The Body Shop, Brilliance Powder (Puder nabłyszczający)

The Body Shop, Brilliance Powder (Puder nabłyszczający)

Pojemność 4,5 ml

Lekki puder nabłyszczający z iskrzącymi się drobinkami, który zapewnia naturalne, muśnięte słońcem wykończenie makijażu. Przeznaczony do twarzy i ciała. Dostępny w trzech kolorach: Bronze, Shimmer, Lustrous Rose.

Skład: Mica, Talc, Nylon-12, Polyethylene, Silica, PTFE, Sclerocarya birrea (Marula Oil), Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Tetrasodium EDTA, CI 77891, CI 774992, CI 77492, CI 77499.

Cena: 18,5USD / 4,5g

/m/

spodziewałam się więcej

Puder nie zachwyca. Mam odcień shimmer gold. Przede wszystkim posiada dość duże drobinki, dla mnie za duże. Właściwie są w nim same drobinki:(
Jest silnie nabłyszczający, szczególnie w słońcu drobinki lśnią bardzo mocno. Muszę jednak przyznać, że użyty w umiarze wygląda efektownie. Niestety nie mam porównania z innymi preparatami rozświetlającymi, może oprócz Revlona, Skinlights, Face Illuminator Lotion (Emulsji rozświetlającej). Tutaj lepiej wypada Body Shop.
Trwałość pudru jest bardzo dobra. Cena nie jest wygórowana.
Co do opakowania to mam kilka zastrzeżeń. Miało być gustowne, a jest... hmm.. Napisy i złoty kolor szybko się ścierają, nie wygląda to dobrze.
Pędzel niezbyt przyjazny-szorstki, ale włosie póki co nie wypada.
Jest też problem z aplikacją pudru- wysypuje się go albo za dużo albo wcale:( Może ja mam jakiś pechowy egzemplarz:(:(

Używam tego produktu od:3 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:

dla mnie ideał jako produkt rozświetlający

Puder jest baaaardzo wydajny. poprzedniczki piszą że ma dużo drobinek co moim zdaniem jest jego zaleta a nie wadą. Dzięki temu że ma ich tak dużo jedynie muskam nim swoją twarz czy dekolt, nie nakładam go tony toteż nie błyszcze się jak choinka. Wystarczy jedno smagnięcię. A naciskam go raz na może 6 użyć.
Drobinki są dla mnie idealne, nie za małe, nie za duże. produkt mam chyba od roku i nie zużyłam nawet 1/4 opakowania.

szkoda, że jest tak trudno dostępny

puder otrzymałam od siostry, kupiła go w UK - początkowo pożyczyłam go od niej kilka razy i byłam zachwycona!
+daje taki efekt rozświetlenia, na jakim mi zależy,błyszczące drobinki są malutkie, skóra ładnie się mieni;używałam go na co dzień i bynajmniej nie czułam się jak na balu karnawałowym(pociągnęłam twarz delikatnie)
+wygodna aplikacja i przez to więcej miejsca w kosmetyczce
+z miękkości pędzla jestem zadowolona
+nie pozostawia smug, bardzo ładnie się rozprowadza
+fajnie podkreśla opaleniznę,ale nie trzeba byc opalonym, by go używac, grunt to dobrac odpowiedni odcień do cery
+baaaardzo wydajny
+można używac i na twarz, i na dekolt, i na całe ciało, wszędzie prezentuje się dobrze
Minusów co do jakości kosmetyku nie mam, jedyne do czego mogę się przyczepic, to dostępnośc - bo niestety nie ma BodyShop\\\'u w każdym mieście no i cena...choc produkt jest naprawdę megawydajny (czasami lepiej wydac raz więcej niż częściej kupowac tańsze produkty...chyba,że ktoś lubi eksperymentowac)

fajny gadżet

puder daje nam bardzo fajny efekt opalenizny, rozświetlenia i brokaciku, wygodny w użyciu, baaaardzo wydajny, wystarczy raz kliknąć i można wypudrować całe ciało :) jedyny problem to zbyt mocna aplikacja jeżeli chodzi o twarz, ale wtedy otrzepuję twarz pędzlem do pudru i efekt jest pożądany.

Używam tego produktu od: zeszłego roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

okropny aplikator

Najpierw nie moglam wydobyc go ze srodka. Nacisnelam go z tysiac razy zeby zaledwie kilka drobinek pojawilo sie na pedzlu. Potem aplikacja okazala sie koszmarem. Pedzel jest rownie delikatny jak szczotka druciana. Po nalozeniu zamiast rozswietlonej cery, mam twarz cala podrapana, czerwona oraz obdrapana z calego wczesniej nalozonego podkladu. Produkt w srodku bardzo mi sie podoba i chcialabym go uzywac, tylko musze cos wymislic zeby nakladac go normalnym pedzlem.Używam tego produktu od:1 rok

genialne opakowanie

Mam odcień Shimmer Bronze, z którego jestem bardzo zadowolona. Pięknie mieniące się drobinki w pomysłowym i bardzo wygodnym opakowaniu - aplikacja to sama przyjemność:) Może i faktycznie jest za bardzo błyszczący do używania na twarzy na codzień, ale można spróbować - ja tak robię i nie czuję się jak klaun (grunt to oszczędne dozowanie;) ), natomiast zdecydowanie polecam na wszelkiego rodzaju imprezy i wieczorne wyjścia. Dobrze i długo trzyma się na skórze. Jeżeli ktoś ceni sobie wygodę aplikacji, a nie lubi tego błysku, to Body Shop ma z tej serii bronzer (odcień 03 Matte Bronze) - przynajmniej w UK. Nie wiem, czy kupię ponownie, bo opakowanie które mam, starczy mi chyba na całe życie;)
Używam tego produktu od:około miesiąca

Tylko do ciała:-)

Fantastyczny produkt, jednak tylko i wyłącznie do ciała. Moim zdaniem zawiera zbyt wiele mieniących drobinek aby stosować go na twarz, nawet jeśli nałożymy go tylko na policzki efekt bombki gwarantowany. Zanim zakupiłam ten produkt kilka razy testowałam go na dłoni. Latem poszukując produktu rozświetląjącego ciało i nadającego delikatny brązowy odcień zdecydowałam się na jego zakup. Wybrałam kolor bronze satin. Uwielbiam go nakładać na nogi, bądź dekolt, czy też ramiona. W słońcu drobinki delikatnie się mienią i nadają skórze niesamowity efekt. Nie mam problemów z jego nakładaniem, jedno naciśnięcie guziczka daje wystarczającą ilość produktu. Puder nie ospuje się z ciała i ładnie do przylega do skóry. Polecam!
Nie wiem czy kupię ponownie bo jeszcze kilka innych firm ma w ofercie podobne produkty i w przyszłości chciałabym je wypróbować.

Używam tego produktu od:miesiąca

pięknie się mieni

Jak dla drobinki lśnią fantastycznie. Pięknie się mienią - właśnie taki-mocno lśniący puder chciałam. Jedyny mankament to to, że dosyć niewygodnie się go nakłada - puder kiepsko wydostaje się z pojemniczka na pędzel. Ale generalnie polecam.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:tylko troszkę -czeka na lato