AA, Nutri Ujędrnianie 35+, Tonik odżywczo - odświeżający

AA, Nutri Ujędrnianie 35+, Tonik odżywczo - odświeżający

Tonik odświeża i oczyszcza twarz nadając jej promienny wygląd.Witamina B3 reguluje funkcje gruczołów łojowych, zwęża pory i matuje skórę.

Ekstrakt z kakao, bogaty w magnez, dodaje komórkom energii.

Ekstrakt z aloesu jest źródłem cennych mikroelementów.

Alantoina i d-pantenol działają kojąco i łagodzą podrażnienia.Produkt przeznaczony do pielęgnacji twarzy dla kobiet od 35 roku życia.Hypoalergiczna kompozycja zapachowa.

Kiepski.

Chyba jeden z najgorszych toników jakie miałam okazję używać. Jego zapach jest mocny wręcz duszący co wcale nie zachęca do jego używania. Kiepsko oczyszcza tą buzię, odświeżenia jakiegoś wybitnego też nie zauważyłam. Zostawia na buzi taką lepką warstwę,co przy cerach tłustych nie jest wskazane, bo dążymy do oczyszczenia a nie zapchana porów. Pracy gruczołów łojowych nie reguluje, jedyne co to przywraca tej cerze odpowiednie ph skóry.
Ja zapewne więcej się na niego nie skuszę tym bardzie że w tej cenie znajdziemy zdecydowanie lepszy produkt, którego używanie nie będzie dla nas taką męką jak w przypadku tego toniku.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250 ml

gdyby nie ten zapach...

Słabo działa na moją skórę,może dlatego,ze to produkt AA;-) Tonik ma świeży zapach i jest przyjemny w użyciu,ale nie matuje, nie zwęża porów i słabo oczysza.
Dodaję plusa za to,że lekko nawilża i zmniejsza uczucie ściągnięcia skóry po jej umyciu.

taki sobie

Duzo przeciwstawnosci jesli chodzi o REALNE FUNKCJE a obietnice producenta: Tonik odświeża skore, to fakt, nawet ja lekko oczyszcza, ale NIE nadaje jej promiennego wyglądu . NIE reguluje funkcji gruczołów łojowych, NIE zwęża por i NIE matuje skóry, ba! skora sie blyszczy brzydko. zostawia tlusty film na skorze, takie lepkie cos, ble! NIE lagodzi podraznien, NIE koi! co jedyne to jeszcze ladnie pachnie. za drogi co do swojej znikomej funkcji!!!

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:pol

zdecydowanie dla 30-to latek

Tonik pięknie pachnie, dobrze nawilża ale moim zdaniem do tłustej cery nieodpowiedni bo po aplikacji zostawia taka jakby lepką warstwę( z tego powodu określiłabym go jako odżywczy). Efektu matującego i zwężającego nie zauważyłam. Polecam więc go raczej posiadaczką cery normalnej i suchej

Ilość zużytych opakowań:jedno

Bardzo dobry:)

Bardzo dobry tonik do twarzy:) Do mojej mieszanej cery prost idealny. Pierwsze co zachwyciło mnie po otwarciu butelki to śliczny, owocowy zapach a i dalsze zalety są nie bez znaczenia. Tonik znakomicie odświeża twarz, nie klei się ani nie lepi, nie podrażnia mojej dość wrażliwej skóry- wręcz przeciwnie koi i łagodzi. Producent obiecuje matowanie- ja tego nie zauważyłam, ale za to pory są wyraźnie i ładnie zwężone. Estetyczne dość oszczędne opakowanie, choć uważam, że butelka mogłaby być przezroczysta- widać byłoby ile kosmetyku zostało zużyte.

Używam tego produktu od:miesiąca