Helena Rubinstein, Illumination Loose Powder

Helena Rubinstein, Illumination Loose Powder

Puder sypki dający satynowe wykończenie. Odbija cząsteczki światła a twarz wygląda promieniście.
Dla wszystkich typów skóry.

Cena: ok. 140zł / 20g
/m/

NIe jestem zadowolona

Mam cere mieszaną i HR matuje ją przez co najwyżej godzine póżniej efekt jest fatalny który wzmagaja właśnie te połyskujące drobinki. Mam kolor Dark i zima jeszcze dało radę wykorzystać ten puder teraz stoi na toaletce i nawet jej nie zdobi bo opakowanie jest mega tandetne, plastikowe już mi pękło przy zakretce. Puszek dołączony do pudru tez nie wiem czemu ma służyć bo nie ma możliwości nałożyc fajnie sypkiego pudru za pomoca tego czegoś.
Poprawki w ciągu dnia skutkują wzmożeniem koloru przez co na koniec dnia wyglądam jak "tapeciara".
Na gwiazdkę na pewno zasłuzył swoją wydajnością i pierwszym efektem który jest całkiem oki.
Jak na produkt za taką kasę liczyłam na coś więcej ale jak widac dla każdego co innego.
Ja nie polecam przynajmniej do cery mieszanej/tłustej.

Delikatny cudotwórca

Mam kolor 01 tranculent jasniutki taki ..Daje transparentne, pół-matowe wykończenie. Nie jest to płaski mat, ale takie miękki, świetlisty. Pięknie wykańcza makijaż, utrwala go, nie zmieniając koloru podkładu. Ułatwia aplikację różu czy bronzera.
Co bardzo ważne - faktycznie pielęgnuje i nawilża (tak samo z resztą jak podkłady Heleny które lubię szczególnie ostatni Lift)no i to nienachalne rozświetlenie,jakby twarz żyła blaskiem takim od środka a tylko my wiemy w czym tkwi ten nasz mały sekret pięknej cery..promienistej takiej..noszę go w kosmetyczce(mam wersje testera ,juz drugą) i aplikacja o kazdej porze dnia daje mi chwilę rozkosznej satysfakcji jak zawsze kiedy mam jakis fajny kosmetyk,ktory oprocz tego że ładnie wyglada to jeszcze spełnia obietnice producenta-a ten puderek je spełnia w 100%:)Uwazam ze jest lepszy od Diora i Kanebo,ktorym bylam wierna..Polecam bo z pudrow upiekszających ten jak dla mnie jest nr 1

rozświetlenie

Mam numer 02 - medium - w sam raz żeby buzie lekko rozświetlić i zmatowić jednocześnie. Puderek na buzi prezentuje się pięknie - nadaje delikatne rozświetlenie i modeluje buzię. Rysy twarzy są łagodniejsze. Nie powoduje świecenia się - w negatywnym tego słowa znaczeniu.
Poza tym jest ultra lekki, że spokojnie można nakładać poprawki w ciągu dnia. Nie powoduje smug ani plam i nie podkreśla suchych skórek. Dobrze wygląda na różnych podkładach. Najlepiej nakładać go pędzlem..
Jest bardzo wydajny.
Pudełeczko jest lekkie i poręczne, tak, ze można je nosić w torebce.

Używam tego produktu od: ok. 4 tygodni

Warto kupić.

Pięknie matowi moja skórę a dodatkowo rozswietlające drobinki dodają jej blasku.Mam skore mieszana i na ogół nie używam połyskliwych pudrów ale w tym przypadku efekt jest bardzo naturalny nie błyszczy się a jedynie rozświetla. Nie tworzy maski mimo ze czasami nakładam puder pare razy dziennie.Bardzo mi odpowiada.

Używam tego produktu od:1 roku

rewelacyjny!!!

najlepszy puder jaki miałam do tej pory. Nie zatyka moich porów, matuje moją mieszaną cerę, nie swiece się po nim a jednocześnie daje ładny blask skórze. Można nakładac ile się chce razy a i tak nie uzyska się efektu maski lub przeładowania. Rewelacyjny!!! Mam kolor o3 ciemny.

Używam tego produktu od:miesiąca

boski!!!

Mam nr 05 light.Wart swojej ceny!Mam cerę mieszaną. W ciepłe dni po prostu czułam jak podkład spływa mi z twarzy. Postanowiłam zainwestować w coś, co pomoże mi wyglądać świeżo cały dzień, zmatowić cerę i rozświetlić zarazem. Znalazłam to cudo! Jest niewidoczny na twarzy, rozjaśnia ją, w słońcu delikatnie rozświetla miałką perełką, ale nie daje efektu bombki choinkowej!!!Trzyma się na twarzy cały dzień!!Można nakładać go co jakiś czas bez efektu maski, nie widać kolejnych warstw, nie zbiera się w zmarszczkach. W opakowaniu jest gąbeczka,ale ja nakładam puder jednak pędzlem. W porównaniu z Sisley wygrywa, bo ma mniej "perły". Sisley jest świetny na wieczór, pod oczy rewelacja.

Używam tego produktu od:tygodnia

Najlepszy jaki miłam

Dobrze matuje, nie tworzy maski - nawet przy klikukrotnym nakładaniu. Ma delikatne drobinki - nie nachalne, dzięki czemu cera jest rozświetlona i trójwymiarowa (nie jest płaska). Matuje, choć moim zdanie dla cer tłustych by się nie nadawał. Świetnie współpracuje z DW Estee Lauder. Puder jest bardzo drobny - zupełnie nie widoczny na twarzy, daje naturalny efekt. Opakowanie wygodne (nie powala - inne kosmetyki HR mają o ciekawsze opakowania) i bardzo praktyczny dozownik. Załączony aplkator jest bardzo dobry, dzięi niemu puder nakłada sie wygodnie i miło ;)
Używam go od 3 miesiecy i nie widzę ubytku - wydajny.

Edytuję - zimą - ze względu na mrozy i wysuszoną skórę lekko zaróżawia kolor podkładu.
Używam tego produktu od:październik 2008

IDealny

Witam,
dosc dlugo przymierzalam sie do zakupu pudru sypkiego, wiec ogladalam rozne kt byly na rynku. W stosunku do Chnela fajniejsza kolorystyka i mniej nachalne drobinki, lekko zlote w wariancie Dark.
Cera pieknnie zmatowiona, na dlugo, nie plaska, swieza na dlugo. Mozna aplikowac wiele razy dziennie i nie grozi efekt maski. Nie zaznacza mocno koloru.
Jestem lekko opalona, wiec wybralam Dark(3) ale Medium(2) tez przepiekny.
Polecam!!

Używam tego produktu od:1 miesiac