Joanna, Professional, Jedwabiste serum wygładzające

Joanna, Professional, Jedwabiste serum wygładzające

Jedwabiste serum wygładzające z profesjonalnej linii kosmetyków Joanna, służy do wygładzania i nabłyszczania włosów, jak również zapobiega ich nadmiernemu puszeniu się. Może wspomagać termiczną stylizację włosów (np. prostowanie). Opakowanie ma pompkę, dozującą niewielkie ilości kosmetyku.

Do nabycia w salonach fryzjerskich, profesjonalnych sklepach z wyposażeniem salonów fryzjerskich i w Internecie.

Cena: 21zł/ 100ml

/mg/

Świetna rzecz !

Może tak się tym zachwycam, ponieważ to moje pierwsze serum o końcówek.
Produkt jest świetny, wygłada włosy, sprawia że są miękkie. Przede wszystkim zabezpiecza końce.

Plusy:
+ łatwa aplikacja
+konsystencja
+świetne działanie wygładazające i zabezpieczające
Minusy:
-cena
-jeśli nałoży się zbyt dużo produktu, jest efekt przetłuszczonych końcowek ( ale to po czasie znika :) )

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

polecam

Jak się nałoży za dużo to faktycznie można uzyskać efekt tłustych włosów, lecz t po jakimś czasie znika, ogólnie wygładza włosy, mniej się puszą faktycznie, może nie na bardzo długo, lecz spełnia swoje zadanie. Na pewno jest lepszy od tych wszystkich jedwabiów, które moim zdanie nie działają. Jest ok, troszkę poprawia wygląd moich zniszczonych włosów po rozjaśnianiu.
Muszę nakładać go warstwa po warstwie spinają po kolei włosy i wygładzając włosy stopniami i wtedy sa efekty, ale trzeba zużyć dużą ilość produktu.

BARDZO SKUTECZNY

Mam bardzo zniszczone końcówki włosów, ponieważ codziennie używam suszarko-lokówki. Chciałam, żeby moje włosy mimo intensywnego suszenia, nie wyglądały na zniszczone i przesuszone. Wtedy sięgnęłam po jedwab na końcówki włosów Joanny, ale wybrałam wersję profesjonalną. Spróbowałam i efekt zaskoczył mnie na duży plus.
Po pierwsze ma bardzo dobrą konsystencję, dzięki czemu łatwo wchłania się we włosy i jednocześnie ich nie obciąża.
Po drugie dzięki intensywnemu nawilżeniu, efekty wygładzenia końcówek widoczne są praktycznie od razu.
Po trzecie dzięki stosowaniu jedwabiu fryzura nabrała lekkości.
Po czwarte ma dobre opakowania ułatwiające aplikację.
Po piąte jest tańszy od wersji dostępnej w drogeriach.

Używam tego produktu od: 3 MIESIĘCY

Boskie!!

Zdecydowanie najfajniejsze serum jakiego uzywalam
Nie zmanienie go na nic innego
Polecam bo odkad go uzywam nie mam problemu z rozczesywaniem wlosow i zauwazylam ze koncowki wlosow wygladaja zdecydowanie lepiej.Kiedys musialam podcinac wloski co 2mc obecnie robie to co 6mc

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:?? nie zlicze

Stylizacja OK, pielęgnacja - ?

Po miesiącu używania tego serum stwierdzam, że chyba zostałam lekko zrobiona w bambuko przez sprzedawcę w hurtowni fryzjerskiej :) Polecił mi je jako kosmetyk pielęgnacyjny, będący tańszą i wydajniejszą alternatywą dla jedwabiu Farouka.

Tymczasem serum jest typowym kosmetykiem stylizacyjnym, służącym do uzyskania gładkich, prostych, lśniących włosów. Zarówno, gdy wysuszy się włosy suszarką, jak i naturalnie, efekt jest naprawdę świetny i trwały. Z kolei moja siostra używa prostownicy i wtedy rezultat daje nawet jeszcze lepszy. Opakowanie jest wydajne, dozowanie łatwe i oszczędne.

Ale jeżeli szukacie w tym serum nadzwyczajnej mocy pielęgnacyjnej, to niestety ono ich praktycznie nie ma. Położone na mokre włosy pomoże w rozczesaniu, ale nie zastąpi odżywki czy maski do włosów, nie poprawi kondycji włosów, nie nawilży.

