym otwieraniu skaleczyłam się w palec. Dość nieporęcznie się rozprowadza - czasem w jedno miejsce wyleje się za dużo substancji, przez co ciężko jest ją rozprowadzić równomiernie.

Jeżeli chodzi o efekty - włosy zdecydowanie mniej wypadają, są mocniejsze. Czy pełne życia? Ciężko mi to określić, gdyż nie wiem, co producent ma tutaj na myśli.

Generalnie jestem zadowolona z tej kuracji, aczkolwiek nie wiem, czy kupię ją ponownie.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Jest ...

Przez 1 tydzień stosowałam kurację Radical + szampon z Rzepy z Joanny, od tego tygodnia kurację wyżej.
Włosy nie wypadają, stały się mocniejsze, choć nie wiem czy to zasługa poprzedniej kuracji, obecnej czy szamponu.

Buteleczki - beznadziejne, można pokaleczyć skórę głowy.
Silny ziołowy zapach.
Wylewam całą buteleczkę na skórę głowy (wieczorem, rano myję głowę, codziennie), ale niestety zdarza się często, że 1/4 wylewa się na podłogę.
9,80 zł Galeria Graffica Rzeszów :)

***-

po dwóch tygodniach stan włosów wrócił do stanu sprzed kuracji.

Używam tego produktu od: tygodnia

Pozytywnie

Nakładam zawartość ampułek na noc, a włosy myję rano i efekty widzę szybko! Miałam problem z wypadaniem włosów, a teraz go nie mam praktycznie wcale. Jestem zaskoczona! Gwiazdki odejmuję, bo jednak szklane ampułki nie są najlepszym opakowaniem. Już kiedyś przy otwieraniu się taką pocięłam, do dziś mam bliznę.

Plusy:
- nie podrażniają skóry głowy (w ogóle nic nie czuć)
- łatwość nakładania i wcierania
- 1 ampułka spokojnie starcza i jeszcze zostaje
- włosy faktycznie są puszyste i lejące
- już po 2 ampułkach przestały mi wypadać garściami!!
- płyn jest bezzapachowy i nietłusty
- dostępność zadowalająca

Minusy:
- szklane ampułki (łatwo się pokaleczyć przy otwieraniu)
- cena (16zł)
- nie można płynu nałożyć rano na włosy, bo wyglądają po nim jak brudne

Kupiłam już drugie opakowanie, żeby używać według instrukcji na opakowaniu. Jestem zadowolona. :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie, drugie już czeka

Wolę Rzepę :)

Nie widzę większej różnicy w działaniu pomiędzy tymi ampułkami a ampułkami z rzepą Joanny. Różnica jest jedynie w cenie - tu za 11 zł dostajemy 4 ampułki, tam za 14 zł siedem. Rachunek jest więc prosty :)

Preparat mimo tego i tak ma przystępną cenę w porownaniu do np. kuracji Revalidu czy Radicalu, dlatego warto po niego sięgnąć, gdyż u mnie jako pierwsza seria tego typu faktycznie zaczęła przynosić rezultaty. Teraz włosy nie wypadają mi już prawie wcale, jednak z pewnością miało na to wpływ ograniczenie stresu. Plecam, chociaż ja będę kupować ampułki z rzepą.

Używam tego produktu od: pół roku temu

Efekt szybko mija

W czasie stosowania rzeczywiście wypada mniej włosów, ale powrót do stanu sprzed kuracji jest zbyt szybki :(
Silny ziołowy zapach.
Na plus to,że jakby spowalnia przetłuszczanie się włosów u nasady i wydają się przez to bardziej puszyste.
Jeśli los mnie zmusi do oszczędzania na droższych preparatach, to może jeszcze kiedyś kupię.

Używam tego produktu od:przez ponad miesiąc

DZIAŁA!!!

Problem z jakim radzi sobie ta kuracja opisany jest w jej nazwie, mnie dotyczyła sprawa nadmiernego wypadania włosów ale to już przeszłość. Nie będę się więc rozpisywać, produkt naprawdę DZIAŁA i nie ustępuje na krok kuracji Vichy w ampułkach tak więc po odjęciu ceny tego produktu na miesięczną "dawkę".... w kieszeni pozostaje nam ok 110-120 zł :)

Używam tego produktu od: 3 MIESIĘCY

dobra

Włosy wypadają mniej w czasie jej używania, niestety po skończeniu kuracji ilość wypadających włosów się zwiększa. W czasie używania włoski ładnie lśnią, wyglądają na zdrowsze i mocniejsze. Mozna spróbować.

Używam tego produktu od:2mes.

Na chwilę

I tam ich miejsce. już po pierwszym użyciu wypadło o wiele mniej włosów. Działają skuteczniej i szybciej niż ampułki radicalu a kuracja nimi jest o wiele tańsza.

No tak, muszę zmniejszyć ilość gwiazdek bo o ile za pierwszym razem podziałało to za drugim efekty były o wiele słabsze.

Bez oszałamiających rezultatów

To kolejny kosmetyk z serii " Z apteczki babuni", który przetestowałam, ale tym razem będzie bez zachwytów. Ampułki są zwyczajnie przeciętne, charakteryzuje je mocny, ziołowy zapach. Zwykle wsmarowywałam jedną przed pójściem spać i rano myłam glowę, taką kurację stosowałam przez ok. 2 tygodnie. Włosy rzeczywiście jakby mniej wypadały, ale poza tym nie zauważyłam ani ich wzmocnienia, ani blasku, ani sprężystości, nic. O wiele lepsze są ampułki z czarną rzepą Joanną.

Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie