Ruby Rose, Paleta 12 cieni HB-312

Ruby Rose, Paleta 12 cieni HB-312

Paleta 12-tu cieni Ruby Rose. Cienie utrzymują się na powiekach przez cały dzień, nie obsypują się, nie wałkują. Idealna konsystencja cieni sprawia, że zachowują intensywny kolor przez cały dzień. Cienie są perłowe - co sprawia, że powieka delikatnie połyskuje w świetle. Aplikatory dołączone do zestawu, pozwalają w każdej chwili dodatkowo podkreślić oko.

Skład: Talc, Mica, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Tocopherol, Polybutene, Propylparaben, Methylparaben, Tocopheryl Acetate, Parfum, Hexyl Cinamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene, Carboxaldehyde, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Isoeugenol, Geraniom, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alkohol, Hydroxycitronellal, Limonene, Amyl Cinnamal. [May contain: Mica, Tin Oxide, CI 77891, CI 77742, CI 77510, CI 77499, CI 77492, CI 77491, CI 77289, CI 77007, CI 75470, CI 42090, CI 19140, CI 16035, CI 15850.]

Cena: 10zł / 9g

/e/

Odkrylam je juz dawno, miala chyba wszystkie zestawy i zostane im wierna. Zaczne od plsow:
+cena
+trwalosc
+wydajnosci
+nie osypuja sie
+bogata gama kolorow
+latwo dostepne
+nasycone barwy
Minusow nie widze jak narazie, za ta cene watre wyprobowania.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Takie sobie

Stosuję je na baze (HEAN), bo bez niej to trzymają się na oku 30 minut, a z bazą cały, cały dzień : )

Bardzo fajne ma opakowanie : )

Kolorki sa bardziej napigmentowane niż myślałam, owszem trzeba trochę ponabierać, ale można coś fajnego wyczarować.

Nie używam ich często bo małokiedy mam ochotę na takie perłowe cienie na oku, ale czasem mam : )

Ogólnie to dosyć fajna, ale nie powala na kolana. Szkoda, że nie ma matowej wersji bo o wiele bardziej lubie matowe cienie : )

Używam tego produktu od: pare miesięcy

Ilość zużytych opakowań: mam jedną paletkę brązowo - złoto - zieloną - coś takiego ;p

Lubię

Jest to moja pierwsza paletka do makijażu. Chciałam zaoszczędzić, bo nie byłam (i wciąż nie jestem :) ) zbyt wprawiona w malowaniu oczek cieniami. Dosyć dużo kolorków, cena przyzwoita to wzięłam. Mam ten sam zestaw kolorków, co na zdjęciu, a używam jakoś połowę z nich. Niektóre odcienie po prostu mi nie pasują + ich perłowy kolor. Wolę cienie matowe, jednak czasem poświecenie też nie jest złe. Nie sypią się, trzymają się dosyć długo bez jakiś zmian, posiadają wygodne pudełeczko z lusterkiem i aplikatorem (chociaż aplikator używam od wielkiego dzwona). Na podstawowe malowanie oczek daje radę. Dzisiaj po raz kolejny spisały się w sposób wyśmienity, a dzień był ciężki i obfitował w wiele sytuacji, gdzie cień mógł \'spłynąć\' z oczka. Odejmuję za zapach oraz nieprzydatne kolorki, mogli zamiast paru odcieni jednego koloru, dać inne. Tak, to nie mam zbyt wiele do zarzucenia ;)

i tak, i nie :)

Mam dokładnie tę samą kolorystykę, co na zdjęciu. Kupiłam te cienie z uwagi na niską cenę. Nie zauważyłam,że wszystkie są perłowe. Najlepsze są jasne odcienie bo delikatnie podkreślają oko i nie są zbyt nachalne. Kolory niektóre moim zdaniem "bure" - bez wyrazu, ale to kwestia gustu.

Teraz wracam do oceny tego produktu, ponieważ muszę coś uściślić. Początkowo dałam mu tylko 2 gwiazdki, bo po zastosowaniu tych cieni moje oczy świeciły się jak choinka, a pigment bardzo szybko się rozmazywał. Denerwowało mnie to na tyle, że koniec końców oddałam paletkę mamie. Kiedy zaczęłam używać bazy pod cienie i brakowało mi w moim arsenale brązowego cienia podebrałam paletkę mamie. I co się okazało? Że teraz pomalowane oczy wyglądają naprawdę bardzo ładnie. Perła bardzo delikatnie odświeża spojrzenie i nie ma wrażenia "choinki". Dlatego też postanowiłam edytować moją ocenę i dać zasłużoną czwórkę :).

Używam tego produktu od: kilku lat

Godne polecenia

Trafiłam na nie przypadkiem na bazarze i...pokochałam:)
Tak jak producent reklamuje: nie znikają z powiek, nie wałkują się, utrzymują ten sam koloryt przez cały dzień:) nie błyszczą się jak na imprezę, lecz mają delikatny połysk przez co oczy stają się wyraźniejsze, szybciej dostrzegalne:)
Producent zadbał o wyśmienity dobór odcieni, jak i przede wszystkim paletę wyselekcjonowanych kolorów.
Myślę, że każda kobieta znalazłaby coś dla siebie przy takim wyborze.
Posiadam aktualnie trzy zestawy: 2 po 12 i jeden po 48 odcieni:)

Nie zamienię na inne firmy...wierność w tym wypadku wskazana:)

Używam tego produktu od: Kilka dobrych lat
Ilość zużytych opakowań: Trudno okreslić, było ich "trochę";)

porzadne

Kupowalam cos kiedys na necie i w gratisie dostalam pare palet tych cieni. Uzylam z ciekawosci i usze stwierdzic,ze sa naprawde dobre. Majja fajny pudrowy zapach, nie sypia sie. Wielka gama kolorow i tych matowych i perlowych. Smiesznie niska cena. Nie wiem jak dlugo sie trzymaja same ,ale ja uzywam z baza Artdeco i od ok 7 rano do samego wieczora sa niemal w nienaruszonym stanie. Polecam !
Aha ! Duzy plus za to,ze w jednej kasetce znajdujemy kilka odciei podbnych kolorw, duze lusterko i aplikator (ktorego nie uzywam bo wole pedzelek,ale warto wspomniec ze producent tym pamietal).

Używam tego produktu od: pare lat
Ilość zużytych opakowań: kilka palet po 12 i 18 cieni

Ok;)

Jak na tą cenę,są naprawdę dobre.
Duzy wybór kolorów(plus za to,że można wybierać pomiędzy wersją perłową a matową),niska cena i wydajność - to tylko niektóre z plusów tych cieni:)

Cienie są dobrze napigmentowane,mają delikatną,kremową konsystencję(która ułatwia cieniowanie i stopniowanie natężenia koloru),nie osypują się,pięknie błyszczą(mam wersję perłową) i nie uczulają.
Ponadto długo utrzymują się na powiekach(bez bazy nawet ok.10 godzin).

Moja paletka zawiera:
-dwa odcienie niebieskiego-dla mnie kompletnie nieprzydatne,uważam,że zamiast tego mogli dać zieleń;
-dwa odcienie beżu-idealne do rozświetlenia kącików oczu i łuków brwiowych;
-jeden cień srebrny i jeden grafitowy-jak dla mnie jedne z najlepszych cieni z całej paletki,czasem lubię mocniej podkreślić oczy,i wtedy te dwa kolory są idealne:)
-4 odcienie brązu-dobre,aczkolwiek jak dla mnie też niezbyt przydatne-wolę brązy w chłodnej tonacji,te natomiast są ciepłe;
-jeden cień złoty i jeden łososiowo-brązowy-złotego nie lubię,więc nie używam,natomiast ten drugi jest(zaraz po grafitowym i srebrnym) moim ulubionym cieniem z całej paletki-jest super do makijażu dziennego,ładnie podkreśla oko i daje subtelny efekt.

Myślę,że jeszcze kiedyś je kupię,bo są naprawdę dobre.
Są lepsze od Les 4 Ombres Chanel,jednak ja znalazłam już swój KWC wśród cieni-Pastel Lumiere z Bourjois:)

Polecam.

Używam tego produktu od:roku

super

W zasadzie używam tylko jednego cienia. Utrzymuje się cały dzień. Osypywać się nie osypuje, ale małe grudki w załamaniach powiek są. Niemniej jednak bardzo dobry produkt, ale w takiej cenie nie widziałam go nigdzie.

Za te cene spoko

Cienie sa bardzo kiepskie jakosciowo osypuja sie, polowe kolorow nie mozna odroznic na powiece ale jedyny plus to to ze ladnie sie swieca:P

Nie polecam...

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

beznadzieja

O tych cieniach przeczytałam tyle pozytywnych opinii, że postanowiłam je wypróbować, tym bardziej, że cena zachęca do zakupu. I na tym pozytywy się kończą, gdyż kolory w paletkach są mało zróżnicowane, odcienie tego samego koloru wyglądają na oku niemal identycznie, a do tego malowanie się nimi mija się z celem- znikają z powiek już po kilku minutach. W kategorii nietrwałość to absolutny rekord w moim przypadku i te cienie otrzymują ode mnie miano Bubel Wszechczasów.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu- zaczęte i wyrzucone opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 1 j.w.

Za tę cenę OK

W sumie to nie mogę się do nich czepiać. Wydajne,nawet powiedziałabym że baardzo wydajne. Ciekawe kolory(mam2palety,jedna bardzo perłowa z większością złota,a druga bardziej kolorowa mniej perłowa).Jestem zadowolona z efektu.To dziwne,ale trwałe.

Ostatnio zauważyłam,że oko mi łzawi, gdy ich używam na dolną powiekę.Jedna z palet jest po terminie ważności,więc może dlatego(cienie innej firmy nawet przeterminowane nie uczulają,bo to chyba rodzaj uczulenia).A szkoda mi wyrzucić.A moze coś z pędzelkiem,jak długo używany,gąbeczka jakby się zużywa i ma się wrażenie, że rysuje plastikiem po skórze. Druga paleta jeszcze przydatna też powoduje łzawienie,ale mniejsze. Przez ponad 2lata moglam je stosować na całe oko,od jakiegoś m-ca coś jest nie tak.Moze po prostu przestanę stosować je na dolną powiekę,
Ale i tak jestem zadowolona.
Używam tego produktu od:2,5roku

Dobre i tanie :)

Mogę dać im prawie same plusy:
- miękkie i dobrze się rozprowadzają
- nie osypują się
- są trwałe
- mają ładne perłowe kolory
- kasetka trwała, estetycznie wykonana, nie pęka, nie otwiera się

Jedyny mały minusik to kiepski aplikator.