Podsumowując - właściwości stylizujące na 4, ale za obiecaną pielęgnację, której zupełnie nie ma, najchętniej dałabym dwójkę ;) Ale wiem, że to wina nierozgarniętego sprzedawcy, nie produktu.

do rozjaśnionych piórek

Do moich puszących się, podniszczonych końcówek zmuszona byłam stosowac jakiś jedwab. Przechodziłam już przez biosilk, który jest drogi i niewydajny, aż trafiłam na Joanne styling, a potem tą "profesjonalną". Konsystencja jest taka sama, a cena i wydajnośc znacznie lepsza. Cudownie wygładza moje piórka, włosy nie puszą się już :) obecnie poszła w odstawkę, gdyż moje włosy odżyły i już nie wymagają codziennej dawki jedwabiu, ale od czasu do czasu jeszcze sięgam po kropelkę ;)
Polecam! Dużo lepsza od innych zamienników, a do tego aplikator jest baaardzo wygodny i ułatwiający korzystanie.
Nie wiem czy kupię ponownie, gdyż ta buteleczka wystarczy mi z pewnościa jeszcze na przynajmniej rok stosowania.

Ilość zużytych opakowań: 1/8 pierwszego opakowania

dla gęstych farbowanych włosów

Włosy są po nim delikatne, sypkie, lśniące. Zastępuje odżywkę, jeśli ma się z natury ładne włosy a zależy ci na tym, żeby wyglądały na jeszcze bardziej lśniące.Używam tego produktu od: pół roku

Bardzo dobry.

Bardzo ładnie nabłyszcza włosy i je wygładza, sprawia, że się nie elektryzują i nie puszą. Jest bardzo wydajny, ma fajną delikatną konsystencję. Świetnie pasuje jako pomocny kosmetyk do prostowania włosów, ładnie pachnie.

raczej na nie

kupilam to serum bo w sklepie fryzjerskim nie mieli tego jedwaiu biosilka no coz to byl blad.wlosy po uzyciu tego specyfiku wcale nie sa fajne, mam wrazenie ze smaruje je sylikonem ktory tylko oblepia je i dodatkowo wysusza strasznie wlosy.efekt wygladzenia jest chwilowy.a wydajny to on napewno jest bo uzylam go pare razy ale nic nie widac po butelce ze wogle byl uzywany.ja z pewnoscia go nie kupie juz

Używam tego produktu od:2iesiecy(pare razy)

polecam =]

baaaardzo wydajny, jedno opakowanie starczyło mi na bardzo dlugo, mimo tego, ze uzywałam go codziennie i mialam wspólnka ;]
efekf ładnych, delikatnych w dotyku, zadbanych włsów, nadaje subtelny połysk i skutecznie odrzywia czupryne, naprawde polecam !Używam Używam tego produktu od: 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: rozpoczynam drugie

OK dla puszczących się włosów

Kupiłam na Allegro z ciekawości. Warto było. PLUSY: opakowanie - poręczne, z wygodną pompką dozującą odpowiednią ilość kosmetyku, solidne, z niezbędnymi informacjami; połączenie jakość-cena (dobra jakość za rozsądne pieniądze); wydajność - używam od ponad 2 miesięcy a zużycie niewielkie; nałożone na mokre włosy, serum je nawilża, sprawia, że nie są spuszczone (ale też nie powoduje ich oklapnięcia, nadal są bardzo puszyste), pięknie je nabłyszcza (ale efekt jest naturalny i włosy są nabłyszczone a nie przetłuszczone); zapobiega elektryzowaniu się włosów; nie przyspiesza przetłuszczania; włosy są w lepszym stanie; moje włosy ładnie się po nim falują i kręcą. MINUSY: nie daje spektakularnych efektów, jeśli chodzi o długodystansową pielęgnację włosów; jedwab do włosów Biosilk Farouk, którego również używałam, ma dużo fajniejszy zapach, niż serum Joanny; nie nadaje się raczej do nakładania na suche włosy. PODSUMOWUJĄC: solidny produkt, który polecam.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy

Polecam!

Produkt jest dość wydajny i ma ładny zapach. Doskonale nawilża włosy, po wchłonięciu sprawia, że włosy sa delikatnie nabłyszczone i nie puszą się. Jak na moj rodzaj wlosow sie sprawdza. Zauwazylam lepsze efekty nakladajac go na lekko wilgotne wlosy, czasem gdy je wyprostuje nakladam go ponownie by nadac wlosom wiecej blasku. Nie wiem czy jeszcze go kupię gdyż lubie eksperymentować w kosmetykach by mieć lepsze porównanie ;)

Używam tego produktu od:3/4 mies